Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pozdrav svima!

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.siječanj.2020 u 23:50
Muzikman(Musicman) je inace ime gitara koje proizvodi tvrka Ernie Ball.

Sviras?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.siječanj.2020 u 23:58
Originalno postano od strane člana: Muzikman Muzikman napisao:

Zvucnici su odlicni za svoju cijenu, medjutim spreman sam dati dosta vise za iduce. Prvenstveno da dobijem full range.
Eh da mana elektrostata,kako ukomponirat munjevito brze visoke i srednje sa ljenim niskim!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 00:39
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Muzikman(Musicman) je inace ime gitara koje proizvodi tvrka Ernie Ball.

Sviras?

Ne, nisam znao za te gitare.
Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 00:44
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Originalno postano od strane člana: Muzikman Muzikman napisao:

Zvucnici su odlicni za svoju cijenu, medjutim spreman sam dati dosta vise za iduce. Prvenstveno da dobijem full range.
Eh da mana elektrostata,kako ukomponirat munjevito brze visoke i srednje sa ljenim niskim!

Dosta dobro je to spojeno, ali kod manjih elektrostata kao sto je ESL povrsina panela nije dovoljno velika. Ne mogu bas puno zraka gurnuti, pa se osjeti nedostatak dinamike kod vecih sastava. Simfonijski orkestar je najgori primjer. Ali zato jazz trio i slicno, hm, ne znam da li cu to prezaliti kad se vratim na dinamicke zvucnike.
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 06:36
Dobrodošao
Dobar ti je potez preselit se iz Splita u okolicu Sinja. Vjerojatno si se preselio u barem duplo više kvadrata a u Split si za po ure. A još ako si živio na Skalicama...
Kažeš da ti je napet Triton. To su najreklamiraniji i najčešće preporučani kao bestbuy zvučnici u Stereophilu zadnjih 5 godina.
Kako su ti postali predmet žudnje ako nije tajna ?
Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 09:01
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Dobrodošao
Dobar ti je potez preselit se iz Splita u okolicu Sinja. Vjerojatno si se preselio u barem duplo više kvadrata a u Split si za po ure. A još ako si živio na Skalicama...
Kažeš da ti je napet Triton. To su najreklamiraniji i najčešće preporučani kao bestbuy zvučnici u Stereophilu zadnjih 5 godina.
Kako su ti postali predmet žudnje ako nije tajna ?

Ma preporodio se. U Splitu sam skoro svaki dan i toliko nehumano mi sada djeluje. Kupili kucu s bazenom, 2000m2 zemlje, na rubu sume. Najblizi susjed 200m dalje, pogled na planine. Mir i tisina. Golden Ear pratim od pocetka, kad je Sandy Gross poceo sa manjim modelima. Reference mi izgleda dosta kompletan zvucnik, jedino me strah bocnih zidova jer imam samo 4m sirine.
Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 18:26
Zajeban je prelazak s elektrostata na klasiku. Zato ih ja čuvam za audiofilsku penziju. Možda da probaš s nekim velikim Quadom? Iako i oni traže puno prostora. Za sada keramike odlično spajaju ta dva svijeta.
Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 19:19
Originalno postano od strane člana: dan the man dan the man napisao:

Zajeban je prelazak s elektrostata na klasiku. Zato ih ja čuvam za audiofilsku penziju. Možda da probaš s nekim velikim Quadom? Iako i oni traže puno prostora. Za sada keramike odlično spajaju ta dva svijeta.

Pa,alternativa da ostanem na elektrostatima je ML Expression ESL 13A. Samo sto je to skuplje i jos treba sub ili 2 za fullrange. Ali to mi je mozda i draze od Tritona. Ta transprentnost elektrostata...
Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 19:52
Nemam baš iskustva s Martin Loganima, ali mi je Quad 989 jedan od najboljih zvučnika koje sam čuo. Takvu transparentnost i prirodnost nema niti jedan klasični zvučnik. Barem ga ja nisam još čuo. S obzirom što slušaš tako nešto bi moglo biti idealno. Za glasnu rokeriju baš i nisu.
Mjuza     
Mjuza 2
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2020 u 22:00
Originalno postano od strane člana: dan the man dan the man napisao:

Znaci po tvome, ne treba ni posjedovati dobar zvučnik na elektrostatskom principu, jer kao onda poslije ostalo ne valja?

Cudan stav.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Spotify napokon dostupan u H...
Forum: Uradi sam