Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zatvorena temaRuski front 2018.

Odgovori Odgovori Stranica  <1 323334
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 11:28
Ovo je jako, iz Bruxellesa:

Editirao amigo - 17.srpanj.2018 u 11:32
    Moj HiFi
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 13:17
Vau, jest ovo iz Bruxellesa jako, ali ono jučer kaj sam doživio u gradu bilo je i više nego prejakooo...
Pamtit ću dok sam živ...
A kaj se tiče ove teme, svaka Vam svima čast, ko je rekao ikad da audiofile ne zanima nogomet ili da o tome niš neznaju, ja sam od početka prvenstva malo i zaboravio na brige (slatke naravno) oko svoje  hife, a ono malo kaj sam stigao slušati između tekmi, Zabivaka i inih emisija sviralo mi je "briljantno"haha...
Na žalost sve kaj je lijepo kratko traje i ima svoj sretan ili neki drugi kraj. Mislim da je ova naša priča završila sretno, moramo bit sretni i ponosni a sve one maliciozne komentare oko onog "nije u šoldima sve" treba uzet sa zadrškom jer da ti ljudi ne rade vani (kak Appy veli) ne bi bez te njihove škole ni bilo ovog uspjeha za sve nas, za cijelu Hrvatsku nit bi mi obični ljudi ovoliko nematerijalno, emotivno, duhovno ili kak već god hoćete dobro i lijepo profitirali i onda kad to stvarno tak sagledaš "zbilja nije u šoldima sve". Meni ih je bilo čast i zadovoljstvo gledati kak igraju i proživljavaju a pogotovo kad sam jučer na ulici vidio koliko njima  znači ovo svenarodno priznanje znam da je ispravno nazvati ih šampionima.
Francuzi su svoje slavlje riješili u 2-3 sata i još se poslije lijepo poklali, papci...i kaj god da sad pričaju (svi, cijeli narod) znam da i oni dobro znaju koliko su previše sreće imali prekjučer...
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Open Ear View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 15:23
     Tako je to kad se ovostoljetni heroji vraćaju s ruskog fronta. Mislim da smo svi ovih tjedana uživali u njihovim pobjedama, strepili i nadali se. Ovakvo ushićenje, sreća i ponos globalnih razmjera doživljava se jednom u životu. Budimo zahvalni i ne zaboravimo. Može se, može.

A audiofili... Ha, zlato je lijepog sjaja, ali srebro ipak bolje zvuči.
If Less Is More... Nothing Is Everything
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 17:12
Originalno postano od strane člana: Open Ear Open Ear napisao:

Ha, zlato je lijepog sjaja, ali srebro ipak bolje zvuči.
Bravo
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 17:15
Originalno postano od strane člana: amigo amigo napisao:

Ovo je jako, iz Bruxellesa:
Prejako. Kudos (slava, čast i ugled) Hrvatima. Ovo može samo nogomet.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 18:00
Pa malo žive legende (a tako mlad) Luke Bulića za kojega se ne zna je li inteligentniji (samim tim i vrlo duhovit) ili bolje pjeva.
zlatni_zub

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 17.srpanj.2018 u 22:28
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Penal ili ne , treba pročitat članak u pravilniku sudačkom. Beusan kaže da je bio penal jel je lopta udrila u ruku Perišićevu . Cassilas kaže da se penal sudi samo ako je bila namjera igrača da igra rukom a pritom je Matuidi falija glavom pa je lopta slučajno udrila u ruku.

Pretpostavljam da je taj članak u sudačkom pravilniku dvosmislen, pa sudac može sudit što god hoće.

Beusan ga tako kenja. Ne kužim tog čovjeka. Prije više sezona stalno je ponavljao o prirodnom i ne-prirodnom položaju ruku. O vidljivoj namjeri igranja loptom pokretom koji se stavlja u smjer lopte, i o nemogućnosti micanja ruke. Ne. U nogometu nije ruka ruka. Ruka se sudi uvjetno, ovisno o okolnostima. Perišićeve ruke su čitavo vrijeme bile u prirodnom položaju, u trenutku kontakta već ih je pokušao izmaknuti, a vidik mu je bio zaklonjen francuzom. Sve okolnosti su bile prisutne da se to ne sudi kao penal, a sudac nije upotrijebio VAR na način kako je predviđeno VAR pravilima, odnosno, gledao je samo slow motion insert ali ne i punu akciju u čitavom kontekstu. Pa čak niti po slow motionu nije bio siguran što dosuditi.

Nažalost, prvo nepostojeći faul za slobodnjak za prvi gol francuza, a nakon toga taj dvojbeni penal. Obje bitne odluke koje su usmjerile utakmicu išle nama na štetu, i u pravu su englezi, Keane ili Mourinho da je to uništilo finale. Nakon finala suđenje ne bi trebalo biti nešto o čemu se priča.

Ali s druge strane, ruku na srce, ako odvažemo da su sve moguće okolnosti dozvolile da se nađemo u finalu, i da je tu bila poneka ekipa koja objektivno igraćima jest jača od nas, uključujući i te francuze (makar nisu igrom uvjerili da su zaslužili kantu), s finalom SP moramo biti prezadovoljni, jer - SP je krov, najjače postojeće natjecanje, a mala država nije bila finalist SP unutar zadnjih 60 godina. Tako da, obzirom na to tko smo i što smo, moramo bit prezadovoljni. A za više - u zvijezdama nije bilo zapisano. Naši su pokazali u prvom poluvremenu da imaju force to i osvojit, ali u nogometu to je tako. I izraziti favoriti uredno gube velike utakmice i turnire ako im okolnosti ne odu na ruke.
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 18.srpanj.2018 u 21:32
Zed slažem se u potpunosti sa tvojim komentarom,samo bih nadodao da gospodin Beusan ima toliko masla na glavi dok je još sudio,da mu je bolje da šuti I da se ne javlja o pravednosti.No netko je odlučio da je on  referenca za sve na terenu.Nije bilo prekršaja za prvi gol Francuza,naš vratar je imao očajan dan(iako nas je spasio u prethodnim susretima) četvrti gol bi obranila i moja baba.I to treba priznati.Mi smo igrali ,a oni zabijali.Hvala Bogu da Beusana više nema u komentarima, i neće mi nedostajati
Nosce te ipsum
Na vrh
DeCe3 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Direktni link do posta Objavljeno: 20.srpanj.2018 u 20:27
Kako god bilo i već prošlo....ja sam još uvijek sjeban zbog finala jer zbog više spleta okolnosti i muljanja u suđenju pUtane i sasvim očito, bolje igre od prljavih Francuza...izbjegao nas je trofej svjetskog prvaka...
Od naših, najviše me je razočarao Subašić jer ne pamtim njegovo gore izdanje i smatram ga "krivim" za tri, objektivno lako obranjiva gola, zbog u tim momentima vrlo loših/tromih reakcija...e sad, psihološki pritisak ili prethodne ozljede, nebitno koji je razlog ali nije bio na visini zadatka!
Mislim da bi Kalinić bio puno bolji al' lako je sad biti pametan....
Oduševila me borbenost i poprilična dominacija, kao i statistika, koju nažalost nije pratila efikasnost!
Slavlje i sam doček mi je koliko-toliko ublažio žal za zlatnom medaljom....tako da sam tek nakon par dana uspio izbalansirati osjećaje...
Da rezimiram....hvala im od srca na ovako briljantnoj, sveukupnoj prezentaciji Hrvatske u svijetu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 323334
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Računala i audio