Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

KLUB 28.09.2019 SonusArt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.listopad.2019 u 20:05
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Cek, ne kuzim, da je bio dac mogao bi reci kak ti zvuci ukupno, a ovak s gramofnom ne mozes? A sustav je svejedno pozencijalno vrhunski. 
Intrigatno, nema kaj.
Sustav je doista dobro svirao, rekao bih i odlično pred kraj. Po mom mišljenju mogao je i još puno bolje. Kako to?
Pa evo, pregledao sam pažljivo zvučnike, pa pojačalo, pa gramofon. I onda sam slušao.
I sviralo je odlično.
Sad dolazi onaj pasus Deve "stariji i iskusniji gramofondžije su imali neke male zamjerke".
U razgovoru sa Devom rekao sam mu da sistem vjerojatno može još bolje raditi sa pažljivije odabranom tj. boljom zvučnicom. Vidio sam da se radi o stock zvučnici entry level klase i da bi izbor bolje zvučnice sigurno podigao ukupan dojam. No i sa zvučnicom od dvjestotinjak kuna je sistem je radio sjajno. Naslušao sam se raznih zvučnica i ovom sistemu je da bi radio briljantno falilo upravo ono što dobru zvučnicu razlikuje od prosječne. To svoje mišljenje sam prenio Devi, Devo vama, a ti evo ostaomalo zbunjen. Pri pažljivom slušanju iz ukupnog zvuka sistema se ipak daju razlučiti kao se ponašaju zvučnici, kako svoj posao odrađuje pojačalo, a kako zvuči prosječna zvučnica i koji su joj limiti.
Šteta što to pojačalo i zvučnike nismo čuli u boljem svjetlu, jako sam sklon Devinoj ocjeni da je potencijalno vrhunski što vjerojatno i jest.
Da ne pričam o tome da sam puštao pomno odabrana vrhunska izdanja iz Denzine kolekcije a da nisam imao osiguranu ni četku za čišćenje ploča a kamoli za čišćenje igle. Šlamperaj.

No na stranu sve to, otišao sam sa sastanka sa mišljenjem da je Pathos top integrirac a da novom uratku Dynaudia mogu samo skinuti kapu.
prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.listopad.2019 u 21:55
Clapbravo Zac,odlican osvrt!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.listopad.2019 u 15:11

Cek, ne kuzim, da je bio dac mogao bi reci kak ti zvuci ukupno, a ovak s gramofnom ne mozes? A sustav je svejedno pozencijalno vrhunski.

Intrigatno, nema kaj.

DAC nitko nigdje ne spominje, sa "gramofnom" niš nije ni sviralo, sistem je vrhunski, kaj god mi ovdje trkeljali, a to kaj ne kužiš ti je direktna posljedica toga kaj te u Klubu nikad nema. 
Nisi bio na slušanju, a sad bi tu razglabal, a o čemu, molim te...intrigantno, kaj ne!?
Hvala Tatamati Clap
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.listopad.2019 u 15:22
Sad tek vidim da i nisam nigdje napisao nešto poput "potencijalno vrhunski" tak da je to ustvari krivo shvaćeno jer bi to značilo da u stvari može biti i da nije vrhunski sustav.
Napisao sam "ogromnog potencijala" što bi značilo da može i još puno bolje svirati nego kaj smo ga mi slušali, uostalom, Žac je sve rekao.
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.listopad.2019 u 01:40
Nema me u klubu iz vlastitih razloga i obaveza, i odavno sam napisao da u klubu nista ne vuce na sudjelovanje u istom jer nema baš necega sto bi me privuklo tamo. Ako moram do kluba da bi vidio neke ljude, stare poznanike, znaci da nema ionako volje da se i privatno druzimo i neobavezno brbljamo, pa cemu to forsirati u klubu?

Podrzavam i dalje da u klubu osim pregršt prezentacija i pokojeg koncerta budu odrzani paneli i diskusije o temama koje zele sudionici kluba. Takve manifestacije dobro dođu u popunjavanju znanja i iskustva, uz same prije navedene prezentacije, zapravo smatram da bi paneli bili odlicni za daljnu nadopunu znanja i iskustva svakog tko se zeli baviti ovim hobijem.

Bilo je u klubu mnogih znalaca, al ne dolaze vise iz razloga slicnih mojima, pa mozda nebi bilo lose da aktivni clanovi kluba prodiskutiraju zasto je tome tako.

RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.listopad.2019 u 10:31
Originalno postano od strane člana: Devo Devo napisao:

Intrigatno, nema kaj.

DAC nitko nigdje ne spominje, sa "gramofnom" niš nije ni sviralo, sistem je vrhunski, kaj god mi ovdje trkeljali, a to kaj ne kužiš ti je direktna posljedica toga kaj te u Klubu nikad nema. 
Nisi bio na slušanju, a sad bi tu razglabal, a o čemu, molim te...intrigantno, kaj ne!?
Hvala Tatamati Clap

Ovo "ti je direktna poslijedica toga kaj te u klubu nikad nema"....mi zvuči kao i ono "nema te nikad u crkvi"
Odma se osjećaš se posramljeno..haha

Editirao soundnewsdino - 11.listopad.2019 u 10:32
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.listopad.2019 u 12:15
Klub je otvoren za sve i svatko tamo zalazi ili ne zalazi iz svojih razloga.

Osobno ne osjecam posljedice toga sto ne dolazim, ali rado cu doci ukoliko me nesto privuce.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.listopad.2019 u 18:07

Osobno ne osjecam posljedice toga sto ne dolazim, ali rado cu doci ukoliko me nesto privuce.

Ma naravno. Stavio sam smajlić...evo opet...haha
Naravno da ne osjećaš poslijedice. No malo "po prstima" zbog neažurnosti se podrazumjeva...haha
Na vrh
Solo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Solo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.listopad.2019 u 21:32
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Ma naravno. Stavio sam smajlić...evo opet...haha
Naravno da ne osjećaš poslijedice. No malo "po prstima" zbog neažurnosti se podrazumjeva...haha

Iskreno, zapazim tvoj upis na klupskim temama sa vremena na vrijeme zadnjih par godina... I nisam jedini. I stvarno ne kužim što te pokreće na takav cinizam i podhebavanje...Koliko meni je poznato u klubu te nije bilo bar minimalno 10-ak godina osim koliko se sjećam na prezentacije partnerske HD multimedije i eventualno kojeg posjeta usput više... I svaki upis i komentar je isti, takav kakav je i ovaj. Ponajmanje imaju veze s aktualnom prezentacijom. Čovjek bi si čak pomislio da si upućen u rad kluba.  Za nekoga tko je bio i počasni član kluba baš si super.

Editirao Solo - 11.listopad.2019 u 21:46
Timbral listening
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.listopad.2019 u 21:46
Hm...
A za neupućene, što znači rad kluba?
Koliko vidim, svodi se manje-više na marketinške prezentacije...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Pomoć - zvučnici preporuka
Forum: Audio komponente