Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zatvorena temaRuski front 2018.

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 34>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2018 u 23:15
Originalno postano od strane člana: syss syss napisao:

jesi siguran i dalje za brazil?

mislim da bi ih oderali ko mačku mater.
Mislim da je Brazil realno nešto bolja repka od naše i ne vidim više nikoga takvog. I mislim da bi imali s nama gadne zgledance u pravoj natjecateljskoj tekmi na SP, a ne u onakvoj nedavnoj rekreativnoj na Anfield-u. Polako, ima još posla do Brazila.
haha
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 00:01
mah one promašene akcije... ne znam baš.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 10:20
Brazil, Francuska, Španjolska, Njemačka, Belgija, to su trenutno od prisutnih i mogućih klasa iznad nas. Što ne znači da ne mogu biti pobijeđene. Premda, Brazil i Francuska nam po tradiciji ne leže (za razliku od Njemačke ili Italije).

Ako išta valjamo, osminu finala protiv Danaca (ili event Australaca) moramo proći. A tad se križamo najvjerojatnije s Španjolcima. Ta utakmica je test generacije. Španjolska je top ekipa.

Inače, imao sam apsolutno loš filing oko prvenstva, ne radi Dalića, već radi svega. Radi sumorne borbe navijačkih skupina (prvenstveno torcide jer njihova je frustracija najjača, pa zatim BBB) protiv mamića i hns, radi bezumne destrukcije navijanja za reprezentaciju, i svega što su do sada priredili, od izgreda, preko svastike (za koju Splitska policija 'pojma nema' tko je napravio, makar su bile i kamere; toliko o destrukciji na svim nivoima). Ugl, očekivao sam da ispadamo u skupini, ovo je apsolutno iznenađenje, nakon dva kola osigurali smo prvo mjesto :)

Editirao zed_alive - 23.lipanj.2018 u 10:24
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 11:20
Za mene ovo nije nikakvo iznenađenje jer konačno imamo izbornika kako spada. Većinom izuzetni individualci funkcioniraju kompaktno kao momčad, poput dobro podmazanog stroja. Onakvu Hrvatsku (a ne vidim zašto i dalje ne bi bila takva) ne može pobijediti praktički nitko. Ako bih htio biti pošten, morao bih dodati još i Španjolce, uz Brazil, na kratku listu objektivno boljih od nas. I više nikoga. Realno. I jedni i drugi bi morali odigrati najbolje što mogu da nas dobiju, a onakva Hrvatska od preksinoć bi još uvijek imala 50% šanse za pobjedu.

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 12:54
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

… Nijemce smo dobili zato jer smo pretežito bili puno bolji u svemu .
Što se tiče Francuza, defakto puka sreća i ništa više …

Nismo mi na istoj freq. definitivno, pa i nećemo dalje o tome, nema smisla.

Meni je ovo prvenstvo dodatno zanimljivo jer nema repke za koju mogu reći "ovo su favoriti broj 1" (kao valjda na svakom dosadašnjem, već od prve tekme), jer i Španjolska i (pogotovo) Brazil u dvije utakmice su pokazali da su daleko od nepobjedivosti i s dosta bezidejnosti, što je uvijek prilika za dobrog protivnika. Definitivno nisu ono što su bili zadnji put kad su osvajali prvenstva.

Brazil remizirao sa Švicarskom i jedva jedvice dobio Kostariku koja igrom nije ni blizu momčadi od prije 4 godine kad su igrali za polufinale.
 Njemačku ćemo vidjeti danas, ali ako ne nadigraju Švedsku, onda i oni u krug reprezentaciju koje nisu na svom nivou. I tu onda možemo tražiti šansu. Jer, možemo mi dobiti svakoga, ali za veliki rezultat to trebamo ponoviti više puta. E, to je naš najveći problem.
 I ne kažem da ne bi mogli, ali znajući našu kolektivnu psihologiju, bit će najveći problem to prevladati.

Btw. meni osobno najugodnije iznenađenje je Rusija i mislim da će dobro namučiti onoga tko će je izbaciti u nokaut fazi. Što uopće ne mora biti na prvom koraku.
 Meksiko uvijek zanimljiv, ali znaju nekad imati čudne taktike (kao 2. poluvrijeme protiv Nijemaca) i znaju se nekad dosta pogubiti (kao i mi proteza) pa rijetko daleko doguraju, ali skoro uvijek jako zanimljiva repka za gledati.

Francuska, Belgija (dobro igra, ali ne bih se kladio na njih), ajde ne igra ni Engleska loše … i to bi bilo to.
Gamut CD3-->pasiva (TKD 2508)-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 13:27
Ne znam o kakvim frekvama govoriš jer da smo imali mrvu sreće u polufinalu, 1998. smo mogli biti prvaci svijeta i trebali smo biti.  Bili smo najbolja momčad na svijetu i imali smo sve. 

