Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

KLUB 26.05. 2018 Unison&Opera

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Deki777 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Deki777 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 08:10
Kaže se"Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora"
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 10:22
Gledam slike s facebook.a i pitam se kada su stvari krenule po zlu...
Zadovoljni stanjem?
Sjeća li se itko?

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 10:28
Zlatno doba, vrhunska ekipa. Sve opušteno i spontano. I svi mlađi 12g.

Editirao Gašo - 03.lipanj.2018 u 10:29
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 21:00
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Sjeća li se itko?

Ja pamtim, itekako...   smijeh

Predstavljanje Quadovih velikih elektrostata. Iz Rijeke potegnuli Monet, Hudo i ja, u Delnicama se pridruzili Jurkec i, mislim, anorgan. Stigao i Duc iz Slovenije. Klub stari, najstariji. Osim Ri-ekipe  Poznavao sam samo SND jer je dolazio i ranije na prezentacije u Rijeci. U klubu upoznao tatamatu, tumbaka, darka, butrosa, gasu, Damira, Jobyja, Janga... da spomenem samo neke. Zvuk zbog elektrostata - poseban. Vecer odlicna. Forum sam ranije pratio dvije godine, ali se nisam prikljucivao, samo sam citao. Medjutim, nakon te veceri, upravo zbog ljudi koje sam ranije citao, a sad i upoznao, zbog odlicne atmosfere, sutradan sam se prijavio na forum... i nakon toga u 12 godina napisao skoro 8.000 postova. Da nije bilo te veceri u Klubu, vrlo vjerojatno bih i dalje bio u read-only modu.

Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 23:57

Gledam slike s facebook..a i pitam se kada su stvari krenule po zlu...
Zadovoljni stanjem?
Sjeća li se itko?

Ti umjesto da tu trollas bezveze bi mogao nekad i doci za promjenu jer si i dalje pocasni clan ili si bar bio ne znam vise. Cini mi se da smo tu titulu ukinuli haha No i ako nisi clan svejedno poziv vrijedi. 

Klub i dalje funkcionira, na prezentacijama zna biti vise ljudi nego kod Laze nekad, slusaona je velika i solidne akustike, 

Odrzavaju se prezentacije, sa prilično ozbiljnom opremom no sto se nikome ne da pisati i raspravljati po forumu koji se ionako odrzava u zivotu zahvaljujuci Zacovoj dobroj volji je druga stvar.

Za sve ostalo tu je facebook. haha

Na vrh
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 00:19
Trollam bez veze? Danas ima više ljudi nego u vrijeme Dubrave? Sve je ok i nikad bolje?
Uvijek sam za konstruktivnu raspravu. Sjetno sam se prisjetio vremena od prije desetljeća kada je dosta nas distributera podržalo i pomoglo osnivanje kluba. Koja je to pozitivna vibra bila....
Danas je tako kako je. Veliš nikad bolje. Ako je tako nema baš ni prostora za raspravu niti bi moj dolazak nešto promjenio...
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 00:30
ne znaš jel gašo pijaniji od mene ili pričamo da li treba ripat cd na 1x brzini, a siroti lap može samo na 2x... ali ajmo rasprava

predivna vremena momci
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 01:21

Trollam bez veze? Danas ima više ljudi nego u vrijeme Dubrave? Sve je ok i nikad bolje?
Uvijek sam za konstruktivnu raspravu. Sjetno sam se prisjetio vremena od prije desetljeća kada je dosta nas distributera podržalo i pomoglo osnivanje kluba. Koja je to pozitivna vibra bila....
Danas je tako kako je. Veliš nikad bolje. Ako je tako nema baš ni prostora za raspravu niti bi moj dolazak nešto promjenio...

Ja ne znam sto zelis uopće reci, svakome kome je stalo neka djeluje, kome nije neka se mane... vrlo jednostavno. Klub su oduvijek bili ljudi i druzenje oko zajednickog hobija, nekome i posla

Ovakve 'gdje je zapelo i sto se dogadja' postove od nekoga tko nije bio u klubu ne znam ni ja otkada,  pa iskreno ne znam ni da li ti je stalo ili samo provociras? 

Sam znas da te svi tamo znamo od pocetaka i uvijek si dobrodosao. 
Na vrh
butros gali View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

friški plesnivec

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj butros gali Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 08:26

Je , je  prije je bilo bitno bolje, neminovno. obrva      
Na vrh
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 09:02
Bio prije godinu dana (što ne smatram važnim) i znam da sam dobrodošao....
Kao što rekoh. Prisjetio sam se starih vremena i usporedio ih sa sadašnjim stanjem te upitao jeste li zadovoljni?. Nema smisla na to reagirati kao nogometni navijač kojem je netko taknuo u "svetinju".
Vidim klub bez novih lica, klub u koji osnivači više ne dolaze te klub koji više nema online vidljivost ni približno kao nekad. Znači nema ni relevantnosti...
I onda pitam gdje je krenulo po zlu?
Ne upirem prstom u krivca (jer i neznam tko je) nego samo konstatiram stanje koje vidim. Provokacija? Nebih rekao. E sad...možda ja krivo vidim, umišljam i pere me fatamorgana...tko zna...
Ako je tako moje isprike na napisanom...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Audio komponente