Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Accustic Arts Drive1 Mk2 + DAC1 Mk4

Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sveti_Ilija View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Accustic Arts Drive1 Mk2 + DAC1 Mk4
    Objavljeno: 5 sati 26 minuta prije u 13:49
To što sad radiš je off topic.
Neke savjete si dobio  tipa accuphase ali očito te ne zanimaju.
Svima koji nisu tvoj neki zamišljeni rang rekao si da odj...
Interesantnija ti je psihonanaliza samog sebe dok otkrivaš nedostatke nečeg što ti smatraš high endom i ispisivanje tisuća znakova u tekstu.
Umišljaš sebi da je netko ljubomoran na neke osrednje komponente koje stavljaš u high end samo zato jer ljudi počnu raspravljati da su slične konstrukcije vidjeli negdje drugdje.
U jednoj drugoj temi maloprije opet omalovažavaš čovjeka...

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 45 minuta prije u 13:30
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

Objavljeno: 29.lipanj.2020 u 16:38
pa najveći off na tom topicu je zapravo inicirao sami Sten, jer je na topicu o Accustic Artsu inicirao pitanje svoje dileme oko dva druga (neimenovana) playera
 Molim te, nemoj pričati neistine, da ne kažem nešto drugo, jer OT je zapravo "iniciran" ovdje:
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Objavljeno: 21.lipanj.2020 u 10:37
… Posto AA ne paše, što ces sad?
Je li sad jasnije?

I što sam trebao? Ništa ne odgovoriti? Reći da je to OT, i zašutiti?
Bilo mi je više bezveze nego barem nešto reći, no kad je malo dalje na moj prijedlog odbijeno brisanje toga (ne zato što meni ne paše ono što je bilo izrečeno, već zato što je brzo otišlo u besmisleni OT o Gamutu) pokušao sam temi dati neki logični nastavak, na Gašin "prijedlog" de facto, vratiti je u neke smislene vode, no tek onda je zatrpana tolikim OT-a da jednostavno više nisam vidio smisla nastavljati.

Ukratko, ponovilo se, po tko zna koji put, ono što rekoh prije nekoliko dana: OT je postao "normala" ovdje, jer "kao", zapravo, to nije OT, te se ne sankcionira i onda imamo završetak teme upravo zbog njega. Ako to nije jasno na ovom primjeru, onda stvarno ne znam što više reći. Možda najbolje ništa.

Nadam se samo da neće biti dodatnih "pojašnjenja" mojeg "krivog gledanja" na stvari, jer na takve postove iz dosade (ili nečeg goreg) neću odgovarati.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.lipanj.2020 u 21:37
  Eto, nu-me sve lijepo razumio.

Nemam više što za dodati. Administracija neka radi kako misli da treba raditi, a članovi će na osnovu toga odlučiti ima li im smisla sudjelovati ili ne.
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2020 u 20:27
Nije...
Koliko sam iscitao Sten je naglasio da ce uvaziti savjet nekog koga smatra da daje dobre/vrijedne savjete.

Sto je i logicno...
volumio_rPi3_links usb zica_analog precision UP/DSP_kimber PBJ zica (nekoliko njih)_hypex ncore (puno njih)_bauhaus zica (dosta njih)_satori BE + satori 16P + peerless XLS10 / sve u kompresiji_sve diy
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2020 u 19:23
Dobro Sten.

Prvo da te pitam, DALI se ti šališ kad kažeš da ljudi moraju zavrijediti tvoj odgovor?? 
Idem ponovo procitati za svaki slucaj.

U ovoj temi se po meni a i forumskim pravilima, nema što moderirati, jer su razgovori ostali u okvirima normalne diskusije, pa te opet pitam, kako da moderiram a da bude po tvom standardu, dali to podrazumjeva brisanje svih postova koji propitkuju ovu tvoju situaciju i radnje??

Osobno mislim da bi se malo trebao spustiti na zemlju ako želiš sudjelovati.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2020 u 18:17
Zanimljivo je kako si Gamutu dao nekoliko godina za usviravanje, dok AA tako brzo ode..nakon cca 4 mjeseca posjedovanja si se slagao sa dvije recenzije...i onda nakon 2 mjeseca totalni raskol

Editirao Darco - 26.lipanj.2020 u 18:18
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2020 u 17:22

[/QUOTE]

No, što je najbitnije, kad me se već proziva i za to, da bih uvažio tuđe mišljenje, taj netko ga mora zavrijediti svojim pisanjem ovdje. Nadam se da je time puno stvari jasnije.

Znači ti se ne razgovaraš sa bilo kime jer ti i tvoje "haj end " komponente od 6-8k eura ipak traže nekog  posebnog. I još boldano.... haha

Pošto je ovo forum gdje svi sudjeluju da izbjegneš neželjene sugovornike mogao sa ljudima zbog kojih si kao otvorio teme razmjenjivati poruke ili popričat na telefon.

