Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zagreb AV Show 2019

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 14:58
Jbg, kad se već turam đe me ne treba, ko i obično, da reknem koju. Ko i obično. A kud da idem? Da idem gledati na sajam sve ono što me ne zanima? Ili da idem patiti i gledati ono što me zanima i što ne mogu imati jer svaka rajngla košta ko ganc nova bemve trojka sa solidnom opremom naviše. Ili slušati 3 lika kako debatiraju sa sjajem u očima kako je Rega Brio idealno pojačalo za njihov setup, a imaju po 50 kvrga na grbači svaki? Ljudi, pa kad ćete si u životu kupiti pošteno pojačalo? Kad budete imali 150 godina? I još moram paziti da nekom dilberu tamo ne stanem na kabel od 14000$. Ili Božu da idem gledati pa da ne spavam noćima?
haha
I onda na kraju sretnem Glavu i opotim se u 9 voda od užasa i poispada mi ovo malo kose što mi je ostalo. Pa jel mi to treba?
haha
Radije ću kositi travicu oko kućice ili lickati moj dragi autek ili s mojom dragom ženicom srkati kavu u kafiću negdje pokraj parka. A ako bude kišurine, uvijek postoji rješenje: legnem kao morski slon u fotelju u mojoj slušaonici, slušam i drijemam. Ionako će tog dana navečer, kao i svake godine, na deset konja doletjeti moj prika koji je naravno bio (samo bi ga napad izvanzemaljaca spriječio ili možda epidemija crne kuge u Zagrebu) i koji će mi protiv moje volje za sat vremena sve toliko točno, precizno i slikovito prepričati da ću imati filing kao da sam bio. Pa ako me nakon toga i počne zanimati što govori, bit će već gotovo. Pa kud ću ja? Ne moram ni ići. Osim toga, u tom nekom kontekstu, ljudi se dijele na gospodu i one koji umjesto njih šljakaju (t.zv. fizikalci), a tako i treba biti.
haha 

Editirao Apparatus - 02.travanj.2019 u 15:07
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 14:59
Naoruzani elkosima i lasom od cistokrvnog AQ ozicenja
Primare A30.1 mkII,Pro-Ject Tube box,Teac TN-300,Pioneer SACD 696,Proac Response One SC,Atacama SE 24.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 15:00
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Prije publikom koja gubi zrak od smijeha
Zašto? Pa nisam reko da ćemo obojica nositi jedno pojačalo i to Pioneer..
haha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 15:04
Inače, moj drug Maro frče tak ozbiljne žice da su ko žive. Pa migaju po podu ko zmije dok slušaš i moraš ih prikucat za parket.
haha
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 16:23
Kaj ce tebi hifi shoowi, kad imas doma jedan svaki dan?

Mislim ni mene to ne pali vise pa se ne javljam sa komentarima.

Editirao Gašo - 02.travanj.2019 u 16:25
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 17:48
Ma uvijek je dobro pogledat (poslusat) kaj netreba kupit ni pod razno

Editirao doro - 02.travanj.2019 u 17:48
Primare A30.1 mkII,Pro-Ject Tube box,Teac TN-300,Pioneer SACD 696,Proac Response One SC,Atacama SE 24.
Na vrh
kris View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 21:08
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

A kud da idem? Da idem gledati na sajam sve ono što me ne zanima? >cut<

Ok, ako te ne zanima zašto se javljaš u temu?
I ako misliš sve što si gore napisao, zašto onda ideš u Pakrac? Tamo nema Bože, Glave i inih zala koje si nabrojao u postu?

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 21:53
A što bi ti mene jadan sad pitao da se nisam javio? Inače, poznata je činjenica da je moj prijatelj Božo iz Kaštel Sućurca i da ga nikad nema na Multipaku u Pakracu jer mu je daleko, a Multipak organiziram ja.
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 22:53
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Jbg, kad se već turam đe me ne treba, ko i obično, da reknem koju. Ko i obično. A kud da idem? Da idem gledati na sajam sve ono što me ne zanima? Ili da idem patiti i gledati ono što me zanima i što ne mogu imati jer svaka rajngla košta ko ganc nova bemve trojka sa solidnom opremom naviše. Ili slušati 3 lika kako debatiraju sa sjajem u očima kako je Rega Brio idealno pojačalo za njihov setup, a imaju po 50 kvrga na grbači svaki? Ljudi, pa kad ćete si u životu kupiti pošteno pojačalo? Kad budete imali 150 godina? I još moram paziti da nekom dilberu tamo ne stanem na kabel od 14000$. Ili Božu da idem gledati pa da ne spavam noćima?
haha
I onda na kraju sretnem Glavu i opotim se u 9 voda od užasa i poispada mi ovo malo kose što mi je ostalo. Pa jel mi to treba?
haha
Radije ću kositi travicu oko kućice ili lickati moj dragi autek ili s mojom dragom ženicom srkati kavu u kafiću negdje pokraj parka. A ako bude kišurine, uvijek postoji rješenje: legnem kao morski slon u fotelju u mojoj slušaonici, slušam i drijemam. Ionako će tog dana navečer, kao i svake godine, na deset konja doletjeti moj prika koji je naravno bio (samo bi ga napad izvanzemaljaca spriječio ili možda epidemija crne kuge u Zagrebu) i koji će mi protiv moje volje za sat vremena sve toliko točno, precizno i slikovito prepričati da ću imati filing kao da sam bio. Pa ako me nakon toga i počne zanimati što govori, bit će već gotovo. Pa kud ću ja? Ne moram ni ići. Osim toga, u tom nekom kontekstu, ljudi se dijele na gospodu i one koji umjesto njih šljakaju (t.zv. fizikalci), a tako i treba biti.
haha 

sponsored by....

Editirao alexatpos - 02.travanj.2019 u 22:57
Na vrh
Tornado View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tornado Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 23:14
O.K. Jedna opaska prije nego što se pojedini članovi međusobno pobiju....
Ja sam stao prvi u red za ostavinsku raspravu, pa ću moliti da se to uzme u obzir...
Dakle...Ja imam pravo prednosti u odabiru komponenti...
haha
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIJELOVI: TREBA MI...