Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

LX mini u Zagrebu za audiciju?

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
igor023 View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj igor023 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: LX mini u Zagrebu za audiciju?
    Objavljeno: 21.siječanj.2019 u 20:36
Pozdrav svima, evo kratko pitanje - ima li netko u Zagrebu LX mini i da li bi bio voljan primiti kolegu audiofila na kratku audiciju? U Zg sam do kraja tjedna pa ako netko ima bio bih zahvalan, jer se već neko vrijeme lomim oko odluke da li da se upuštam u tu gradnju.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.siječanj.2019 u 21:16
A to je što?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
igor023 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj igor023 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.siječanj.2019 u 21:51
Uradi sam zvucnici po projektu Siegfrieda Linkwitza. Evo link
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2019 u 15:05
Ako rade dobro koliko su ružni, zime nema.
Na vrh
igor023 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj igor023 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2019 u 15:20
Čudi me da niste čuli za te zvučnike, već se dugo piše o njima, a krenulo je davno sa modelom Pluto, pa Orion za koji znam da postoji u Zg bar kod jednog čovjeka (a čuo sam ih i u Munchenu na High-endu), i nakon toga je Linkwitz napravio veliki LX521 koji glasi za nešto najprirodnije uopće (nekima i najružnije :)), i nadogradio Pluto na LX mini, dvostazni aktivni omni/dipol koji možete vidjeti na linku prije. Taj mali LX mini bih volio čuti jer su mi osobno prostor i prirodnost snimke najbitnije kod reprodukcije, i smatram da bi mogao biti taman za moju prostoriju uz dodatne baseve jednog dana.

LX521 sam čak i čuo u Londonu kod jednog čovjeka privatno, nažalost prostorija mu je premala za te zvučnike pa se u srednjim i visokima miješaju refleksije, i dac/aktivna skretnica kombo je dosta ispod potrebnog za taj sustav. Basevi su me naprosto oduševili, ekstenzija i kontrola su u razini najboljeg high-enda, što je dodatno čudno u manjoj prostoriji, ali barba Linkwitz očito zna što radi.

Odnosno znao je, laka mu zemlja.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2019 u 16:49
Jesi pitao na Hr. diy forumu?

Ne mogu ljudi sa svime biti upoznati, pogotovo ako nisu bili informirani, zainteresirani i proucavali nešto. Postoji hrpetina diy projekata zvučnika samo.

Ja sam pitao jer niti u naslovu teme niti u inicijalnom postu nije pisalo što je to uopce a kaomoli neka fotka, link i slicno.

RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
igor023 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj igor023 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2019 u 16:54
Jesam. Ma sve jasno, ali pitanje i jest da li to netko ima za audiciju, a ako ima onda zna i što piše u naslovu :)
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2019 u 23:35
Ne kužim ja to, najprirodniji zvučnik, a radi preko DSP-a...
Na vrh
astro63 View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj astro63 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.siječanj.2019 u 16:07
Evo imam ja.
per aspera ad astro
Na vrh
igor023 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj igor023 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.siječanj.2019 u 16:09
Hvala na javljanju! Šaljem PM
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,207 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Spotify napokon dostupan u H...