Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Moderiranje foruma

Odgovori Odgovori Stranica  <1 11121314>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.prosinac.2020 u 01:26
Kad netko napiše od nas da je Sony, Yamaha, Pioneer dobari ili vrhunski to je isto prikriveni marketing. Kako da ja ili neko dokažem da nisam dobio nešto od tih firmi zauzvrat.
Ali otkud nekom želja da se na nekog ide džonom i da se otvoreno traži da ga se izbaci? Pa to je deset puta gore od spominjanja neke police od frenda.

Na vrh
Kale.v.2.0 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.prosinac.2020 u 09:05
Glede prikrivenog reklamiranja, neki su isli toliko daleko da su mene optuzili da me je "stvorio" ovaj forum, zaista sto kazati... nakon toga, odlucio sam da vise necu postat ovdje niti jednu sliku, niti jedan post o restauriranju Sansuia koje i dalje radim (istina sa dosta smanjenim intezitetom, ne zato sto nema interesanata, vec radi mojih privatnih poteskoca).
BTW, dobivao sam Sansuie na restauriranje iz inozemstva, valja ljudi i van HR citaju ovaj cjenjeni forum, pa culi za mene mig
I jos nesto, i ja sam bio potiran sa ovog foruma po nickom Kale, i to bez iti jedne poruke objasnjenja, no eto, ponovo sam se registrirao po nickom Kale.v.2.0, sad valjda bi neki tili da mi se nick, kao povratniku i "grijesniku" markira posebnom bojom... ili bez obzira na sve da me se opet potira bez ijednog slova objasnjenja.... boze di ovi forum srlja....
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.prosinac.2020 u 10:19
Ja ne znam o cemu mi uopce pricamo ovdje. Ovaj forum je, nazalost, potpuno mrtav. Nazalost. Plana za njegovo ozivljavanje ocito nema, kao niti interesa za to. Par nas lesinarimo nesto ovdje jos, prizeljkujemo da stvar ozivi, ali to naravno ne ide tako.
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.prosinac.2020 u 22:56
Originalno postano od strane člana: Kale.v.2.0 Kale.v.2.0 napisao:

Glede prikrivenog reklamiranja, neki su isli toliko daleko da su mene optuzili da me je "stvorio" ovaj forum, zaista sto kazati... nakon toga, odlucio sam da vise necu postat ovdje niti jednu sliku, niti jedan post o restauriranju Sansuia koje i dalje radim (istina sa dosta smanjenim intezitetom, ne zato sto nema interesanata, vec radi mojih privatnih poteskoca).
BTW, dobivao sam Sansuie na restauriranje iz inozemstva, valja ljudi i van HR citaju ovaj cjenjeni forum, pa culi za mene mig
I jos nesto, i ja sam bio potiran sa ovog foruma po nickom Kale, i to bez iti jedne poruke objasnjenja, no eto, ponovo sam se registrirao po nickom Kale.v.2.0, sad valjda bi neki tili da mi se nick, kao povratniku i "grijesniku" markira posebnom bojom... ili bez obzira na sve da me se opet potira bez ijednog slova objasnjenja.... boze di ovi forum srlja....
Ne mogu se sjetit zasto si potjeran sa foruma i drago mi je da si se vratio,jos kad bih se vratio na staro sa slikama restauracija Sansui uređaja bilo bih ekstra..ali sto je tu je..dosta kvalitetnih forumasa je davno vec otislo a i ovo malo sto je ostalo samo zivotari po forumu kako je Popol Vuh napisao!

Btw nisi ti jedini dobio "reklamu" za servisiranje ,pardon restauraciju uređaja, ima ih jos podosta ali samo kvalitetnim radom i odlicnim uradcima ste sami sebi marketing..meni je to skroz OK,pored svega toga tu ste uvjek sa dobrim savjetom za bilo koga s određenim problemom sto je bio veliki marketing samom audiofil.net forumu tako da je to win win situacija bila.

