Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Slanje zvučnika u inozemstvo

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
donkimizer View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Slanje zvučnika u inozemstvo
    Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 22:00
Pozdrav,
pokušavam prodat 25 kila zvučnika u inozemstvo, točnije Belgiju i naletavam na prepreke.
DHL ima nebulozne cijene.
DPD mi kaže (telefonski) da ne mogu garantirati sigurnu dostavu osjetljive robe.
HP express ima razumnu cijenu, ali ne nudi osiguranje.
Overseas nisam ni pitao. haha
Ima netko kakvih iskustava/prijedloga koja bi služba to mogla pouzdano obaviti?

Hvala.
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 22:12
Ja sam slao amp od nekih 25-30 kg u Njemacku,mislim da je bio Overseas u pitanju.I kostalo nekih 300 njak kuna!
To je bilo prije par godina,nezz jel se sto promijenilo.

Editirao goran st - 15.ožujak.2019 u 22:12
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
noobservator View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj noobservator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 22:14
Probaj Eurosender, oni su mi bili solucija kad me peglalo da odem u UK i pošaljem si poštom kućno kino u ZG.

Uglavnom oko 1000-1500kn za paket od 70kg. Dobro je kaj se može sve u dan i sat sa njima dogovorit (nisu Overseas)

https://www.eurosender.com/hr/slanje-hrvatska-belgija
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 23:31
Ak ti kaj to znači informacija, moji ATC-i su došli iz Engleske, išlo DHL-om koliko se sjećam. 17 kg po zvučniku bez pakiranja. Svaki je bio pakiran u paket za sebe. Izvana višestruko omotano mjehurićima, dupla karton kutija, Sami zvučnici su došli u ok stanju, ali ne i grille (reklamirao pa dobio nove). Makar, iskreno, ne znam kako su uspjele biti oštećene uz takvo pakiranje jer kutija nije imala vidljivo oštećenje...meni se čini da mi je shop poslao već oštećene grille, pa su se pravili englezi. No ugl...ne znam koliko ti tu ima garancije sigurne dostave od ijedne dostavne službe, osim ako ti stvarno premasno ne naplate. A pakiranje je sve.
Na vrh
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 00:59
Mda, i ja mislim da će biti lutrija na kraju. Jedino što mogu je stavit sve u drvenu kutiju, ali to će dić kilažu u nebesa.
Na vrh
noobservator View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj noobservator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 07:01
DHL je brutalno skup. Znam da kad mi u firmi dođu da treba nešto poslat DHLom pa da nabrzaka složim neki sanduček, uvijek radim od šperploče sa što manje okvira unutra zbog težine.

Evo sad sam naručio zvučnike sa ebay uk i naplatili su mi 37£ za dva paketa po 20kg, stiglo DHLom. Išao sam vidjet koliko bi mene koštalo da pošaljem DHLom nazad ak nekaj ne bude kak treba i kaže kalkulator na stranici 6400kn

DPD, dobro su ti rekli. Pred dvije godine naručim sa Amazon.uk receiver i ćekam u petak kod navečer kod njih da podignem jer ko će se strpit do ponedjeljka i gledam kak bacaju pakete sa jednog kraja kamiona na drugi i onda s kamiona na rampu. Pitam jednog pa kaj vi to sve tak bacate veli pa ak vidimo da je nekaj teže onda bacimo pažljivo.
Na vrh
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 19:19
Haha, ovo s DPDom je odlično. Mislim da ću ga ja lijepo šibnut HP expressom pa kud puklo da puklo.
Al stvarno ne shvaćam što je ovim DHLovcima. Meni su kao prvu, valjda brzu opciju ponudili za 3500 kn, a drugu cca 1500. Pa da autom idem toliko me ispadne za gorivo. :D
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.ožujak.2019 u 01:26
DB SCHENKER, predstavništo u HR. Kartonska kutija na paleti. Sve preporuke, pristojna cijena.
ProAc Response D15, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.ožujak.2019 u 15:12
SF Guarneri, iz splita u hong kong, drveni sanduk i dvije teske kutije (zvucnik, stalak i mramorni podlozak) za 250 eur avionom....Schenker....
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.ožujak.2019 u 12:05
Pronadji privatnu špedicijsku firmu koja vrši transporte za Belgiju i pitaj za uslugu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Izrada šiljaka i stalaka HOM...
Forum: Audio komponente