Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

PS Audio Power plant p15

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 38>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 11:54
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Glazba je nekad prevladavala a sada muzika. 

Viđu drskih Američana, Engleza, Švaba i Talijana. Koriste srpsku riječ. smijeh2

Glazbom se uglavnom zvala glazba i prije 90. a sada su se ljudi ustrtarili da nisu dovoljno politički korektni pa je 90% njih počelo stalno upotrebljavat riječ muzika
Sonos connect, Metronome LePlayer 2s, Sumić BH2 strujni i interkonekt, McIntosh MA9000, Kubala Sosna Fascination, Serafino Tradition
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 11:58
Al koliko se taj jad od upotrebe tuđih riječi proširio , zorno predočuje jedan kompjuteraš na Too loud stranicama koji zamjera Aquio što upotrebljava riječ Predočnik umjesto displeja.
Predočnik predočava a što radi displej ? Displejira ?
Sonos connect, Metronome LePlayer 2s, Sumić BH2 strujni i interkonekt, McIntosh MA9000, Kubala Sosna Fascination, Serafino Tradition
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 11:59
Pošto smo tradicionalno došli do teme kako su ˝slaninski kablaši˝ oterali diyere bi samo proveroverio razumevanje problematike. 
Ako dobro razumem, diyeri su napustili forum, posto su se osecali pogodjenim kada je neko opisao svoje empirične testove i razlike. Zato su izminirali čoveka svojim ˝znanjem i slaninama˝. Kada bi jim se reklo da takva komunikacija ne pristoji, to bi jih pogodilo još više, ipak ˝slaninaši˝ u startu nisu bili pristojni kada su podelili svoj test. Ako bi njima predložio test, oni bi ga odbili. Pobogu, njihovo znanje zna, da je to nemoguče, gubljenje vremena. Absolutno jih je pogadjalo da neko ulaže više para u sistem, pošto oni mogu sve to sastavti za 30% cijene. Ne isto, još bolje. Zato su se pogodjeni temom, sprdali iz uredjaja. 

Naravno ne svi Beer Da je njihovo znanje dalo doprinos diy sekciji, ne sumnjam. Jeste da je 75% uredjaja radio loše, ali poštujem njihov rad, pa jim nisam rezao slanine na kabelima. Prisotjan neki čovek haha

Editirao 11duc - 15.siječanj.2020 u 12:02
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 12:07
Ovaj forum je kvalitetom srozala prvenstveno "birtijaška" komunikacija, površnost, raspršenost. 

Mnogi koji se javljaju zapravo nemaju što pametno i informativno napisati što se bazne tematike tice.

Tu su, di jesu, i nema novosti, a ni volje.

U momentima kad oživi, zapravo je chat a ne forum.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 12:23
Ili tastatura ili tipkovnica...na tipkovnici tipkaš, a što radiš nad tastaturom. Tast ti ga tura
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 12:27
Ajmo GoranSt , Gasho i ostali zabrinuti nad forumom. Stavite admina i Apparatusa u kapsil i put Mirogoja u krematorij. Nakon sprovoda svi na čvarke i fajronat
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 12:48
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

Ako dobro razumem, diyeri su napustili forum, posto su se osecali pogodjenim kada je neko opisao svoje empirične testove i razlike. Zato su izminirali čoveka svojim ˝znanjem i slaninama˝. Kada bi jim se reklo da takva komunikacija ne pristoji, to bi jih pogodilo još više, ipak ˝slaninaši˝ u startu nisu bili pristojni kada su podelili svoj test. Ako bi njima predložio test, oni bi ga odbili. Pobogu, njihovo znanje zna, da je to nemoguče, gubljenje vremena. Absolutno jih je pogadjalo da neko ulaže više para u sistem, pošto oni mogu sve to sastavti za 30% cijene. Ne isto, još bolje. Zato su se pogodjeni temom, sprdali iz uredjaja. 

Potpuno krivo, kao i svi zaključci koje izvlačite (ne persiram ti vec govorim u množini).
Ne znam da se diyeri tako lako uvrijede, njima jednostavno dosadi ponavljati neke očigledne stvari i demistificirati druge.
Ono što meni digne živec je kad netko pristupa da se diyem ljudi bave da bi ustedili pare ?!?

Svatko ima svoj pristup dolaska do nekog cilja.

Netko će to napraviti kroz nekakav ulazni, niski cjenovni razred, netko ce skašiti hrpu para.
Netko će sastaviti nešto u samogradni za 100kn a netko nešto za 10000kn.

kako nešto svira je više nego subjektivan dojam, i vjerujem da je to svima jasno.

Često netko potencira ''natjecanje'' između diy i kupovnog, ali koliko znam, nikad nije došlo ni približno realiziaciji tog, nit je itko od samograditelja bježao od tog. Možda mi je promakao taj podatak, ali ne nesjećam se da je ikad bilo ozbiljog razgovora o tome.

Mada osobno ni ne vidim smisao tog.

S druge strane, u nekoliko navrata sam nudio neku samogradnju na slušanje ovdje na forumu, čak namjerno i potencirao da čujem reakcije audiofila, pogotovo ove famozne splitke ekipe, ali su mukom popratili tu ponudu...mislim da i to dovoljno govori o njima...jaki su u suprostavljanju stavova samo preko tipkovnice, ili bi u stvarnim uvjetima njihovo nagomilano znanje jednostavno ishlapilo...

Čak sam jednu iteraciju satorija nosio na sajam u ZG (mislim da je to bila čak skretnica koju sam sam sklepao) i komentari su bili mahom pozitivni.

Editirao nu!me! - 15.siječanj.2020 u 12:52
volumio_rPi3_links usb zica_analog precision UP/DSP_kimber PBJ zica (nekoliko njih)_hypex ncore (puno njih)_bauhaus zica (dosta njih)_satori BE + satori 16P + peerless XLS10 / sve u kompresiji_sve diy
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 12:51
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Ajmo GoranSt , Gasho i ostali zabrinuti nad forumom. Stavite admina i Apparatusa u kapsil i put Mirogoja u krematorij. Nakon sprovoda svi na čvarke i fajronat
Poslat cemo ih tebi da ih prebrusiš i naoštriš.haha
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 13:31
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

Inace, appy,, usput i ne tako vazno za temu, bez turskih rijeci, sporazumijevali bi se rukama....
Živa istina. Jednako kao i bez raznih drugih tuđica, germanizama, latinizama... Bez jastuka (turcizam) teško bismo spavali, a nemamo vlastitu riječ. Kušin to sigurno nije. Ali ako već imamo ulje, ocat, mrkvu, grah i mahune, onda nam ne trebaju dični turcizmi: zejtin, sirće, šargarepa, pasulj i boranija. Pa onda vrli Hrvati po srpski zbore: objekat i projekat i da ne nabrajam. Onda su valjda i trajekat i katarakat i vijadukat... I onda je to na kraju sve svejedno, glavno da se bre razumémo. Poantu si skužio. Ne poentu kako vele Srbi, nego poantu.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 13:35
Gospodo vama su bolje isli drusveni predmeti u školi??
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 38>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Opera Seconda by Goran
Forum: High-End