I 1996. na euru (prvo veliko natjecanje za Hrvatsku) bijasmo najbolji. Izgubili od Švaba na kuhinju jer oni su bili oni, a mi tad nismo bili nitko.

Sad imamo vjerojatno i bolju generaciju od one, ali imamo i pametnog izbornika. Što reče Ćiro, trener svih trenera: galvanizacija ekipe, sine! Bez toga ne ide. Da smo prije dvije godine imali Zlaju Dalića za izbornika, umjesto onog Mamićevog aparatčika i drva javorovog, sad bi Ronaldo i ekipa imali mudo od noja, a ne naslov europskog prvaka. Vjerojatno bi prvaci bili mi.

Dakle, ponovo imamo sve, a ako smo mogli onako protiv Talijana, pardon Argentinaca, onda možemo opet i opet. Nadajmo se da možemo jer onakve nas ne može dobiti nitko.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 13:48
Napisao Zook:

Da vas podsjetim : ovako euforično bješe i prije 10 godina

Ali u osmini popljugasmo protiv Turske, avaj...

Ovaj put moramo igrati pametnije. Dalić mi se jako sviđa, cool tip.

I tad smo trebali biti ozbiljan konkurent za naslov (nabismo Švabe naturlih). A ona žalosna farsa s Osmanlijama nikako nije primjer jer da igramo još stotinu puta, nikad nam ne bi dali onakav gol u nadoknadi.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 13:52
O freq. da ja ne mislim da smo najbolji sad (jesmo dobri, ali to su samo 2 utakmice sa dobrim, ne "prva liga", protivnicima, nema veze što se jedni zvaše Argentina, kad ih ovakve Nigerija može dobiti - ne bi me uopće čudilo), da mislim da nikad nismo bili najbolji, nego je uvijek bio netko bolji od nas. Rezultati to obično pokažu, kao što su i pokazali.

Možemo to netko gledati ovako i onako, ti gledaš onako kako vidim po hrpi portala "mi smo najbolji, tko nam što može, bit ćemo prvaci, samo eventualno da dobijemo Španj. ili Brazil, tko se već nađe na putu" i čića-mića, gotovo priča haha

Ja bih stvarno volio da mi ponovo igramo barem polufinale, ali sigurno neće biti "šetnja parkom". Barem u zadnjih 8 repki.
Gamut CD3-->pasiva (TKD 2508)-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 14:02
Razlika u odnosu '98. ti je bila bitno jači obrambeni red (za tadašnju formaciju), lijevi bek/bok Jarni nogometni bog za današnje lijeve, i svjetski top 3 golgeter Šuker. Plus pravi defanzivni vezni igrači na dispoziciji, koje danas nemaš. Tad smo bili uz bok bilo kojoj reprezentaciji iz redova najjačih, danas to ipak nije skroz to. Moć je tu, no ima reprezentacija koje nemaju nijednu rupu...mi nismo među tima.

Editirao zed_alive - 23.lipanj.2018 u 14:09
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2018 u 16:08
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

O freq. da ja ne mislim da smo najbolji sad (jesmo dobri, ali to su samo 2 utakmice sa dobrim, ne "prva liga", protivnicima, nema veze što se jedni zvaše Argentina, kad ih ovakve Nigerija može dobiti - ne bi me uopće čudilo), da mislim da nikad nismo bili najbolji, nego je uvijek bio netko bolji od nas. Rezultati to obično pokažu, kao što su i pokazali.

Možemo to netko gledati ovako i onako, ti gledaš onako kako vidim po hrpi portala "mi smo najbolji, tko nam što može, bit ćemo prvaci, samo eventualno da dobijemo Španj. ili Brazil, tko se već nađe na putu" i čića-mića, gotovo priča haha

Ja bih stvarno volio da mi ponovo igramo barem polufinale, ali sigurno neće biti "šetnja parkom". Barem u zadnjih 8 repki.
Dogurat ćemo daleko (i možda biti prvaci svijeta, zašto ne?) ako to zaradimo i sigurno neće biti lako. Ja to ne gledam olako kako se ti sprdaš. Mislim da ovoga puta imamo sve što trebamo, slično kao i '98. Imamo punu zrelost ključnih igrača, mladce koji gore od želje i izbornika koji nije balvan već je respektiran od svih zato jer zna znanje. Samo se bojim ozljeda, kartona i nesreće tipa Francuza i Turaka. Ako sve bude okej, možemo jako daleko jer možemo igrati još bolje nego protiv Talijana neki dan. Pardon, Argentinaca. Samo od nas zavisi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 34>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Zagrijavanje pojačala
Forum: Računala i audio