Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Canton Carat M60

Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Canton Carat M60
    Objavljeno: 15.lipanj.2018 u 12:18
kokot 2000
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 21:26
Koji je spiker u pitanju, Miljenko Kokot ili Drago mi je Celezic?

Editirao Gašo - 13.lipanj.2018 u 21:27
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 11:45
nedavno imao doma session i sjedim jedno 1m od lijevog spikera i čujem dubinu na desnom, oke znam dobro snimku i autosugestija na stranu, ali je jednostavno čujem, a u sweet-spotu tek miline.

da mi netko stavi naim ili insert-any-name na kojem ja to ne bi čuo u odnosu na sadašnji sistem, poslao bi ga u heinzelovu da izvadi novu prometnu (5h sam čekao).
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 11:32
Originalno postano od strane člana: syss syss napisao:

kako to može biti pozitivno za naim

Pa može...ak imaš pacemaker haha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 09:42
To vam je taj Naim-ov legendarni PRaT o kojemu se tresu brda i doline. Mene ovaj Dulencetov opis više asocira na kuhanu bukovinu.
haha
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 09:38
Originalno postano od strane člana: syss syss napisao:

Nikako, naravno haha
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 07:08
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

Naim je odličan pošto sve zvuči isto, nema dubine, nema visine, sve lepo u provom redu i malo bliže slušaocu. Canton je u svom razredu odličan zvučnik, za pojedine ukuse previše hladan/neutralan. Sa Kefom nemam puno szkušenja, imao doma reference 4.2 i radili su dobro, samo me uzak sweet spot koaksialnih drivera malo ˝nervira˝.
Za naim ne mogu nista reci posto ga nisam imao u svom sistemu, drugar se vencao sa njim pre nekih 7 meseci, i to je to, a do tada je menjao "x" i "y" kombinacija, ima preamp i amp, on je nasao svoj vrc zadovoljstva...a Kef. u pravu si za sweet spot, uzan i precizan, meni je to leglo  ko dupe na nosu, maltene sam postao zavistan od takvog sweet spota...Canton , hm, pa ne mogu reci da je nesto izrazito hladan, ima mrvicu sterilnosti to moram priznati, ali je precizan i onako sto bi rekli udaracki raspolozen zvucnik, bas sam istrazivao po zanrovima,  canton odlicno reprezentuje brzu/jacu muziku nesto tipa A Perfect Circle, Virgin Donati (jazz metal pravac) .
Grundig cd 35,Philips cd104,Sugden A48 III, Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2018 u 00:08
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.lipanj.2018 u 23:49
Naim je odličan pošto sve zvuči isto, nema dubine, nema visine, sve lepo u provom redu i malo bliže slušaocu. Canton je u svom razredu odličan zvučnik, za pojedine ukuse previše hladan/neutralan. Sa Kefom nemam puno szkušenja, imao doma reference 4.2 i radili su dobro, samo me uzak sweet spot koaksialnih drivera malo ˝nervira˝.
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2018 u 22:30
Originalno postano od strane člana: jerga jerga napisao:

Parabolis, mislim da si dobro odlučio. Kad vratiš prijašnju komponentu nazad nakon što je "izazivač" pokazao svoje, a poslije 10 s ti je jasno tko ostaje...tada sumnje nema. A navedeni KEF je ozbiljan zvučnik pa sam nekako pretpostavio ovaj ishod.

Kef je fantastican zvucnik, planiram u skorije vrme i refresh skretnice, originalna je u njemu i nista nije menjano, e sad mnogi ce reci da ne diram nista, ali mi logika govori da bih ipak trebao promeniti , vreme i starenje elemenata su neminovni i uticu na zvuk. Samo prostim menjanjem ozicenja na viskotoncu i srednjetoncu pre nekih 8-9 meseci sam dobio na cistoci i rezoluciji...ubacena je van den hull cs 12 zica - posrebreni bakar je u pitanju.
Igra se nastavlja kao i istrazivanje u hifi......sto me raduje, nikad kraja zabavi da
Grundig cd 35,Philips cd104,Sugden A48 III, Meridian 562V, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 lampama, Kef 103.4
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Što radim ovih dana
Forum: High-End