Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Multipak 2018.

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Multipak 2018.
    Objavljeno: 02.lipanj.2018 u 17:37
Vratio se iz Pakraca. Premalo ljudi, previše soba, bolje reći sobičaka, vruće i zdinstano... U ogromnoj sobi (valjda konferencijska dvorana), buljuk Mekintoša, Deceesa i fenomenalna Sonus faber Aida. Sjeo, čuo Aidu, odvezao se u BJ do Peveca, kupio pilu t.zv. motorku, došao kući i raspilio SF Amati.
Na vrh
Deki777 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Deki777 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.lipanj.2018 u 20:20
Ma ne vajlda? I ja sam bio danas u Pakracu. Ništa posebno nisam čuo ni vidio. Osim par prijatelja s kojima sam maznuo porciju graha još malo razgledao i piči za Čakovec. Malo ljudi,sve sobe zdinstane kao što kazeš osim sobe od Kuzme,bogami tu je bila klima

Editirao Deki777 - 02.lipanj.2018 u 20:21
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.lipanj.2018 u 20:59
Uistinu žalosno što tako pišete. Prvo velika hvala Boži za organizaciju ovakog hifi okupljanja. Drugo da previše ne duljim, jer se upravo dobro zabavljamo u Pakracu, pored velikog SF itd sistema koji je svirao vrhunski, barem još nekolicina je veoma dobro svirala i bila vrijedna slušanja. Tko to nije prepoznao, njegov gubitak.
ProAc Response D15, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
Deki777 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Deki777 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.lipanj.2018 u 21:11
Originalno postano od strane člana: ZlyM ZlyM napisao:

Uistinu žalosno što tako pišete. Prvo velika hvala Boži za organizaciju ovakog hifi okupljanja. Drugo da previše ne duljim, jer se upravo dobro zabavljamo u Pakracu, pored velikog SF itd sistema koji je svirao vrhunski, barem još nekolicina je veoma dobro svirala i bila vrijedna slušanja. Tko to nije prepoznao, njegov gubitak.

Bilo je dva,tri sistema dobrog zvuka. Al nije problem u sistemima nek akustike soba u kojoj su sistemi. Akustika ih je jako ograničavala zvukom,čak kvarila. Svaka čast izlagačima i organizatoru.

Editirao Deki777 - 02.lipanj.2018 u 21:11
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.lipanj.2018 u 21:43
Nije problem u akustici - nego u tonu i načinu kako je kroz postove to prikazano. Organizator to nije zaslužio radi potencijalne publike u budućnosti. Odoh na koncert.
ProAc Response D15, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.lipanj.2018 u 21:43
Najbolje ništa...

Editirao Apparatus - 02.lipanj.2018 u 21:45
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 13:25
Idem videti jer Toolouduša što uslikao.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 15:44
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Vratio se iz Pakraca... previše soba, bolje reći sobičaka, vruće i zdinstano...
Prvi put tamo?

Imaju ti "sobičci" svog šarma, barem u muzeju i kod Bože, no da, u dosta slučajeva znaju pokvariti zvuk, pa slušaš velikim dijelom jeku po sobi. U nekim prilikama stvarno šteta.

A da te u nekim sobama gotovo uvijek znoj probije u 30 sekundi, to sam već naučio, pa je sve osim kratkih rukava i nogavica ravno mazohizmu proteza
Obzirom da je već postao tradicionalan, bilo bi bolje da je pomaknut u hladnije mjesece. No, ja ću doći bilo kad. Uglavnom zato što mi je blizu haha

Kao i svake godine barem jedan, dva sistema zbog kojih se isplatilo doći. Kao i to da svaki put fulam negdje neki sistem. no nema veze. Ionako nikad nisam došao doma i išao po motorku cool

Gamut CD3-->pasiva (TKD 2508)-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 18:00
Znači nisi čuo Aide ni koliko-toliko?
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.lipanj.2018 u 19:49
Ni čuo ni vidio, niti me tako što baš i zanima. Ako mi baš dođe "pod ruku" ok (kao što sam i poslušao ne znam koliko McIntoš/SF sistema do sada), ako fulam, opet ok. To mi baš nije, što bi rekli - napeto.

Kao ni npr. Teoharov. Vidim unutra zvučnik od 2 metra ... Što ću ja s time?
 Ili druga krajnost ... soba 2x2, na podu neki lego-kocka "sistem" koji stane na dlan. Ne, hvala.
Ok, te sam barem vidio proteza

Nisam audio novinar, ne moram sve posjetiti i praviti osvrt ... A da bi mogli malo poraditi na tome da negdje na netu možeš dan-dva ranije vidjeti točno gdje će biti što, pa si lijepo sve isplaniraš, što te zanima, što ne, mogli bi. Ovako, moraš tumarati "od vrata do vrata" po Pakracu, ne bi li naišao na sistem. 
 Ako ništa drugo, barem sam uspio naći gdje prodaju sladoled (u škrinji). haha

Čuh da je negdje bio i AN sistem. Isto fulao, nemam pojma kud su ga stavili. U biti, AN me još manje zanima od SF-a, tako da ... 

Gamut CD3-->pasiva (TKD 2508)-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,320 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
onkyo A 9150
Forum: Računala i audio