Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

PRO-JECT ELEMENTAL vs DENON DP-300 F

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: PRO-JECT ELEMENTAL vs DENON DP-300 F
    Objavljeno: jučer u 18:31
Originalno postano od strane člana: MiljenkoC MiljenkoC napisao:

Originalno postano od strane člana: Zmajz Zmajz napisao:

Koji ste vi tipovi!
Čovjek želi kupiti grem, stoga mu dajte savjet (ako ga imate) što i zašto da kupi a ne gaodgovarati od kupnje. Koliko ima ploča je njegova stvar, ako nema niti jednu možda će kupiti, ili će mu pokloniti neka lijenčina kojoj se neda više ustati iz fotelje da bi taj komad plastike okrenuo..
Slažem se Zmajzda
Imao sam namjeru nekaj napisat al nisam imo volje.
Za 1 - 2 KKn možeš dobiti novo sr*nje ili neki stari "pravi" grem, ali u njega trebaš ipak uložiti još malo peneza.

Ma da. Kupit će si praholovec (valjda postoji na hrvatskom izraz za to, ali ga ne poznajem mig )
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.siječanj.2018 u 22:53
Originalno postano od strane člana: Fantocci Fantocci napisao:

Jednu informaciju nisi dao, ili nisam primjetio: koliko ploća imaš? Ako si sačuvao nekih 20 komada iz mlađih dana, po meni se ne isplati ni razmišljati o tome.

Nevermajnd. Ja sam sve svoje ploce razdijelio ustolicenjem CDa jos 90ih, pa sam u ovom tisucljecu  gramofon kupio nakon sta mi je supruga kupila box Bijelog Dugmeta haha (prosle godine).
Nemam ni sad nesto previse LPa, mozda 30ak, al svejedno vridi. Za gust. FLAC i CD su glavno jelo, ploce desert. 
Right here, right now
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.siječanj.2018 u 22:45
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Eehhe, i ja sam se tako zanosi 2016 god, i tako ti ja kupim stanton gramofon, tezak u p m, posle tek skontam da je prevashodno za dj majstore, ali mene ne mrzelo dakupim novu zvucnicu AT95......

Isti moj AT LP1240 (koji je ipak najbolji od svih klonova zlatni_zub)

Super OEM velikog SL 1200a jos rade i Numark/Citronic/SYNC /Reloop/Omnitronic/American Audio 

Editirao Dubs - 20.siječanj.2018 u 22:48
Right here, right now
Na vrh
Krešica View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Krešica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.siječanj.2018 u 08:39
Ja bih ga vrlo rado nagovorio na gram, ali, čovjek je sam rekao:

Originalno postano od strane člana: Dachande Dachande napisao:

Ma sve je to OK, ali već smo došli sa soma-dva kuna do tri, a to je put kojim ne želim krenuti. Dakle ako za max dva soma ne mogu imat nešto što mi se dopada, onda bolje ništa.

I istina je. Bow je zapravo pasiva sa izlaznim pojačalom. Da bi bilo kakav gramofon proradio u toj varijanti, treba dovoljnu količinu gaina. S obzirom na amp i (meni fenomenalne 104/2), tu tek ozbiljniji phono preamp može polučiti zadovoljavajuće rezultate. U tom rangu love (do 2000 kuna) teško je pokriti i gram, i bulju, i preamp, a da to radi ko grom. Samogradnja se nameće kao logičan ( i financijski jedini moguć) izbor. Ukoliko je Dachande u Zagrebu, nudim mu da mu dofuram kombo koji je mene koštao 2000 kuna da čuje kak to sviri, pa da eventualno odluči da li želi krenuti tim putem. Ali tek kad složim onaj Luxman phono u samogradnji.

da
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.siječanj.2018 u 17:32
Originalno postano od strane člana: MiljenkoC MiljenkoC napisao:

To sam si mislio
Trebalo te samo malu upiknut haha

A kaj moreš Miljac  male po male  da samo treba malo volje 
cool
zden
Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.siječanj.2018 u 17:26
To sam si mislio
Trebalo te samo malu upiknut haha
Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.siječanj.2018 u 16:58
Slažem se Zmajzda
Za 1 - 2 KKn možeš dobiti novo sr*nje ili neki stari "pravi" grem, ali u njega trebaš ipak uložiti još malo peneza.

[/QUOTE]
Istina  ima  novotarija  po čudnim ciframa a nisu ni sluge  starim  uradcima . Bar na  njuški se nađe solidnih grebalica i uz malo dobre volje i nešto kuniće složi se  solidan grem . Uz  malo bolju zvučnicu eto uživancije. No kaj ja tu trkeljam  oni koji nisu osjetili užitak u zvuku čaveldrapalice tak je sve jedno
Evo upravo se vrti stari Brook Benton obrva

zden
Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.siječanj.2018 u 16:09
Originalno postano od strane člana: Zmajz Zmajz napisao:

Koji ste vi tipovi!
Čovjek želi kupiti grem, stoga mu dajte savjet (ako ga imate) što i zašto da kupi a ne gaodgovarati od kupnje. Koliko ima ploča je njegova stvar, ako nema niti jednu možda će kupiti, ili će mu pokloniti neka lijenčina kojoj se neda više ustati iz fotelje da bi taj komad plastike okrenuo..
Slažem se Zmajzda

Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"
Na vrh
Zmajz View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Zmajz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.siječanj.2018 u 15:58
Koji ste vi tipovi!
Vedran The Zmaj
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.siječanj.2018 u 13:39
Eehhe, i ja sam se tako zanosi 2016 god, i tako ti ja kupim stanton gramofon, tezak u p m, posle tek skontam da je prevashodno za dj majstore, ali mene ne mrzelo dakupim novu zvucnicu AT95, turim ti tako ja nju na gramofon i onda tek vidim da su mi ploce koje sam imao, i to nekih 100 i kusur komada u jadnom stanju, pa ondak lepo gramofon prodam a ploce poklonim prijatelju.......cica mica i gotova prica, mozda jednog dana kupim novi gramofon, entry level model, nish skupo, i po koju novu plocu, ali mozda samo.....do tada cd plejer za tda 1540, a sa kompa d a c  sa Wolfson 8741x2, za mene dovoljno. 

stanton :

Editirao parabolis - 19.siječanj.2018 u 13:45
Grundig cd 35,Philips cd104,Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,398 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Struja mirovanja
Forum: Prostorna akustika