Preporuku nekog brand uređaja koje ste probali/imali ne smatram prikrivenim marketingom..ali otvaranjem teme o novoj kupovini ali na kraju doticni ima prste u proizvodnji i slicno je po meni prikriveni marketing!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Indrid Cold View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Indrid Cold Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.prosinac.2020 u 23:49
Ajme, sad sam tek vidio da danima lomite koplja samo oko mene, citam i ne vjerujem koliko je to mrznje i kakva je to kolicina negativne energije.
Decki moji odoh ja sam odavde, forumi sluze za druzenja i sirenje dobrih vibracija i pozitivnih razmisljanja, a ovo su doslovno izljevi mrznje, sva sreca da me ima 100kg i 2 metra jer bi me valjda u iducim postovima probali i tucihaha
Kako ne postoji opcija kao na drustvenim mrezama deaktivacije profila,,jedini nacin je promjena mail adrese, ako sam dobro shvatio to ce profil deaktivirati.
Lijepi pozdrav ekipo.
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2020 u 00:12
Ode co'ek.

Mozda i nece otici, razmislit ce i ostati?
Ako je otisao, mozda se nekad i vrati? Ne mozemo znati...

Nadam se da je sad nekima srce na mjestu. A sto su dobili time?
Da li ce sad forum biti bolji? Mos mislit...

Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2020 u 00:24
Syebani su ljudi postali. Nemaju kontrolu u svom zivotu, sustav nam je takav kakav je, pa vole izigravati pravednike i kaznjavati druge (slucajno su to uvijek oni koji im.nisu dragi, bez obzira na sam čin i grijeh koji je navedno bio) kad to sustav sam ne radi.

Uh, koliko je ljudi zbog takvih zavrsilo nekoc u sibiru

Editirao Darco - 08.prosinac.2020 u 00:26
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2020 u 00:32
Evo recimo, a neka me ispravi ako sam u krivu (kasno pa mijesam neke stvari), goranu_st sam poslao pm kad je Alex otisao radi Apija, da poprica snjim i da ga odvrati (jelte, osjetljiv i njezan momak bit ce). Nemam pojma ni tko je goran, ni tko je Alex. Ali i jedan i drugi imaju svoje poglede sto postanjem daje bogatstvo zajednici (slagao se ja snjima ili ne).

Međutim, Goran ni a ni b.

Al.eto, dugo nije citao forum nesto previse i bas je bio finog raspolozenja da se javi, ni pet ni sest, za davanje bana nekome.

Oh, kako je zivot lijep i zabavan nekima

Editirao Darco - 08.prosinac.2020 u 00:34
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2020 u 09:20
Mislim da sam cak i kontaktirao Alexu jednostavno covjek je odlucio da nema vise potreba da svojim po meni vrlo dobrim postovima prisustvuje forumu.Nema tu pomoci dok on sam ne odluci na povratak.
A sto se tice Doriana,na pocetku je bio zanimljiv ali po meni je vec odavno svaku mjeru dobrog ukusa i normalne komunikacije presao.Non stop se svađa,omalozava pojedine komponente od pojedinih forumasa,svoje dize u nebesa,ponasa se kao klinac u stili ja imam najveci ....pa kojem forumu to treba..vise vridi jedan post Alexa nego svi Doriana..sto ga imam zalit..evo i Glava je dosa do usijanja i bolje da je suspendiran mada ne vjerujem da ce mu to pomoc u buducoj komunikaciji na forumu!

Sry Darco sto ti nisam odgovorio na PM,ko zna di me odnilo tada..
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2020 u 16:20
Ispravak netočnog navoda: nije Alexije otišao zbog mene nego zbog sebe i jer je tako htio. Ja nemam baš ništa s tim. Protiv bananja sam uvijek bio osim u krajnje ekstremnim slučajevima, čega je bilo, ali malo. Za suspenzije isto nisam jer nipošto ne smatram kako će se n.pr. Glava vratiti preobražen u psihički uravnoteženog Šaolin monka. U stvari, ne znam. Ako ništa drugo, nije možda loše ponekad odmoriti forumski puk od neurotičnih članova koji se sa svima svade. O Dapinom "moderiranju" (uopće o moderiranju ovako malih foruma), mislim svoje i zadržat ću za sebe. Za Dorianom (Indrid Cold) neću žaliti jer smatram da mu je prije mjesto na nekom (ako ikakvom uopće) tehnofilski-dogmatskom forumu nego na ovom audiofilskom. Nazovimo ga još uvijek tako.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 11121314>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Hi Fi Osiguraci
Forum: Audio komponente