Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pojačalo za MA GS20

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.ožujak.2018 u 21:38
JA bi tu vrlo rado probao neku Naim masinicu, takodjer....

Interesantno :
/www.njuskalo.hr/hi-fi-pojacala/jolida-jd302-brc-oglas-24196815

Editirao parabolis - 13.ožujak.2018 u 21:42
Grundig cd 35,Philips cd104,Sugden A48 III, Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.ožujak.2018 u 09:18
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Već toiliko puta viđeno da je postao kao neki default odgovor, koji se može primjeniti kod bilo kojeg upita.

Pa najbolje je da svako posluša sam za sebe, ali je bez veze govoriti to u preporuci. Ona treba služiti da onome tko ne može, iz ovog ili onog razloga, poslušati sam za sebe, pomoći u nekakvoj odluci. Ako ni u jednoj drugoj, a ono da si napravi neku short listu. I to je neki korak naprijed.

Ali se onda treba i napisati ponešto o uređajima koje se predloži ili im se da prednost ispred nekih drugih. Mislim, ovo je sad nevezano s temom, jer začetnik očito nije zainteresiran za nju.

AA Belini/Corelli (ma praktično cijeli AA, jer sam se i te firme podosta naslušao - doma) je čisti prosjek. Rotel, praktično bilo koji, je bolji od toga.
 Lijepo napravljeno, prekrasan daljinac, zvuk ne baš uzbudljiv, više ugodan nego informativan, onako, nit smrdi nit miriši (u ne baš dobrom smislu), neće ti sigurno odvući pažnju poseno zanimljivom prezentacijom glazbe ... Mislim da je i više nego dovoljno za dojam.
 Your turn mig

Btw. da stvar bude zanimljivija, slušah 2 komada Bellinija. I nisu imali isti zvuk. Očito su malo "šarali" po serijama, tražeći bolju varijantu, no oba su bila ... za propustiti.

Bold No1 - nije bezveze, jer jedino tako moze steci neki svoj licni utisak o prirodi zvuka, bezveze je ova kvalifikacija sto si napisao - za propustit - da ne kazem neozbiljna....

Bold No 2 - takav komentar ne zelim da pisem, to se moze procitati u novinama

Bold No3 - neozbiljna konstatacija, barem od nekog ko ima 7000 i kusur postova na forumu.
Grundig cd 35,Philips cd104,Sugden A48 III, Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.ožujak.2018 u 16:58
Ako su zvučnici MA(gold) suhog karaktera Densen im nebude pasao nikako jer on radi najbolje sa zvučnicima koji idu  lagano na topliju ugodniju stranu
Densen Beat B-100,TEAC TN 300,Pioneer DV-696AV,Quad 11L2,Atacama SE 24.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.ožujak.2018 u 17:42
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Bold No1 - nije bezveze, jer jedino tako moze steci neki svoj licni utisak o prirodi zvuka, bezveze je ova kvalifikacija sto si napisao - za propustit - da ne kazem neozbiljna....

Bold No3 - neozbiljna konstatacija, barem od nekog ko ima 7000 i kusur postova na forumu.

Broj postova mi je umanjen za nekoliko tisuća (nekom greškom ili se netko od odgovornih zaigrao s brojčanikom prije nekoliko godina, ne sjećam se više, a i nebitno), čisto da budeš točnije informiran.

Koliko ja vidim većinom se ne može, a očito ne možeš ni ti (jer bi to već učinio, barem jednom rečenicom, kad sam već ja mogao napisati nešto malo više) napisati ponešto konkretnije o određenim komponentama koje se preporučuje, jer većina piše o onome što je čula na sajmovima/kod prijatelja/poznanika/u dućanu i slično (da ne spominjem ono najčešće, jer to uopće ni bi trebalo spadati ovamo - "misli" da bi to nešto trebalo "biti dobro" i slično) ... samo ne doma, što se jedino za ozbiljno broji.
 I za što treba uložiti vremena, a ponekad i novaca.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.ožujak.2018 u 17:44
Originalno postano od strane člana: spacelab spacelab napisao:

Electrocompaniet
Da, slažem se, samo npr. ECI 4 ili 4,7/220 kombinacija ... to nema za 5k kuna.

Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2018 u 07:36

Broj postova mi je umanjen za nekoliko tisuća (nekom greškom ili se netko od odgovornih zaigrao s brojčanikom prije nekoliko godina, ne sjećam se više, a i nebitno), čisto da budeš točnije informiran.

Koliko ja vidim većinom se ne može, a očito ne možeš ni ti (jer bi to već učinio, barem jednom rečenicom, kad sam već ja mogao napisati nešto malo više) napisati ponešto konkretnije o određenim komponentama koje se preporučuje, jer većina piše o onome što je čula na sajmovima/kod prijatelja/poznanika/u dućanu i slično (da ne spominjem ono najčešće, jer to uopće ni bi trebalo spadati ovamo - "misli" da bi to nešto trebalo "biti dobro" i slično) ... samo ne doma, što se jedino za ozbiljno broji.
 I za što treba uložiti vremena, a ponekad i novaca.

Ne znam sta si ti napisao nesto malo vise.
Mislim da nema svrhe pisate i opisivati uredjaje iz mog ugla, nisam ja toliko merodovana daopisem realno i docaram sve kvalitete tj nekvalitete hifi masinerije, strucni casopisi i internet, tu se moze naci neka povrsna informacija, forum takodje.
Ipak, pokretac teme mora sam da odluci sta i kako, nema pottrebe dodatno zbunjivati ljude nekom sirinom i dubinom.toliko.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2018 u 13:07
Pa, mislim da si time sve rekao.
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2018 u 13:56

Pa, mislim da si time sve rekao.

Barem sam realan, i to sve sto sam napisao je iz iskustva, ja sam se tako zeznuo par puta, poslusao savet iskusnih forumasa, kad ono corak.
Mislim da su moji predlozi dobri, a videcemo kada pokretac teme nesto kupi, i obavesti nas o svojim zvucnim dozivljajima.
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2018 u 14:58
Mislim kako je svaka 'preporuka', a koja nije plod direktnog iskustva sa odredjenim uredjajem trollanje.

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2018 u 15:21

..sve sto sam napisao je iz iskustva...
Imao si doma na slušanju sve što si nabrojao kao prijedloge u ovoj temi? Ako je tako, super. Jedino mislim da bi svima bilo draže da si napisao koju rječ više o tim uređajima, time bih možda malo više pomogao ... nekome. Nikad ne znaš.

Ako ih nisi slušao doma ... onda je Alex već sve rekao.

Editirao Sten - 15.ožujak.2018 u 15:23
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Opera Consonance Linear A 10...