Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zagreb AV Show 2019

Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 08:53
Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Još uvijek troleri svih zemalja caruju na temi.
smijeh
Mislio i danas utvrditi gradivo jerbo tiket vrijedi oba dana, ali neka kiša se pojavila tako da sam ravno sa Britanca odjurio doma.
Info na Britancu nema japanskih vinila, pa su cijene puno umjerenije.
Za jedan đapanezer tamo furaš u tačkama doma.
smijeh

A kako to ta količina iz tački  zvuči  mig
zden

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 09:01
Originalno postano od strane člana: LOUIS PRIMA LOUIS PRIMA napisao:

Baš me zanima zvuk
Zvuk

Editirao Gašo - 08.travanj.2019 u 09:02
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 09:25
Originalno postano od strane člana: doro doro napisao:

Originalno postano od strane člana: LOUIS PRIMA LOUIS PRIMA napisao:

Originalno postano od strane člana: barica barica napisao:

Nisam bio al gustam doma sa AE Ref 1
Nezz kaj bi mogao cuti zgodno a za razumam novac pa...

Nek si se ti nama pohvalio kaj imaš 3

Prodaje woofer

Znam,već mi ga je ponudio
Music Is My Religion
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 10:05
Alo Admin...ako si živ otvori ponovo Chat da ovi brbljavci mogu čatat

Dakle, uđem prvo u veliku dvoranu, sviraju jeftiniji Magici, puna slušaona, glazba ide na 96 db...ma vratit ću se poslije. Prestar sam za 96db.
U Sonus arta mali Dynaudio i ako se ne varam početni Marantzi, ma vrlo dobro, vrijede svake kune. Uđem kod Ubiqa a ono konstruktor priča o 100 tisuća hiljada herca koji ne znam što kontrolišu...dobro, dobro, vratit ću se kad sve iskomentariše. Kad sam se vratio svirali su neloši manji ružnjikavi Ubiq monitori sa već spomenutim NAT pojačalima i gramofon. Dobar zvuk al i monitori su 8 ili 9000 eura pa je setap sigurno barem 30000 eura. Dobro je zvučao posvuduša Ingram Washington al čini mi  se da je bio zavodljiviji na Too Loud festu na Tannoy/Accuphase kombinaciji.

Nakon toga doživim iznenađenje odličnim zvukom  ATC monitora ( oni koje ima onaj što priča o gruntu al ipak ostaje doma s lemilom a šalje ženu da ga pokosi) s Rel subovima od po 1000 eura, ATC pojačalo i CD player, i valjda Shunijate ožičenje i filter. Rokija je bila izvrsna. Ljubazni demonstrator mi  pusti klasiku, ma sve 5. Vidim da iz zvučnika vise neki valjčići i saznam da su to hm...Match speakersi od 500 eura koji  bitno poboljšavaju zvuk. Pitao sam demonstratora  može li ih skinut  pa da čujem razliku. A  ipak ne može jer je sve baš ugođeno kako treba i ne smije ništa dirat. Svejedno, odličan zvuk koji vrijedi 20000 eura koliko košta sustav otprilike.

Kod Audiodreama 50000 eurski PMC zvučnici, Briston monoblokovi i izvor sa hard diska preko 3000 eura mrežnog playera Naim ND5 XS. Moćno, neloše al ne mogu se otet dojmu da bi zvuk bio puno bolji da je izvor Naim ND555 od 26000 eura. Kako Božo radi ? Na bilo šta stavi dCsova čuda i sviraj brale...
Kod Bože  cipa na 96 db Hotel Californija ( dosadnija pjesma od te je jedino Zappina Bobby Brown haha ) al podnošljivije nego jeftiniji Magici. Zvučnici Sonusi Serafini s Rel subovima, McIntosh monoblokovi s preampom, dCs čuda...nije čudo da je uvijek bila gužva.
Poznat mi je taj odličan zvuk jer sam nedavno slušao na Vrbiku nešto slično tj.Serafina s dCsovima i McIntosh MA9000 kojeg sam udomio na svoje veliko veselje i koji mi je napokon nahranio moje svinje tj 30cm wufere na Gradientima pa sad doma slušam sve na max 70db. Po prvi put u životu mi ukućani ne stišavaju hifu. Čudo...čovjek bi pomislio da 300 wati treba da bi slušao glasno. Upravo suprotno, sad na malim glasnoćama čujem sve, dali je to zbog kvalitetnijeg pojačala pa ne tražim utjehu u glasnoći ili Gradienti trebaju snage da ispuste sve iz sebe ?

