Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Jeftini DAC-ovi - kineski...

Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
noobservator View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj noobservator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.lipanj.2018 u 09:07
[QUOTE=noobservator]
Evo ja kao laik koji sam tek nedavno saznao što je u biti DAC vidim razliku kad pročitam specke od jednog i drugog ali me zanima praktična namjena,koji je bolji od ta dva.

Using the critically acclaimed ESS patented Hyperstreamä DAC architecture and Time Domain Jitter Eliminator, the ES9010K2M SABRE Premier DAC delivers a DNR of up to 116dB and THD+N of –106dB, a performance level that will satisfy the most demanding audio enthusiasts.

The ES9010K2M SABRE Premier DAC’s Hyperstreamä architecture can handle up to 32-bit, 384kHz PCM data via I2S, DSD-11.2MHz data as well as mono mode for highest performance applications. Both synchronous and ASRC (asynchronous sample rate conversion) modes are supported.

Using the critically acclaimed ESS patented 32-bit HyperStream® DAC architecture and Time Domain Jitter Eliminator, the ES9018K2M SABRE32 Reference DAC delivers a DNR of up to 127dB and THD+N of –120dB, a performance level that will satisfy the most demanding audio enthusiasts.

The ES9018K2M SABRE32 Reference DAC’s 32-bit HyperStream® architecture can handle up to 32-bit, 384kHz PCM data via I2S, DSD-11.2MHz data as well as mono mode for highest performance applications. Both synchronous and ASRC (asynchronous sample rate conversion) modes are supported.
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2018 u 09:14
Nesto smo se krivo razumjeli jer sam ja savjetovao AK4490 od jlsoundsa cija konfiguracija sa usb na i2s, dac, izlazni filter dodje od 115 do 150eura (bez pdva)
Ovisno koji kombo se odabere

Ne 500eura...

I po meni je to i dalje najsigurnija,nakopletnija i dobro zvuceca kombinacija na netu...

Uz ti samo treba napajane...

Ako se odabere DRV603 onda je i napajanje manje zahtjevno a prodje se jos jeftinije...

"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2018 u 12:01
Originalno postano od strane člana: George George napisao:

Naravno da ne znam koja je razlika u čipovima, ali svakako znam da to nije bitno. Bitna je implementacija čipa ili okruženje.

Ja osobno niti najnajbolji DAC čip na svijetu ne bih htio slušati u nikakvom Yamaha uređaju, obzirom na tipični Yamahin zvuk kojeg imaju i najjeftiniji av receiveri i skupa stereo pojačala. No, netko voli Yamaha sound pa neka im bude
A, za Dune ne znam, budući da ne razumijem takve uređaje. Ako netko hoće video, onda se zna što treba, a ako netko hoće audio, isto tako se zna što treba. Dune u nijednom slučaju.
Sa prvim dijelom posta se slažem ,ali sa drugim nikako.
"Kućni" zvuk neću komentirati, no smatram da Dune radi izvrsne media playere. Usudio bih se reći sa ponajboljim omjerom cijene i kvalitete.  

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIY Zvučnički kabeli
Forum: Audio komponente