Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Drmeš

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 22:19
Da i to ti je zivot..u jednom trenu kupujem srebrene kabele a u drugom se bojis za svoju buducnost i svih oko nas!!
Yebena vremena su dosla,covik se malo zamisli kako uzima sve zdravo za gotovo!huh
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 22:51
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Apparatus, totalno cudno, ali ja ovaj drugi nisam skuzio...bili smo vani u to vrijeme.

A ovo sto kazes - kako ti se u sekundi uniste iluzije o vlastitoj vaznosti, o "snazi" civilizacije, tehnologije, znanosti i sl. Mi smo beznacajna mala zrnca prasine. I to svi znamo intelektualno, ali tek ovako nesto doista "utjelovi" to znanje. Isto kao sto svi znamo da cemo umrijeti, ali to znanje je nekako apstraktno...dok se ne dogodi pizdarija.

Meni su ko papku pokušali objasniti da se to nekako logaritamski pojačava, pa da izmedju prvog i drugog je neka veća razlika.
Prvi mi pretumbao pola stana, polomio koješta i razbacao, a drugi sam vec bio posložio stvari, pa osim što su ormari lupetali, lusteri se ljuljali nisam imao nikakve štete.
Sad sam na petom katu, pa ne kužim da sam niže, možda bi bilo mirnije.
Malo ću kad me uhvati volja popraviti ispucale zidove, jedino mi malo krivo kaj su mi stvari koje su popadale sjebale parket.
Nije strašno, ali pa tek sam ih stavio.
Više sreće drugi puta.
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 23:17
A šta, ionako bi ti nov parket uskoro kandžama razrovao onaj tvoj mini ZOO koji držiš u stanu.
haha 
Koliko sam ja ubrao, između 5 i 6 te njihove skale razlika oslobođene energije je 10 puta i tako redom. Koliko god bilo nezahvalno pametovati na daljinu (samo sam se malo usrao bez štete) valja bit sretan jer nije bilo žešće. Onaj zagrebački iz 1880. bio je 6,3 pa ti vidi. A ako se ne varam isto u ZG u 17. stoljeću omariso najluđi za kojaga nagađaju da je bio preko 7. Pa ti vidi MkII. Nadam se da će me ujutro u pola sedam probuditi ajfon ko i obično.
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 23:24
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Ja tu i tamo cujem neki vrlo niski rumble, al vise ne znam kad brijem a kad nesto je.

A ovo sto kazes doro, iz kreveta da te diglo...ja sam imao neki los san, zbudio se i nisam mogao spavati pa sam od cca 5:30 pregledavao forume na mobu u krevetu. Bemti, kad je pocelo me zamalo hitilo iz kreveta.

Nisam ni ja spavao iso na wc u 6h i rekoh idem jos malo zaspat jer isto slabije spavam zbog svih sranja kad pocelo rokat i ljuljat prvo sam mislio da Tara pesek skocila na krevet jer mi vrata od sobe bila otvorena rekoh u sebi pa nije ona tak velik pas da tak zaljula...kad se dignul skoro opet pao na krevet doso malo k sebi obuko se nabrzinu nesto pojel i etoh drugog onda sam skocil auto maknut od zgrade i bio jedno vrijeme u njemu i na radiu cul ludog Kalinica kak se histericno dere da ide van 3 soma ljudi da je bolje nego sto mislio i otad ga vise nema nigdje

Editirao doro - 22.ožujak.2020 u 23:25
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 23:24
Nakon svega do sad ja sutra za buđenje očekujem najmanje invaziju vanzemaljaca ili barem godzilu. 
Mjuza     
Mjuza 2
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 23:26
Originalno postano od strane člana: dan the man dan the man napisao:

Nakon svega do sad ja sutra za buđenje očekujem najmanje invaziju vanzemaljaca ili barem godzilu. 

Veli moj stari kompa da bi mogo avion na nuklearku prije onda tek vanzemaljci i onda smo sve vidjeli
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 23:36
Da, samo što ja nuklearku ne bih spominao ni u šali. To da ode u vražju mater, preko noći bi nam virus postao najmanji problem. Barem nama koji smo joj u komšiluku.
Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2020 u 23:55
Uh. Previše crnjaka za jedan dan... Odoh probat zaspat.
Mjuza     
Mjuza 2
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.ožujak.2020 u 01:04
Evo orkanska bura se sprema i vec gori na Hvaru!Ljut
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Tornado View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tornado Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.ožujak.2020 u 02:15

Hi!

Kod mene je puknuo spoj pregradnog zida i plafona, i zid duž gornjeg dijela štoka. Obadva su od siporexa, tako da ne mogu reći da smo imali bilo kakvu štetu u odnosu na ljude u centru. Na temeljima i fasadi zgrade ne vidi se ništa.
Jeste li imali osjećaj  da je potres dok je trajao promjenio frekvenciju i amplitudu? Ja sam imao osjećaj da je prvo 2-3 sekunde bila viša frekvencija i manja amplituda u kojoj se sve streslo i zarondalo, a onda kao da se frekvencija smanjila, a amplituda povećala. Uz pojavu potmule huke koja je bila neugodnija za čuti, i osjetiti.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
Pazite se lažnjak kabela
Forum: High-End