Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Moderiranje foruma

Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
josip_p2p6sn7 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj josip_p2p6sn7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.prosinac.2020 u 12:30
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Ingrid Cold je Dorian? To nisam znao.

Vi ste Dapo vrlo loš moderator, svi to znaju već nekoliko mjeseci, samo Vi ne. I neznanje nikoga ne opravdava.
Citiraj Evo čovjeku druga prilika dokle god se ne svadi sa drugima.
Pa to je već radio sa Glavom i Aparatusom.

Citiraj Dilerima hifi opreme i proizvodjacima je zabranjeno pisati o stvarima koje prodaju (proizvode), drugo sve je dozvoljeno.
Upravo je takav njegov thread, mogući diler potajno reklamira frenda proizvođača. I to još na način koji je protivan zakonima koji su iznad vaše odluke što je dozvoljeno a što ne, jer je ovo javni prostor. 
Na vrh
josip_p2p6sn7 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj josip_p2p6sn7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.prosinac.2020 u 12:38
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Kad bi s foruma udaljili sve koji su pogrijesili, ili su se ogrijesili o pravila foruma, pisalo bi ih cetvorica, mozda...

Bespotrebno relativiziranje.
Citiraj Covjek ponekad nesto "ispali" u ljutnji, moderatori bas tad imaju "kratak fitilj" i covjek odleti.

Pa nije baš bilo tako, svađao se IC onomad sa skoro svima, pa ako se dobro sjećam, bio je privremeno na hlađenju, ali nije izdržao, pa je prije kraja hlađenja uletio natrag s novim nickom i po***io isključenje.
Citiraj Problem je ako opet nastavi po starom.
Sigurno neće, moš mislit, pa zašto su ga vrlo brzo svi skužili?

Ali nema veze, vrijeme će pokazat. Idem natrag slušat i čitat jazz.

Read mode on.

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.prosinac.2020 u 20:21
Originalno postano od strane člana: josip_p2p6sn7 josip_p2p6sn7 napisao:

Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Ingrid Cold je Dorian? To nisam znao.

Vi ste Dapo vrlo loš moderator, svi to znaju već nekoliko mjeseci, samo Vi ne. I neznanje nikoga ne opravdava.

Svi znaju vec mjesecima, a ja ne znam? Valjda mi promaklo, iako skoro svaki dan procitam sto se pise. A da je IC u biti Dorian, shvatio sam pred 15-tak dana. Izgleda da skoro kopcam, ili mi nije previse bitno tko je tko u cijeloj prici.

Nije Dapo los moderator, obavlja posao moderatora koliko moze i stigne. Ima i privatni zivot. A placen je cijelih nula kuna za moderatorski rad. I onda ga treba kritikovati i traziti da bude Gestapo i hvata razne Doriane kad se preimenuju?

Hvala Dapi i Gasi sto su se prihvatili tog nezahvalnog posla. Rade besplatno na korist svih nas koji ovdje citamo i pisemo. Forum nije bas u najboljoj "kondiciji", ali za to nisu krivi moderatori. Sve se vremenom istrosi...

Josipe, ti si vecinom u "read only modu" i izadjes iz njega kad treba nekoga "poklopiti" ili kritikovati. Moze se i tako sudjelovati na forumu, i nemam nista protiv toga. No koliko je takav nacin konstruktivan za sam rad foruma?

Otkrio si prikriveno oglasavanje i velis da je protuzakonito. Stoga nam je valjda i cijela rabota na forumu protuzakonita. Hoce li nas sada kaznjavati, hapsiti? Jer krsimo europske zakone...

Iskreno cu reci, meni ne smeta prikriveno oglasavanje, prikriveno je pa ga nekad i ne zamjetim, a kad ga i "razotkrijem", nije mi previse bitno. Suptilno je, njezno... Puno vise mi smeta neprikriveno, pravo reklamiranje, ono agresivno, koje iskace iz svakog medija, iz svakog prozorcica. Od toga se ne moze normalno zivjeti, a ne od ovog sto netko "ispod zita" spomene na forumu. Naravno, ovo svugdjeprisutno i agresivno reklamiranje je legalno i protiv toga nema zakona.

Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.prosinac.2020 u 21:35
Smijesno bi bilo da je i sam Josip jedna od reinkarnacija na forumu. Rekao bih kako ima godina, ne fali tech znanja, a registriran tek 2018. ...ok, mozda je prije zaista samo citao, pa ga tek doslo 2018. nesto reci. Mislim da bi me Api mogao ispraviti, ako grijesim
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.prosinac.2020 u 23:07
Opet ti Api pa Api Što sam ja ovdje?
Mogu samo reći da sam pročitao svih 140 Josipovih postova i ne sjećam se niti jednog neinteligentnog. Tako i danas.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2020 u 16:11
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

... Nije Dapo los moderator, obavlja posao moderatora koliko moze i stigne. Ima i privatni zivot. A placen je cijelih nula kuna za moderatorski rad. I onda ga treba kritikovati i traziti da bude Gestapo i hvata razne Doriane kad se preimenuju? ...
Podrška Dapi.
 Slažem se da je dobar moderator, a ja sam kao/kad i Edison saznao da je Indrid zapravo Dorian (kad je par ljudi to napisalo, prije 10-15 dana), iako je meni osobno bio samo jedan od popriličnog broja "prosvjetiteljskih" likova, kakvih je ovaj forum vidio poprilično, pa mi je bilo svejedno je li neki novi ili stari.

Uglavnom, spika je ista, stvari opet idu u smjeru u kojem su već išli s prijašnjim nickom, samo je pitanje želi li se nešto poduzeti ili ne.
Čovjek otvoreno kaže da ne čuje baš najbolje, da ga razina slušanja svih mogućih detalja koje se mogu čuti ne zanima, tako da je nakon toga sve prilično jasno. Onome kome do tad možda nije bilo.

A to da Dapo radi za 0 kuna zapravo više govori o vlasniku ovog foruma i njegovoj ozbiljnosti ili interesu. Izgleda da je sam entuzijazam, ili pak prihodi (nisam upućen, pa neka mi se oprosti, nije mi namjera vrijeđati), odavno sišli na najniže grane.
Iskreno, u ovakvim okolnostima, čudi me da forum uopće više i postoji. Još jednom - šteta.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2020 u 16:22
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

A to da Dapo radi za 0 kuna zapravo više govori o vlasniku ovog foruma i njegovoj ozbiljnosti ili interesu.

to da moderatori rade besplatno ti je, koliko sam upućen, standardna praksa na forumima. moguće postoje tu i tamo neke iznimke, da neki forum i plaća svojim modovima
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2020 u 17:58
Ne znam nisam upućen.
Uostalom, "forum" netko posjeduje, a ovisno kako želi da se moderatorstvo radi i taj njegov forum da funkcionira, vlasnik bira želi li on plaćati nekoga za to ili mu je dovoljno dobro da se nađe dobrovoljac, pa kako i kada stigne odraditi nešto - dobro je.

Btw. kad meni netko treba nešto odraditi, ne očekujem da to napravi badava. Niti "za pivu". Čak mu i kažem da ću mu platiti i više ako treba, samo želim da se to napravi kako spada.
Ma, zapravo nebitno, jer to je najmanji problem ovdje. Ionako je količina postova desetkovana, na situaciju od prije 5-6 godina.
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2020 u 23:27
Odmah sam skuzio za marketing u temi "Lux postelja za komponente"..Doriana pod IC nickom nisam odmah skuzio dok netko nije napomenuo ali bilo je nesto cudno kod njegovih postova ali nisam se obazirao previse a i dugo nisam zalazio na forum pa mi je promaklo!

Prikrivenog marketinga na forumu nema i siguran sam kad Admin ovo vidi IC/Doria leti opet.

Editirao goran st - 06.prosinac.2020 u 23:27
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.prosinac.2020 u 01:07
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Prikrivenog marketinga na forumu nema i siguran sam kad Admin ovo vidi IC/Doria leti opet.

Moze biti, ako admin tako odluci. Ali, Gorane, cemu? IC ima prijatelja koji bi radio police. Vec je nesto napravio, za fotografiranje bar. Mozda je i prodao jednu, dvije, valjda poznanicima... ako je i to. I moze napraviti razne dimenzije, po zeljama. Nes ti proizvodnje. To je nekakav DY, dignut na malo veci nivo. Na ovom forumu je prodano dosad nula tih polica, a vjerojatno ce tako i ostati. Nit znamo tko to radi, ni koliko modela ima, ni posto su, ni rokove isporuke. Slaba neka reklama... ah, da, prikrivena je.

To je kao da netko pita tko mota transformatore za cjevna pojacala u Hrvatskoj. A imas ravno dva i pol registrirana proizvdjaca koji se time bave tek usput, uz redovni posao. I onda ja kazem koji su to, a s jednim sam cak i dobar jer smo iz istog grada. Je li i to prikriveni marketing?

Eh, da, zaboravio sam... Mom prijatelju audiofilu u "Rondu" napravili policu bas prema njegovim zeljama i dimezijama. Super je polica. Na gornju plocu prijatelj stavio tri oveca i oteza gramofona... da moze usporedjivati. Pred koju godinu sam ovdje stavio fotografiju police i onog sto je na njoj. Sad ni sam nisam siguran da li sam dobro postupio?

Dajte malo popustite... Ili cemo svi u lov na vjestice? Da ponesem baklju? 

ne

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Hi Fi Osiguraci