Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Hypex Class D

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 18:32
Ion radi odlično! Ako kreneš za integriranim pojačalom sa kvalitetnim dac-om, imaš na audiomarktu Sharpa SM-SX1. Neka te ne zavede izgled ili snaga, to pojačalo radi fenomenalno. Ganjali smo Audiostatice i dok su se Nuforce monoblokovi (mislim da od 150w, ali se ne sečam tačno) kuvali da bi mogao ispeči jaje, je Sharp odradio na normalnoj temparaturi. U poredjejnju sa Devialet 120, je Devialet delovao da jači za 25%. Karakterno je Sharp imao više mesa i vibre u sredini, dok je Devialet imao više ˝ambietalnog zraka˝. Testirali na Radiho monitorima.
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 20:30
Hudo, uzmi ozbiljno u obzir Ion pojacalo(a). Slusao sam ih prilicno dugo, i mogu izreci same pohvale. Imaju ih dva moja prijatelja u Rijeci i jako su zadovoljni njima. Jedan ima nekoliko vrhunskih sitema, i ne libi se u glavni sistem ubaciti svoje Ione iako ima i puno skupljih i razvikanijih pojacala.

Jesi li u Engleskoj ili u Irskoj?

Na vrh
hudo View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 20:39
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Hudo, uzmi ozbiljno u obzir Ion pojacalo(a). Slusao sam ih prilicno dugo, i mogu izreci same pohvale. Imaju ih dva moja prijatelja u Rijeci i jako su zadovoljni njima. Jedan ima nekoliko vrhunskih sitema, i ne libi se u glavni sistem ubaciti svoje Ione iako ima i puno skupljih i razvikanijih pojacala.

Jesi li u Engleskoj ili u Irskoj?

U Irskoj sam. 

Oke ION mi je u uzem izboru, pokusat cu prvo cuti Nord/apollon kod nekog u mojoj okolici, pa onda dalje. Jedina stvar koje me "muci" je slaba re-sale vrijednost jednog dana kada odlucim preci na nesto drugo, pogotovo sto u ovom dijelu EU ljudi neznaju za taj brand. 

"Vodič kaže da ne postoji vještina letenja - rekao je Ford - ili točnije rečeno, štos je u tome da naučiš kako da se baciš na zemlju i promašiš"
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 21:10
Originalno postano od strane člana: hudo hudo napisao:

Jedina stvar koje me "muci" je slaba re-sale vrijednost jednog dana kada odlucim preci na nesto drugo, pogotovo sto u ovom dijelu EU ljudi neznaju za taj brand.

Pa valjda ce ga poslusat prije nego kupe? Ili i tamo kupuju po brandovima?  mig

Hudo, Ion je malecki, doneses ga natrag u domaju kad dodjes na godisnji. Ovdje ga ne bi trebalo biti tesko prodati... A i sto bi ga prodavao? Maleno i dobro pojacalo, uvijek je dobro nesto takvo imati u rezervi.

Na vrh
Doomsday View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
link master

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Doomsday Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 21:12
Ako ga povoljno nabaviš, čak i ako ga poželiš prodat, obzirom da je vjerojatno prodaja opet nekom audiofilu koji će nadam se imati priliku čuti ga prije prodaje, prodaja bi mogla bit relativno laka jer nećeš morat tražit previše za njega, a svirat će dobro...

Ovo su pojačala koja ne prodaje ime, nego zvuk, ali isto tako koja trenutno definitivno upadaju pod best buy kategoriju,dok se ime ne pročuje... Pa da sam radiš neko neloše pojačalo, DIY di ne plaćaš nikoga za ništa, samo djelove koje ugrađuješ, teško da bi proša povoljnije, ako će radit iti približno uredno i neutralno...

Ali, moraš sam pomirit sa sobom što je tebi povoljna kupnja, i možeš li se eventualno pomirit sa činjenicom da ga možda nikad nećeš moć prodat za neku tebi prihvatljivu cifru ako ga poželiš zamijenit sa nečim drugim...

Bitno je da ti budeš u konačnici zadovoljan... Pomalo...

smijeh

PERONOSPORA AD OPEL ASTRA...
Na vrh
hudo View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 22:02
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Originalno postano od strane člana: hudo hudo napisao:

Jedina stvar koje me "muci" je slaba re-sale vrijednost jednog dana kada odlucim preci na nesto drugo, pogotovo sto u ovom dijelu EU ljudi neznaju za taj brand.

Pa valjda ce ga poslusat prije nego kupe? Ili i tamo kupuju po brandovima?  mig

Hudo, Ion je malecki, doneses ga natrag u domaju kad dodjes na godisnji. Ovdje ga ne bi trebalo biti tesko prodati... A i sto bi ga prodavao? Maleno i dobro pojacalo, uvijek je dobro nesto takvo imati u rezervi.

90% ljudi kupuje poznate brandove, prodavati ce se mjesecima ... 
Ali nista ne kazem da je ION prekrizen, jos neznam niti cijenu (trebalo bi mi 2 komada).

Sto se tice usporedbe Hypex NC500 i NC500MB, nitko nema iskustva?

"Vodič kaže da ne postoji vještina letenja - rekao je Ford - ili točnije rečeno, štos je u tome da naučiš kako da se baciš na zemlju i promašiš"
Na vrh
andy_0702 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj andy_0702 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 22:20

[/QUOTE]

90% ljudi kupuje poznate brandove, prodavati ce se mjesecima ... 
Ali nista ne kazem da je ION prekrizen, jos neznam niti cijenu (trebalo bi mi 2 komada).

[/QUOTE]

pa koliko kužim i taj  duoblock iz njuškala može raditi u stereo modu i onda je dovoljno samo jedno pojačalo (uz male kompromise u pogledu snage koju daje)

Editirao andy_0702 - 07.veljača.2019 u 22:21
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 22:25
Čemu kupovati nešto o čemu već razmišljaš kako ćeš prodat? Nemoj kupit sad nego štedi pa uzmi to što bi kupio kasnije nakon prodaje...
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.veljača.2019 u 22:34
Originalno postano od strane člana: ziki ziki napisao:

Čemu kupovati nešto o čemu već razmišljaš kako ćeš prodat?

Ti to ozbiljno?haha
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2019 u 02:09
Pročitaj još jednom cijeli post. Udahni duboko, razmisli pa onda ako nešto nije jasni napiši. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Strujna pamet
Forum: Uradi sam