Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Electron audio - KINESIS

Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 10:23
Ja ne bih bio tako oštar jer sve što koga zanima, može lako doznati i bez besprijekorne ćitabe na interpletu. Konstrukcija ovako čega podrazumijeva ogroman psihofizički napor, a i financijski bogami, a još se uz to paralelno valja pobrinuti i za infrastrukturu tipa režija, špeceraja i inih potreba tak da ovo tvoje vjerojatno ima ponajviše veze s manjkom vremena. Nisi valjda pomislio da ljudi od ovoga žive?!
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 10:29
Odem na Robertoshop web, oću vidjet cijenu, dobijem za većinu samo natpis pošalji upit.
Jel netko Božu proziva da je diletant?
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 10:42
Izgleda da predugo živim u uređenoj državi i ne mogu se više naviknuti na ovakve modele poslovanja.
Moja kritika je dobronamjerna, a Željka nisam nazvao diletantom. Molim čitanje sa razumijevanjem.
đez je limunada

Na vrh
nikolo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj nikolo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 10:49
Pozdrav svima.
Kao što je poznato većina proizvođača na svojim stranicama nema cijene.
Cijenu je lako saznati pozivom ili porukom.
Nažalost spisak distributera nemao jer trenutno imamo distribuciju samo u Americi.
Što se tiče Kinesis-a.
Pojačalo ima duplo manju disipaciju za istu snagu od svih ostalih,a trajnost cijevi 10 puta dužu.
To je nemoguće rekli su neki iz belog sveta.
Moguće je dragi prijatelji ako uložite puno love i znanja u proizvod a mi smo ga uložili.
Garancija na sve naše uređaje je 3 godine(tri godine) a cijevi su uključene u to.
Zahvaljujem se mnogim našim prijateljima koji nam pomažu u radu  i ispitivanju proizvoda.
Također se zahvaljujem kritičarima jer pametan čovjek može iz svega izvuči pouku.
Ako se nekome baš jako ne sviđa naš način rada savjetujem da pokuša i sam.
Osim proizvoda na našoj skromnoj stranici razvijamo i izrađujemo proizvode za neke poznate svjetske firme i kod njih navedeni proizvodi koštaju 3 puta više.
Znači ako želite pojačalo po vašem izboru javite i mi ćemo vam ga isporučiti.
Nikola Subotičanec

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 11:01
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Izgleda da predugo živim u uređenoj državi i ne mogu se više naviknuti na ovakve modele poslovanja.
Moja kritika je dobronamjerna, a Željka nisam nazvao diletantom. Molim čitanje sa razumijevanjem.

Zook, ovo je proizvođač, a ne trgovac web shop. Nije to nikakav otklon od 'zapadnih' standarda.
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 11:18
Puno proizvođača zaobilazi distribuciju te nudi svoje proizvode direktno, putem web šopa.
Ili imenuje distributere na svojoj web stranici.
Moja kritika je da na web stranicama EA nema niti jednog, niti drugog.

Znam ja da to nije jednostavno, i da druge firme imaju na raspolaganju čete programera i komercijalista.
Ali ako EA žele nešto prodati i etablirati brand, moraju odnekud krenuti. Činjenica da to pojačalo odlično svira nije dovoljna da se i u nekim razumnim količinama i prodaje.
đez je limunada

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 11:38
Zook tvoja kritika je opravdana, ali nažalost da si procitao Željkov tekst o stvarnosti s kojom se bore, cudo je da uopce imaju web i da imaš što kritizirati.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 12:35
Znam. Pročitao sam.
Trudim se dati konstruktivnu kritiku pogledom konačnog korisnika, jer bih volio da uspiju.
To nije bezvezno pljuckanje, jer naslućujem ogroman potencijal i genijalnost projekta.
đez je limunada

Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 12:43
Lijepo što se javio i Nikola i što cijeni pomoć, pohvale, ali i kritički pristup.

U ovom trenutku podvući ću još jednom da smo na sajmovima dosad vidjeli, ali ne i čuli Kinesis, jer to nije bio gotovi proizvod. Slušne impresije računaju se odsad pa nadalje.

Što se tiče online prodaje, vjerujem da je to za tvrtke poput EA odlična prilika. Sve više proizvođača koristi direktne kanale prodaje.

Za marketing, prilika su i društvene mreže. Naročito za Kinesis, koji i nema pretjerano mnogo konkurencije.

Pretpostavka za sve je da na nekom relevantnom portalu izađe pozitivan review. Tu ne treba žaliti truda i novca, jer bez toga ne bu ništa. Prije toga, bilo bi dobro napraviti reprezentativnu prezentaciju na kojoj će pojačalo moći pružiti maksimum.
    Moj HiFi
Na vrh
Kabel View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2018 u 13:07
Ma kakav web shop i online prodaja? To može samo brand poput Marantza, Denona,Yamahe itd.
Svakom proizvođaču ovog kalibra treba isključivo dobar dealer, ne distributer, nego baš dealer.
Taj lik treba potencijalnom kupcu demonstrirati uređaj kako spada!
Koga boli briga za web shop i popis distributera? Web stranica bi trebala biti isključivo informativnog karaktera, i potencijalni kupac će poslati upit. Na proizvođaču je da odigra igru kako treba.
Ovo i ono
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,137 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Opera Mezza mki ili Sonus Fa...