Editirao Sveti_Ilija - 26.lipanj.2020 u 17:24
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2020 u 16:27

Zamorno je jer si otvorio temu u kojoj ne želiš otvoreno diskutirati i uvažavati tuđa viđenja svoje potrage za digitalnim izvorom koji ce ti osigurati dugo zadovoljstvo slušanja glazbe.
Zamorno je iz posve drugih razloga, a malo niže ću ih reći. Nemoj shvatiti toliko osobno, no ti si ovdje ipak moderator, pa imaš i neke ovlasti (mogućnosti), ako možda već ne i dužnosti, te zato odgovaram (samo) na ovaj post.

Što se tiče "otvorenosti", moje priznavanje vjerojatne "greške" (ničim izazvan) pri kupnji je, smatram, vrlo eksplicitan dokaz moje otvorenosti po raznim pitanjima. Toga baš nema često ovdje, a kad i ima vrlo često se radi o manjim ili većim racionalizacijama.

No, što je najbitnije, kad me se već proziva i za to, da bih uvažio tuđe mišljenje, taj netko ga mora zavrijediti svojim pisanjem ovdje. Nadam se da je time puno stvari jasnije.

... dok nema vrijeđanja i spuštanja na osobnu razinu, sve je ok …
Nije baš tako. Uloga moderatora nije samo ta, inače bi to mogao kvalitetno raditi gotovo bilo tko.
On usmjerava temu (ili, barem, može to činiti), svojim načinom moderiranja. Tvoj pristup temi (ovoj, više baš ne čitam sve drugo kao nekad, iz više razloga) je, po meni, ispod razine ovog foruma ili barem onoga što može biti, i što u rijetkim trenutcima jest.

Očito ne gledamo stvari na isti način, pa je tako što i neizbježno. Ja bih rekao, ništa čudno, život ide dalje. No moja želja za daljnjim sudjelovanjem u ovakvoj "klimi" osjetno je smanjenja (već je ionako bila) i smatram da će se u takvoj klimi forum upravo zbog toga (ne zbog nekog zasićenja ili slično) i dalje osipati dugogodišnjim članovima, što smo nedavno i vidjeli.

Mozemo zatvoriti ako želiš, ne vidim kako bi se ovo moglo moderirati da bude po tvome, a imam osjecaj da si sve rekao i da ne želiš dalje.
Ništa ja ne tražim da bude po mome (niti imam prava, a niti aspiracija u tom smjeru), niti da se ide ili ne ide dalje s temom, nego da ovo bude forum gdje se potpuno bezvezni/nebitni OT sankcionira, a ne da se de facto podržava samo zato što nema psovanja ili sličnih gadosti.

I na kraju, da samo podsjetim …
Ja sam mogao i bez ove teme. Uglavnom sam je otvorio zbog toga što su neki članovi, a čije pisanje cijenim, izrazili želju da bi voljeli čuti nešto više o tome. Pa neka se to ima na umu u odnosu gdje je ona sada, što je sve u njoj, i kako tko gleda na nju.
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.lipanj.2020 u 00:19
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Možda jednostavno do sada nisi naišao na takve uređaje, možda ne pridaješ važnost tako nečemu ...

Nije stvar do toga jesam li doživio ili nisam, nego mi je jednostavno koncept nepojmljiv. Čekati enormne količine vremena da se elektronička komponenta minorno ili nedaj bože značajno usvira/promijeni/poboljša/pogorša...kakogod mi nikako nije u radnim okvirima sastavljanja sustava. Uzroci mi pritom uopće nisu bitni.
Čeka se viski da ostari. Čeka se pršut da ostari. A žene i hifa su najbolje friške. haha
Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.lipanj.2020 u 17:43
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

No dan kada sam Wadiu trebao vratiti vlasniku rekao ajde da zadnji put upalim konkretno player (j****a nije svaki dan tako nešto na polici) i ja ostanem zatečen. Nakon 7 dana je taj player proradio kako treba punim plućima i pokazao svu svoju raskoš i ostao doma. Svaki puta kada sam odlazio od kuće na par dana i ugasio Wadiu nakon ponovnog paljenja je trebao j...i tjedan da to proradi onako kako treba i može.

Ovo jednostavno ne mogu razumjeti.

Nisam niti ja dok nisam doživio. Ponovilo se i sa Hypex NC400 monoblokovima. 
Nitko ne kaže da to radi loše ali nakon nekoliko dana se stvar popravi značajno. 
I nije autosugestija jer sam to ponovio u dosta navrata. 

Na nekim uređajima je taj fenomen dosta izražen a nekim uređajima je dovoljno nekoliko sati nakon paljenja da zasjaju punim sjajem.
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Dodatni pribor
Podlošci ili šiljci