Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Tool Fear Inocolum

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.rujan.2019 u 02:56
haha
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 13:26
Originalno postano od strane člana: moog moog napisao:

Bit ce i gore, sto se pretjerivanja tice. Industrija odavno ide u tom smjeru. 
Sad i Floydi izlaze, eto najave za 15, 16erostruki box, tako nesto. A pukli unutra zadnja 3 albuma, 5,6 dvd-a i isto toliko bluray-a, sa ISTIM materijalom. Ma bravo.  Ima smisla totalno. Aha.
Sve je meni i nama svima jasno, k tome i volim bend, ali nije normalno u koje stratosfere se otislo.

Lagano oko ploca se smiruje trziste dok cd enormno pada a uvidjeli da ekipa voli limitirane boxove i sad svi ko mali Mujo na to a cijene koda kupujes dobar bajk,tv i sl. I tu bude diskografska pohlepna industrija shebala kao i sve ostalo....
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 19:25
Jašta. Al stvarno, to sam davno procitao negdje, da im je plan cde samo boxat i izdavat tako, jer ce presvicat  trziste na ploce. I to je bila izjava nekog CEOa neke megakompanije, ne razmisljanje novinara ili sl. Eto, krenulo je...
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
kuzma View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kuzma Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 20:18
Ti boxovi su ionako samo remasterirane ili remixane verzije albuma i onda dodaju nekakve demo snimke,b strane ili live.
Srećom ne padam na te fore.
Tool je novi album i nije nikakav box čak nena ni tri stvari s digitalnog izdanja.
A upitno je i koliko je limitirano jer nigdje nije navedeno koliko primjeraka su odštampali.

Editirao kuzma - 09.rujan.2019 u 20:20
Na vrh
kuzma View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kuzma Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 20:25
Na vrh
kuzma View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kuzma Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 20:32
Primjer kvalitetnog boxa je Pink Floyd Early Years.
Ali preskup.
Iako ima mogućnost kupnje pojedinačnih dijelova boxa,osim jednog koji je ekskluzivno vezan uz box.
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 21:29
Originalno postano od strane člana: moog moog napisao:

Jašta. Al stvarno, to sam davno procitao negdje, da im je plan cde samo boxat i izdavat tako, jer ce presvicat  trziste na ploce. I to je bila izjava nekog CEOa neke megakompanije, ne razmisljanje novinara ili sl. Eto, krenulo je...

Sa muzikom koju pratim i slušam je već neko vrijeme tako...Recimo mjesto koje mi je referenca za vidjeti svaki tjedan što je novo izašlo je lista Forced exposure distribucije koja mi dolazi na mail svaki tjedan. Kad sam počeo skupljati muziku na pločama, prije nekih 15ak godina, svaki cca 3-4 album je bio i na ploči. Danas lista izgleda tako da ne moram gledati uopće ima li na ploči - SVE ima, a vrlo često ima albuma koji nisu na CDu. Meni u zadnje vrijeme najdraži dućan za muziku - boomkat iz Manchestera - s njihovom listom pridošlih novih izdanja isto tako...

Što se tiče ovih box setova, to je više karakteristično za major labele - oni cigane na taj način. Tipično za veliku industriju, sljepilo, neznanje i čisto reaktivni pristup. Ali nije neki problem, dok paralelno ima i normalnih izdanja uz ta fancy izdanja...a ima ih uvijek. Tool hipsteraj ne računam haha. To je priča za sebe.

Editirao popol_vuh - 09.rujan.2019 u 21:33
Na vrh
kuzma View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kuzma Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.rujan.2019 u 22:38
Hipsteri
Zanima me samo hoće li na vinilnom izdanju bit veći ekran.
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.rujan.2019 u 09:45
Popol, skoro te nisam prepoznao.
I ja sam na Boomcatu :) 
A klosari diskografski sibaju mrtvog konja vec godinama. Wat ever.
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.rujan.2019 u 10:09
Originalno postano od strane člana: kuzma kuzma napisao:

Primjer kvalitetnog boxa je Pink Floyd Early Years.
Ali preskup.
Iako ima mogućnost kupnje pojedinačnih dijelova boxa,osim jednog koji je ekskluzivno vezan uz box.

Cak i nisu toliko kad pogledas ostale boxove antologijskog rocka meni od tih ranijih jedini zanimao OBTC od Floyda a gore izvrsni Pompei live.
Od tih svih boxova starije rocka daleko najbolji su od Jethro Tulla nisu preskupi a odlicno se remastirani,napravljeni sa vise cde i dvda i zanimljivom knjigom unutar boxa i to sve za 200 kn...vecinom danas nenabavljivi u ducanima a po netu cijene od 100-400 eura jer svi rasprodani osim 2 aktualna koja izasla prosle godine.
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIJELOVI: TREBA MI...
Forum: Uradi sam