Nitko ne spominje Focale Kante i CD player Emotivu i Parasound pojačalo ? Jedino je na tom setupu uvijek svirala klasika. Dobar zvuk dok se ponekad ne čuje vriska visokih tonova... valjda treba dobro setapirat te Focale.

I na kraju ipak ono zbog čega sam izašao sretan sa sajma. Skuplji Međici. Kad je demonstrator stavio od Musorgskog Noć na pustoj gori s pikovima na 103 db, došlo mi je da ustanem i dirigiram, ma sviraj pijani Rusu i do 120db ako treba...ludilo.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 10:41
Sve cool, al onaj voli svoju zenu i svoj grunt pa smo si sve sami napravili, tako i kosimo po dogovoru, onaj pretezno s flaksericom , zena sa samohodnom rotacijskom laganini.

A oni ATCji koje si cuo, onog i onu, uveseljavaju vec sad 4 godine valjda i ne misle posustat.haha
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 11:03
ma stavi uz monitore one subove sa sajma nećeš dugo još razmišljat o nečem bolje...
Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 11:08
@glava
A kaj ti smeta "četovanje"?
Poslušao sam i Focale, svirao je Supertramp baš je bilo dobro(od klasike i jazz-a dobivam urtikariju)!
Drago mi je da si udomio MA9000 i da imaš 30 cm wufere! 
Ovo je već davno poznato!
"Čudo...čovjek bi pomislio da 300 wati treba da bi slušao glasno. Upravo suprotno, sad na malim glasnoćama čujem sve"!

LPM & NHF

Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"

Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 11:42
čatanje mi ne smeta al u čat rubrici...
Ovako svaki čater odgovara drugom čateru na njegova čatanja al uz to prilijepi odgovore na prijašnje čatanja pa svako čatanje zauzima 20cm stupca ekrana.
Tj. 10 čata zauzmu jednu stranicu a sveukupno 10 rečenica
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 11:57
Originalno postano od strane člana: MiljenkoC MiljenkoC napisao:

Poslušao sam i Focale, svirao je Supertramp baš je bilo dobro(od klasike i jazz-a dobivam urtikariju)!
"Čudo...čovjek bi pomislio da 300 wati treba da bi slušao glasno. Upravo suprotno, sad na malim glasnoćama čujem sve"!

LPM & NHF

čuvaj se utikarije...ja sam nakon nje u roku 7 dana dobio po prvi put male boginje u svojoj 40oj. Nikom ne bih poželio takvo iskustvo.
Također se  čuvaj svojih ukućana...ako moraju cijelo vrijeme trpit tvoju rokiju postoji opasnost da ti se osvete pa ti na sprovodu puste Albinjonijev adađo haha

Iako nisam siguran kako da razulijem ov tvoje Drago mi je da imaš MA9000 i 30cm wofere. Možda većini nije bitno što ja imam al mene uvijek zanima što drugi imaju.
Npr. skužio sam da ti imaš također McIntosha al ne znam koje zvučnike imaš. Priznaj pa da ti se ljudi smiju haha
Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2019 u 12:07
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Originalno postano od strane člana: MiljenkoC MiljenkoC napisao:

LPM & NHF

čuvaj se utikarije...ja sam nakon nje u roku 7 dana dobio po prvi put male boginje u svojoj 40oj. Nikom ne bih poželio takvo iskustvo.
Također se  čuvaj svojih ukućana...ako moraju cijelo vrijeme trpit tvoju rokiju postoji opasnost da ti se osvete pa ti na sprovodu puste Albinjonijev adađo haha

Iako nisam siguran kako da razulijem ov tvoje Drago mi je da imaš MA9000 i 30cm wofere. Možda većini nije bitno što ja imam al mene uvijek zanima što drugi imaju.
Npr. skužio sam da ti imaš također McIntosha al ne znam koje zvučnike imaš. Priznaj pa da ti se ljudi smiju haha
Ja već napraviJo oporuku!
Idem na krematorij i nebu popova nego bu sviriJo Peter Gabriel In Your eyes!
BTW, trenutno na Paradise radiJo  Ravel Bolero!!!
Imam isto 9000 i PMC EB1i
Ludnica brale haha

Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA