Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Electron audio - KINESIS

Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 8 sati 11 minuta prije u 08:23
Ja i dalje mislim da je objava dobre recenzije na renomiranom portalu, u kombinaciji s promidžbom na društvenim mrežama, nužda da bi se uspjelo.
Nakon toga se može kombinirati online prodaja i dealeri. S online prodajom prisutni ste u svakom kutku svijeta, a možete si zadržati trgovačku maržu. Istovremeno, dobro raspoređeno nekoliko dealera, postaju ambasadori branda i mjesta gdje proizvod mogu kupiti i oni koji nisu spremni na online trgovinu.
Naravno, lakše reći nego učiniti.
    Moj HiFi
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 6 sati 48 minuta prije u 09:46
I ja se slažem s amigom podosta oko ovog. Nije možda to nula i jedinica, apsolutni preduvjet, no to je po meni nešto što bitno uvećava šanse za uspjeh. A razlog je sljedeći: ljudi su generalno gledano glupi. Ne samo da vjeruju recenzijama. kroz prisustvo dobre recenzije i kroz puko prisustvo reklama dobivaju inicijalni (pa i trajniji) dojam da nešto vrijedi, ako nema nijednog od toga dobivaju inicijalni dojam da to baš i ne valja. A još gore...koliko god inicijalni dojam došao iz gu**ice, taj dojam je i dalje najvažniji, uči nas psihologija (znanost koja se bavi ljudiskim mentalnim programima). Tako da i lažna recenzija polulošeg uređaja vjerojatno će napraviti znatno više prometa nego izostanak bilo kakve recenzije stvarno dobrog proizvoda.

Editirao zed_alive - 6 sati 46 minuta prije u 09:48
Na vrh
Krešica View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Krešica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 51 minuta prije u 10:43
Hm, kak je meni super, nitko me ne pozna ovdje :D
Al kad je već na forumu, da i ja napišem koju laičku primjedbu i savjet, možda pomognem, a to mi je i namjera. I želim Vam sreću od sveg srca.

Koliko skužih od napisanog na prethodnim stranicama, radi se o cijevnom izlazu od 35W po kanalu. Moja jedina kritika odnosi se na dizajn. Ok, ovo je prototip, ali čisto da navedem svoja razmišljanja kak bi, po mojem skromnom mišljenju, moglo bolje izgledati i tako se vjerojatno i lakše prodati. Budimo realni, dizajn jako puno znači. Pričam o vanjskom izgledu, ofkors.
Kako je Gašo napisao, jedina zajednička stvar im je kabel. Ja bih dodao, i kutija. Elementarna balkanska logika (koja funkcionira i vani) je: Ako dva slična uređaja koštaju 10000 nečega, onda bum radije doma otpelal dva monobloka nego jedno pojačalo. Fata možda i je Fata, al dvaput je dvaput htjeli mi to priznati ili ne.
Druga, po meni jednako važna, greška: u današnje doba sakriti lampe je hereza i autogol. End of story. Ak nije na vidljivom (ili na fejsu), kao da se i nije dogodilo.
Jednostavno rješenje bez zadiranja u topologiju? Flexa i na pola. Krajnji korisnik ih može složiti jednog do drugog na polici i zadržati sadašnji izgled uz fugicu po sredini, a može ih i složiti pred zvučnike zakrenute za 90 stupnjeva tak da se vide lampe (ako bočno dobiju prozorčeke). Recimo. A može i skroz novi dizajn, whatever ... Shvatili ste kaj želim reć ... dve škatulje i da se vide lampe. Onda se iz aviona vidi da su cijevni monoblokovi ...
35 watta je zapravo super, ja doma ganjam sa 15. Al imam zvučnike koji su 93dB osjetljivosti. Nadam se da to nebu bio kamen spoticanja za kupce.
Dajte jednog Boži u dućan, tam se svašta prodaje, išlo bu i to :D
I da, bilo bi kul to posložit u onoj slušaoni na Drvinju jednu subotu. Ja zainteresiran za čuti ga :D

Na vrh
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 40 minuta prije u 10:54
Lampe i trebaju bit pod zastitom, djeca se mogu spec na njih..kad delas pojacalo za sebe delas kako te volja, ali kad delas za druge, na sve trebas mislit..inace te tuzi pritupi pacijent za opekotine i mores kljuc u bravu...
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 10 minuta prije u 11:24
Je. Osim toga, dvije kištre umjesto jedne koštaju, a ultrapametne audiofile u prosijeku nema za što pas ugristi... I tak.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 4 sati 48 minuta prije u 11:46
Da, lampe bolje da su unutra, prvo zašticena je okolina i korisnici, drugo zasticene su same lampe, trece ovo i ovakva pojacala koriste lampe za svoju funkciju a ne za rasvjetu, cetvrto lampe dugo traju i ovo pojačalo gledaš kao pojačalo i nema veze dali su unutra tranzistori, lampe, dve kile krumpira ili nešto cetvrto.
I najvažnije= NO SERVICABLE PARTS INISIDE!!!, što ubraja lampe i korisnik tu nema što pipati i eksperimetirati.
Ovo kao zapravo ni jedan drugi lampaš, nije nekakvi tube tester pa ajmo pikati bilo što unutra jer bu bolje sviralo.

Istu šemu s razlogom koriste npr. VTL, Audio research...ima ih.

Editirao Gašo - 4 sati 27 minuta prije u 12:07
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 4 sati 19 minuta prije u 12:15
Ma, domaći audiofil voli kad si može jajca speč na ampu... haha
Na vrh
Supersaša View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Supersaša Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 3 sati 5 minuta prije u 13:29
Dizajnirati Kinesis škatulju u ION stilu sa prozorima za lampe...
I found it hard
Its hard to find
Oh well, whatever, nevermind
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 2 sati 28 minuta prije u 14:06
Ima još kakvih želja? Ima li kupaca ili samo palamudite ko i obično? Jeomepas da mi treba pojačalo što ja to ne bi probao.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Pioneer M-22
Forum: High-End