Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Drmeš

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 18:13
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Vidim brzina pala za 10 puta...jebo internet bitno da niko ne nastrada,yebeno ZG zdrmalo jutros!Shocked

Nastradalo je cura se bori za zivot i 15 jos zasad sluzbeno ozljedjenih.Ono sto je tragikomedija kaj virus spasio danas hrpu zivota medjutim hrpa ljudi policije,vojnika,civilne zastite je van plus ovo premjestanje iz bolnica i staticki losih zgrada se bude zaraza ful prosirila,sljedi orkanski vjetar pa snijeg i kisa narednih 5 dana.....

A sam.potres je bio grdi nekakvih 5-10 sek neznas di si jos te iz kreveta digne dodjes sebi malo a onda drugi i panika vecina otisla vani u aute a vani taman vodoravno uz vjetar snijeg poceo padat!
Centar Zagreba je za smece sve stare zgrade potrgani krovovi i statika za vise ne zivjeti unutra....

Editirao doro - 22.ožujak.2020 u 18:19
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
Muzikman View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Muzikman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 18:34
Nesto cuo da je opet treslo!? Zagrebe, drzi se! Proci ce i to!
PS Audio P5, Innuos ZEN MkIII, PS Audio DSJr, EAR 864, Pass Aleph5 klon, GoldenEar Triton Reference, Martin Logan ESL (PS Audio AC10, AQ NRG Y3, Cardas Neutral Reference, AQ Cheetah, AQ Kilimanjaro)
Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 19:10
Cijeli dan se neki vrag osjeća svakih malo
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 19:16
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Cijeli dan se neki vrag osjeća svakih malo

To su ti potresi nakon vecega dok se ne poslozi dole ploca oko 30 ih kroz dan bilo
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 19:18
Ja tu i tamo cujem neki vrlo niski rumble, al vise ne znam kad brijem a kad nesto je.

A ovo sto kazes doro, iz kreveta da te diglo...ja sam imao neki los san, zbudio se i nisam mogao spavati pa sam od cca 5:30 pregledavao forume na mobu u krevetu. Bemti, kad je pocelo me zamalo hitilo iz kreveta.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 19:35
ja si pustio malo ATC-e, veli žena si osjetilo da opet nešto drmalo? reko, ženo, meni stalno drma u sobi... haha

kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 20:12
Stalno neka tutnjava... prvih nekoliko puta smo skakali pod gredu, sad više ne trzamo. Nije mi danas do mjuze jer jedno uho stalno nadzire niske frekvencije. 
Mjuza     
Mjuza 2
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 20:21
Tako i sa mnom, dan.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 20:24
@Zed:
Mdaa, ruši kuću Atece, nema da omane. Dajpliz...

@Svi:
Što se tiče ranonedjeljnog buđenja, teško se sjetiti neugodnijeg. Ormari se tresu, bračni krevet nikad u svojoj povijesti nije tako podrhtavao (theh...), a žena viče potres, što da radimo? Sva sreća nije dugo trajalo i ništa nije puklo, osim živaca nakratko. Onaj drugi prošao ispod kuće kad sam skuhao kavu. Trećeg nisam skužio. Pasmater, mogu mislit kak je bilo vama u ZG. Otišo val do Mađarske. Koliko god suštinski nepoželjna, dobra je to škola jer kad je sve oke čovjek stvori razne iluzije o vlastitom značaju. Dok ne osjeti gnjev i značaj više sile. I ova pizdarija koju je teško vidjeti i yebatchkim mikroskopom, a za koji mjesec potpuno promijeni život ljudi i to globalno. Još i roka.
Nego, meni se čini ovako sa strane, da je danas u Zagrebu pokazana najbolja moguća organizacija i odgovor na krizu. Možda se meni samo čini, a možda je to ono, najgori smo mi, uvijek i svugdje. Nitko ni da bekne koju pohvalu, a ja vidim građane, vatrogasce, muriju, civilnu zaštitu, medicinare, vojsku, Bedblubojse pa ako hoćete i vlast u modu svi za jednog, jedan za sve.

Editirao Apparatus - 22.ožujak.2020 u 20:31
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 21:01
Apparatus, totalno cudno, ali ja ovaj drugi nisam skuzio...bili smo vani u to vrijeme.

A ovo sto kazes - kako ti se u sekundi uniste iluzije o vlastitoj vaznosti, o "snazi" civilizacije, tehnologije, znanosti i sl. Mi smo beznacajna mala zrnca prasine. I to svi znamo intelektualno, ali tek ovako nesto doista "utjelovi" to znanje. Isto kao sto svi znamo da cemo umrijeti, ali to znanje je nekako apstraktno...dok se ne dogodi pizdarija.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Hi Fi Osiguraci
Forum: Dodatni pribor