Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

PS Audio Power plant p15

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 83>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 13:37
Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

Ono što meni digne živec je kad netko pristupa da se diyem ljudi bave da bi ustedili pare ?!?

Tako je. Gluposti. Osim toga, kad god napraviš zvučnik/komponentu, sva oprema u garaži se uračunava u cijenu, tako da čak i najjeftiniji DIY zvučnik vrijedi parsto tisuća kuna. hahahahahaha

Editirao donkimizer - 15.siječanj.2020 u 13:38
Na vrh
pinco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pinco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 13:41
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

Jeste da je 75% uredjaja radio loše, ali poštujem njihov rad, pa jim nisam rezao slanine na kabelima. Prisotjan neki čovek haha

Kako ti znaš da je 75% uređaja u diy sekciji radilo loše....
Koji su kriteriji?
Ne poštivaš ti njihov rad nego se u ono šta radu razumiš ka tele u šarena vrata, pa nemaš šta ni komentirat.
Večina korektno napravljenih uređaja bilo diy bilo tvorničkih radu u najmanju ruku isto tako korektno. 
Baš me zanima šta je klasifikacija loše, a nisi čuja vjerovatno ni jedan.
Zanimljivo na cilu diy sekciju, i na sve šta se uradilo, ti se moš suprostavit kabelima haha, al si eto korektan.

Sičan se davno kad je u klubu bila prezentacija gramofona, bilo ima desetak god, ako ne i više. Bila je tema, neki domači konstruktor, ne sićan se detalja.
Osim da se puštalo sa CD playera, i sa gramofonske ploče, i da je bija porazan rezultat kolko je audiofila svatilo u kojem trenutku svira sa gramofonske ploče a kad svira sa CD-a.... proteza
Posli toga san svatija da dosta audiofila pišu pizdarije, nakon šta se pojavija Ilimzn,  na forumu, svatija san da dosta "konstruktora" na forumu pišu pizdarije.... Mlad si i neiskusan, i ućiš, najbitnije je svatit od koga moš nešto naučit, a ko piše pizdarije.....

Netriba bit ljubomoran na ljude koje mogu nešto napravit svojin rukama, pa i uštedit neku paru i zabavit se, niti bit ljubomoran na one koji mogu sebi priuštit, ili imaju snage priuštit gotovu komponentu, kabel koji in se sviđa itd. U suprostavljenin grupama uvik imamo dozu ljubomore...

Vinko
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 13:55
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Gospodo vama su bolje isli drusveni predmeti u školi??

i mate motika haha
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 14:14
Originalno postano od strane člana: pinco pinco napisao:

Jeste da je 75% uredjaja radio loše, ali poštujem njihov rad, pa jim nisam rezao slanine na kabelima. Prisotjan neki čovek haha

Koji su kriteriji?
Ne poštivaš ti njihov rad nego se u ono šta radu razumiš ka tele u šarena vrata, pa nemaš šta ni komentirat.
Večina korektno napravljenih uređaja bilo diy bilo tvorničkih radu u najmanju ruku isto tako korektno. 
Zanimljivo na cilu diy sekciju, i na sve šta se uradilo, ti se moš suprostavit kabelima haha, al si eto korektan.

Sičan se davno kad je u klubu bila prezentacija gramofona, bilo ima desetak god, ako ne i više. Bila je tema, neki domači konstruktor, ne sićan se detalja.
Osim da se puštalo sa CD playera, i sa gramofonske ploče, i da je bija porazan rezultat kolko je audiofila svatilo u kojem trenutku svira sa gramofonske ploče a kad svira sa CD-a.... proteza
Posli toga san svatija da dosta audiofila pišu pizdarije, nakon šta se pojavija Ilimzn,  na forumu, svatija san da dosta "konstruktora" na forumu pišu pizdarije.... Mlad si i neiskusan, i ućiš, najbitnije je svatit od koga moš nešto naučit, a ko piše pizdarije.....

Netriba bit ljubomoran na ljude koje mogu nešto napravit svojin rukama, pa i uštedit neku paru i zabavit se, niti bit ljubomoran na one koji mogu sebi priuštit, ili imaju snage priuštit gotovu komponentu, kabel koji in se sviđa itd. U suprostavljenin grupama uvik imamo dozu ljubomore...

1. Ocjenjujem to što sam slušo. Referntno je moje uho, na osnovi premnogo slušanih različitih uredjaja. U glavnom u poznatim okolnostima. Baš sam u ozbiljnoj nameri da sastavm zvučnke, znači postajem diyer LOL

2. Nismo ni završili sa slaninom, kada več došlo tele. Sami neki gurmani haha

2. Jako poštujem sve diyere, i njihov rad. I te koji i danas tvrde da nema čujne razlike u kabelima. Naravno dok su pristajni i vode korektnu komunikaciju.

3. Slušao sam odlične cd playere i odlične gramofone. Takodje loše. Ne razumem poantu. 

4. Zadnje potpisujem

Editirao 11duc - 15.siječanj.2020 u 14:31
Na vrh
Dorian View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 14:27

Originalno postano od strane člana: pinco pinco napisao:

Koji su kriteriji?

1. Ocjenjujem to što sam slušo. Referntno je moje uho, na osnovi premnogo slušanih različitih uredjaja. U glavnom u poznatim okolnostima. Baš sam u ozbiljim namerama da sastavm zvučnke, znači postajem diyer LOL

2. Nismo ni završili sa slaninom, kada več došli tele. Sami neki gurmani haha

2. Jako poštujem sve diyere, i njihov rad. I te koji i danas tvrde da nema razlike u kabelima. Naravno dok su pristajni i vode korektnu komunikaciju.

3. Slušao sam odlične cd playere i odlične gramofone. Takodje loše. Ne razumem poantu. 

4. Zadnje potpisujem
tocka 3 ti ne stoji, bar ovdje nisam vidio da je itko rekao da nema razlike u kabelima, pa vidjeli smo i slike. U zadnjih mjesec dana smo na forumu vidjeli kabel po kojem elektroni putuju brzinom svjetlosti, pa smo vidjeli kabel koji je doslovno cista zavojnica, pa smo prije par dana vidjeli kabel sa toliko tankom zicom da bi me bila frka i nocnu lampu na to ustekat, osobno sam vidio i kabel od vodljive gume,etc,etc, tko bi uopce mogao reci da nema razlike kada je to vise nego ocito, krivo si se izrazioobrvaobrvaobrva

P5 Power Plant,X-Sabre Pro (MQA), BHK Signature Pre, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007,kabeli:zvucnicki auto otpad(4mm2), strujni stock(Tagan),interkonekti mogami 2534,konektori neutrik
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 14:33
a jel netko probao te fete slanine upotrijebiti kao dielektrik? hm
ne sviđa mi se da se neutemeljeno pljuje po slanini haha
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 14:34
Originalno postano od strane člana: Dorian Dorian napisao:

tocka 3 ti ne stoji, bar ovdje nisam vidio da je itko rekao da nema razlike u kabelima, pa vidjeli smo i slike. U zadnjih mjesec dana smo na forumu vidjeli kabel po kojem elektroni putuju brzinom svjetlosti, pa smo vidjeli kabel koji je doslovno cista zavojnica, pa smo prije par dana vidjeli kabel sa toliko tankom zicom da bi me bila frka i nocnu lampu na to ustekat, osobno sam vidio i kabel od vodljive gume,etc,etc, tko bi uopce mogao reci da nema razlike kada je to vise nego ocito, krivo si se izrazioobrvaobrvaobrva

Izvinjavam na greški u drugoj točki. Popravljeno Beer Po neki put treba i slušati. Nije to toliko loše.

Editirao 11duc - 15.siječanj.2020 u 14:34
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 14:35
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

a jel netko probao te fete slanine upotrijebiti kao dielektrik? hm
ne sviđa mi se da se neutemeljeno pljuje po slanini haha

haha
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 16:02
ups

Editirao goran st - 15.siječanj.2020 u 16:03
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.siječanj.2020 u 16:06
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

Uciti i samo uciti.....

No, recimo, ove reakcije su simptomaticne.....'svi sve znaju'...svejdno o cemu se radi....kakve doktorske disertacije, kakvi bakraci....

Inace, appy,, usput i ne tako vazno za temu, bez turskih rijeci, sporazumijevali bi se rukama....

I ja kažem učiti samo učiti...al ne samo od nekog kao Kordićka kojoj je glavna knjiga o Jeziku i nacionalizmu pa ide po Beogradu tupit kako su oni nacionalisti pa sutra po Zagrebu tupit isto.
Treba čitat i druge jezikoslovce...

Glava, svjedoci smo kako je tesko nekome sugerirati i da poslusa koji kabel, a kamoli da cita ili prouci slozeniju materiju....
Lakse je biti navijac...
No, ako imas kojeg autora (po mogucnosti stranog jezikoslovca) slobodno ga navedi, rado cu ga procitati...
Naravno, od tebe ocekujem isto, ako pozelis raspravljati na temu...
Kordicka navodi opseznu bibliografiju (stranih autora) koja potvrdjuje njezine teze....ako se potrudis, pa procitas, budi slobodan pa citiraj poglavlja s kojima se ne slazes i potkrijepi ih citatima autora kojima vjerujes.... 
Sva ostala prica, bg, zg i slicno je nepotrebna i besmislena bez toga....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 83>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
lakiranje zvucnika
Forum: Audio komponente