Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Apparatus referendum

Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Zundapp View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Zed

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zundapp Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.svibanj.2018 u 15:48
Pa dobro, bila je na forumu jedna veca grupa koja je poklapala sve oko sebe i bila svakom loncu poklopac, ali je bilo i dobrih savjeta i dobrih provala. 
Ja sam aktivan na jednom drugom gitarskom forumu i na kojem su moderatori toliko strogi da su uveli strahovladu i ubili forum. Sad uglavnom sami sa sobom komuniciraju, vjerojatno jos nisu culi za telefon?
Tesko je biti pametan, ali mislim da mala kratka hladjenja mogu dobro da posluze, posebno kad se na vecer malo zarakijamo.haha

Zed
Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.svibanj.2018 u 15:59
Originalno postano od strane člana: kris kris napisao:

Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Gašo, ne kužim kog vraga ti moraš baš ovu temu komentirati. Zbog tebe je Apparatus suspendiran, zato bolje šuti.

Nije on suspendiran zbog Gaše već zbog prostačkog načina pisanja kojim je prekršio pravila foruma. Prije godinu-dvije je bila ista situacija, nije imao argumenata za raspravu pa je počeo vrijeđati i prostačiti te je nakon nekoliko ponovljenih prostačkih ispada dobio bann čime mu je povrijeđen ego pa se nije javljao stanovito vrijeme. Dakle ne krivicom Žaca niti ikog drugog već zbog vlastitog revolta, kao što je i sada slučaj.
Pogledaj

Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"
Na vrh
setup13 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj setup13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.svibanj.2018 u 06:29
. Fora je ban. I da lijepo je to . Meni se on osobno ne sviđa. Neki osobni razlozi.

Sad kad sam izbacio dječje frustracije idemo malo ozbiljnije. Osobno sam protiv banova i bilo kakvih ograničenja. E sad odmah će skočiti svi kako onda držati red. lako osobnom higijenom. Naime ako netko ne želi nešto čitati ne treba čitati .

Moram priznati da me apparatus često nasmije tako da treba mu dopusti da i dalje piše po mom nebitnom mišljenju.
slušam glazbu samo
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.svibanj.2018 u 21:39
Apparatus je audiofil-covik-elektrogenijalac ako itko zasluzuje imunitet to je on.

ŽMKLOL
Right here, right now
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.svibanj.2018 u 12:42
Pa hajdmo se vratit u tamni i mracni srednji vek, gde je glava letela sa ramena samo tako, gde su ljudi bili na nivou da ne kazem obicne zivotinje(pocev od higijene, pa do samog vaspitanja).....ljudi o cemu vi pricate, dosta je seljacenja na televiziji, pa zar i forum mora biti ogledalo sire populacije drustva.Ovo bi bas trebalo da bude obrnuto od ostatka drustva, mala ali odabrana grupa ljudi koja se okuplja i diskutuje o svom HOBIJU.
Problem nastane kada neko prozivodi tu istu opremu i zauzme tvrd stav da nesto mora biti tako.Cenim njegove postove iz kojih mogu naiuciti dosta, ali u zadnje vreme je bilo "onih drugih" postova, sa puno zuci , sarkazma , bez kompromisnih izjava i itd.

Mada, sta se danas sve tolerise i velica, dize u nebo, ne bi me cudilo da on opet nastavi po starom.

Ima i drugih da ne kazem humanijih audio hifi foruma, gde je atmosfera daleko bolja, admin reaguje uvek kad se za* situacija, ali pametno i odmereno, i to funkcionise (diyaudio.rs) ZenMod admin i tvorac foruma.Pa eto, ima lekcija i stivo odakle moze svasta da se nauci.Samo da li se zeli, to je pitanje.

Editirao parabolis - 08.svibanj.2018 u 12:46
Grundig cd 35,Philips cd104,Sugden A48 III, Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.svibanj.2018 u 13:36
Željko lijepo te molim da makneš Apparatusu suspenziju i da zatvoriš ovu žalopojnu temu.

Suspenzija je samo način da se netko makne na neodređeno vrijeme, a ako postoji nakana da ga se vrati ona nema neku svrhu pa ni odgojnu.

Sumnjam da ce jedna suspenzija promjeniti odraslu osobu, mislim nebi ni dijete.

Editirao Gašo - 08.svibanj.2018 u 14:04
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.svibanj.2018 u 15:14
I onda jovo nanovo
Music Is My Religion
Na vrh
Zundapp View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Zed

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Zundapp Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.svibanj.2018 u 16:04
Meni drago,.....sad zna kako je bilo meni. haha Mene su bili skroz preparirali.
Zed
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.svibanj.2018 u 16:21
Dobro Zed,ti ipak nisi imao Gašu na grbači
Music Is My Religion
Na vrh
Dachande View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dachande Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.svibanj.2018 u 16:57
Ja sam za ukidanje suspenzije. da
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
HiFi Tuning osigurači