Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Apparatus referendum

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 16:41
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Uzalud vam trud svirači...
Imam osjećaj da admina ovaj forum više ni ne zanima.
A nisam siguran ni da će Apparatusa više zanimati.
Lako moguće.
 Iako, pod status piše "suspendiran", ali vrijeme zadnje posjete stoji 20.3.?!

U svakom slučaju mjesec dana je dosta za bilo koji nivo "grijeha",  Sve više od toga ... Ja se više ne bih ni vraćao. Ono je bio "prekršaj za crveni", ali nije za "life-ban". Ili za npr 6 mjeseci, kao što reče Johnny.
Btw. Johnny, za što je to bilo? Mislim, nemoj istim riječima, jer ćeš opet "po***iti" haha, ali me sad baš zanima. Može i na PM.

Drugo je kad netko ispali neku teške gnjusobe, pa još i rafalno, da ti je sve muka čitati, taj neka i dobije trajni ban. Bilo je i toga, i ljudi su zasluženo dobili vječno - adio.
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 16:56
Sten nemam pojma. Nisam ništa spolovila i tjelesne proizvode.
Na vrh
jomaau3 View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj jomaau3 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 17:31
Vratite čovjeka!!
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 18:08
Originalno postano od strane člana: jomaau3 jomaau3 napisao:

Vratite čovjeka!!

Appi gainclone? hm  ne haha
Al ima pravo čo'ek... haha
Na vrh
Mr_Scorpio View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (2) Pohvala (2)   Citiraj Mr_Scorpio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 18:10
Apsolutno za povratak. Pa na kojem još forumu možete pronaći nekoga tko kupi novi dCS Puccini, raskopa ga, ubije se od sizifovskog posla da promijeni interno ožičenje i svaki korak nam svima ovdje elaborira?  Neki su rekli - ludost, ja bih rekao - samo enormna strast. A taj slučaj s Puccinijem je samo vrh sante. Čovjek je stvarno puno toga isprobao, ima i tehničko znanje i volju za eksperimentiranjem i što je za forum naročito bitno - voljan je to s drugima podijeliti. Njegov osebujan stil pisanja možda nekome i nije po volji, no mislim da je izrazito pridonosio iskričavosti i životnosti foruma. U svemu gdje postoji strast ima u nekim trenucima i preburnih reakcija no trajni ban i isključivost te vrste stvarno nemaju smisla.
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 18:18
Za vraćanje naravno...premda je forum odavno out,micanjem Apija je skroz zamro.
Više ni Gašo ne piše jer mu je život izgubio svaki smisao
Music Is My Religion
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 19:44
Originalno postano od strane člana: Mr_Scorpio Mr_Scorpio napisao:

Apsolutno za povratak. Pa na kojem još forumu možete pronaći nekoga tko kupi novi dCS Puccini, raskopa ga, ubije se od sizifovskog posla da promijeni interno ožičenje i svaki korak nam svima ovdje elaborira?  Neki su rekli - ludost, ja bih rekao - samo enormna strast. A taj slučaj s Puccinijem je samo vrh sante. Čovjek je stvarno puno toga isprobao, ima i tehničko znanje i volju za eksperimentiranjem i što je za forum naročito bitno - voljan je to s drugima podijeliti. Njegov osebujan stil pisanja možda nekome i nije po volji, no mislim da je izrazito pridonosio iskričavosti i životnosti foruma. U svemu gdje postoji strast ima u nekim trenucima i preburnih reakcija no trajni ban i isključivost te vrste stvarno nemaju smisla.
Voljan eksperimentirati? (Krell i nista drugo, Sonus i nista drugo), osebujan stil drobljenja itd...

Opet tu cvilite za zabavom, pa koliko tu ljudi ima na forumu? Pisite, budite puni strasti itd. Pa ne mozete traziti da jedan covjek, dvoje, troje ljudi pisu za cijeli forum.

Na vrh
Mr_Scorpio View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mr_Scorpio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 20:37
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Opet tu cvilite za zabavom, pa koliko tu ljudi ima na forumu? Pisite, budite puni strasti itd. Pa ne mozete traziti da jedan covjek, dvoje, troje ljudi pisu za cijeli forum.

Svatko piše koliko ima potrebe i želje nešto reći. Ne traži se od pojedinaca da pišu i zabavljaju ostale no zašto nekoga trajno sprječavati ako želi i ima što za reći radi nekih izjava izrečenih u afektu.  Suspenzija na neko vrijeme - ok, ali trajno stvarno nema smisla.
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 22:03
Originalno postano od strane člana: Mr_Scorpio Mr_Scorpio napisao:

Svatko piše koliko ima potrebe i želje nešto reći. Ne traži se od pojedinaca da pišu i zabavljaju ostale no zašto nekoga trajno sprječavati ako želi i ima što za reći radi nekih izjava izrečenih u afektu.  Suspenzija na neko vrijeme - ok, ali trajno stvarno nema smisla.

Uvijek je problem šta napraviti kada želje i potrebe pojedinca izmaknu (samo)kontroli?

Jesam za skidanje bana... uz limit od 3 posta dnevno.

Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.ožujak.2018 u 22:04
Ne znam što se desilo za ban, no ja osobno za skidanje zabrane.

Appi je osebujan i šarolik tip. Možeš ga voljet možeš ga ne voljet ali jedno je sigurno nemožeš biti ravnodušan. Nekad je u pravu nekad u krivu a u kojem god bio uvijek je tamo do balčaka.

Jedan je od tehnički najpotkovanijih na forumu a velikodušno je pomogao mnogima.

Svi imamo neke pluseve i minuse. Appi ima daleko više pluseva od tih nekoliko minusa tako da ovako dugačak ban je ipak previše
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Koji amp na Opere Quinte SE