Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Proac Response D18

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2019 u 10:35
SF Liuto sam slušao kod čovjeka. Koliko shvaćam ne piše se o njima kao o Cremonama i sl. al to je sigurno odličan floorstander. I prekrasan. Posebno u “wood” varijanti.
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2019 u 15:34
Originalno postano od strane člana: BAKI BAKI napisao:

Emit pokrivali sobu od 13 kvadrata

Bolje da probaš sam, nisu sve sobe od 40 kvadrata iste, niti je svačiji pojam "ispunjenosti" isti. 
Ak se mene pita ima potencijala, al ne očekuj da rušiš zidove.
A za zadovoljavajuće ispunjenje, bez obzira na prednje zvučnike, preporučam subwoofer. Ili 4. haha
Na vrh
Deki777 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Deki777 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2019 u 17:56
Nebu taj D18 mel bajsa u 40kvadrata. Slusal sam ga, pa znam.Bolje cremone.
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2019 u 23:08
U 40 kvadrata oba ova zvučnika mogu svirat i odlično i loše. Nisu to jedine dvi firme koje postoje. Pardon, zaboravih ATC.
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2019 u 23:21
Imali smo D18 u klubu u Slobostini u 40ak m2 nije to radilo lose to vecer, takodjer mislim da je bio i d2 ili kako se zvao jednom stariji model sa 1x165mm drajverom, taj je radio jos bolje no drugacije je bio postavljen sustav.

Dobri zvucnici oba, no opet ako hoces vise gutsa, basa i SPLa nisu za 40m2
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2019 u 17:03
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

Imali smo D18 u klubu u Slobostini u 40ak m2 nije to radilo lose to vecer, takodjer mislim da je bio i d2 ili kako se zvao jednom stariji model sa 1x165mm drajverom, taj je radio jos bolje no drugacije je bio postavljen sustav.

Dobri zvucnici oba, no opet ako hoces vise gutsa, basa i SPLa nisu za 40m2

Odlični su to zvučnici no ne za tak veliki prostor, ja sam doma imal 1.5 (Jobyev), otprilike sličnog ustroja u svojih 25 m2 i to je bilo to, odlično, no za 40 m2 treba najmanje D28 (port u pod) koji sam isto imal doma no u manjoj kvadraturi (staroj, manjoj sobi, oko 15 m2) ili čak kak app. veli D38.
Svi su relativno lagani za pogonit, no kad sjednu u sobi sa dobrim pojačalom (u sinergiji) nemaš kaj dugo vremena radit osim uživat.
Cremone nisam imal doma, slušao sam ih u nekoliko navrata i nikad me nisu razočarale čak ni na sajmovima gdje uvjeti nisu uvijek najbolji (nek se nitko ne ljuti, ni vlasnici a ni distributer, Liuto ne može čak ni u istu rečenicu sa Cremonom). Ima vidim par za 25 k kuna u Zadru, bile su donedavno jedne u V.Gorici još jeftinije (čak najniža cijena u svijetu, 22 k kuna, u prekrasnom grafit finišu i mislim da je to zvučnik koji vrijedi danas svake lipe koju je netko spreman dati, naravno uz pretpostavku da mu odgovara taj SF štih. Toliko od mene...cool
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2019 u 17:55
Doduše, ja sam mislio (krivo sam napisao) na ProAc Response 3.8, a ne D3.8 ili ispravno D38. Taj Response 3.8 fantastičan je zvučnik (slušao), ali nema ga nešto na SH horizontu. Za razliku od D38 za kojega sam čuo da je relativno promašen model. Što je kod ProAC-a i velemeštra Stewarta Tylera žešći kuriozitet. Cremona za 22 kkn je turbo dobra SH prigoda. Po svemu sudeći, bila je.
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2019 u 20:19
Ništa više nije pokazalo tugu našeg tržišta ko ta Cremona, koja je dugo stala na oglasu. Za moj gušt puuuno bolji zvučnik od stare Cremone.
Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2019 u 23:22
Ne bi stavio ruku u vatru, ali nešto mi zvoni da sam nabasao na oglas za te Cremone po 19kkn prije nego je nestao oglas. 
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2019 u 23:39
Mozda to samo znaci da su svi u nasem malom selu kupili sto su mogli i htjeli pa se smanjio broj onih koji izvuku iz džepa 20kkn za zvucnike.

Uz to se smanjio broj ljudi s konkretnom idejom što i zašto kupiti, a svi su u strahu kako ce prodati prije nego sto kupe.

Editirao Gašo - 03.rujan.2019 u 23:50
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIJELOVI: TREBA MI...
Forum: Uradi sam