Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Goldmund Telos 390.2

Odgovori Odgovori Stranica  <1 242526
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 02:09
E da. I nemoj me molim te da moram u temu o strujašima. To bi moglo biti kobno za ono što mi je ostalo sivih stanica
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 13:13
 Gašo, postao si osoban, ne zanima me zašto (zapravo, mislim da znam, ali ću zadržati za sebe), ali što se mene tiče možeš slobodno nalijevo-krug. Iskreno, mene bi bilo sram pisati ovakve gluparije o nekome.

Inače, prilično je žalosno, i pomalo neshvatljivo, vidjeti da se tema o jednom pojačalu razvlači toliko dugo (bez da ja iniciram aktualizaciju) i onda, naravno, ima svakakvih gluposti u njoj o uređaju kojeg nitko nije čuo, ali je iz nekog razloga poput trna u oku u oku, zajedno s onim tko piše o tome.

Glavni razlog toga je da nitko više ne piše svoje dojmove o uređajima (pogledajte samo popis aktualnih tema trenutno, a tako je uglavnom stalno), pa se nema po ćemu drugom pljuckati i "filozofirati".
Što je jako, jako žalosno za jedan ovakav forum. Godinu dana prođe, a nema poštene teme o nečem zanimljivijem.
Osim što Aparatus su i tamo "izbaci" kakvog Krella ili Levinsona haha ali je tema potpuno drukčije koncipirana, pa nije za usporedbu. A nije da nitko od forumaša nije stavio nešto u svoj sistem, što bi bilo zanimljivo širem krugu članstva .

Stoga, ovo je moj zadnji post u ovoj temi, za mene je ona definitivno završila. Koga eventualno zanima nešto u vezi ampa - PM. Što se mene tiče može i lock.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 13:32
Osoban sam jer se radi o tebi konkretno, ne o nekom Mirku ili Slavku.

Otvoriš temu o svom osobnom slučaju oko neke hife, ljudi te naravno pitaju jer ih zanima bez zlobe, a dobivaju ništa konkretno, sve u nekim rukavicama ko da se radi o korporativnim tajnama, naravno od toga nastane djelom i prcanje nebi li se konkretno izjasnio.

Zato i je ovako, da si napisao jasno, da kupio sam to i to jer mi se sviđa no s vremenom sam skužio to i to pa tražim dalje, opišeš jasno sviđa mi se zato, zato je odlično ali možda tražim druge nijanse i zatvoriš usta svima.

Uvjek imamo osječaj da ne znaš što ti se sviđa ili ne, ili zašto.

Napiši brate, da uložio sam, al je bio zajeb, nikom ništa idemo dalje.

Sam kuriš svoju temu.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 14:12
Ne bi bilo logično da sad napiše da je loše a istovremeno ga prodaje a opet možda nekom drugom to bude vrhunsko.
Sten bi bio izvrstan recenzent u nekom audio časopisu, može ispisat hrpu znakova a ne napisat u stvari ništa. U stvari ni politika ne bi bila loša ideja :)

Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 18:00
Bolje biti osoban, nego dvosoban.
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.ožujak.2021 u 18:43
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Ovako, dok je kod mene (sad će biti cca. godina dana) znači da stvari stoje više nego dobro.

Nekako mi "više nego dobro" ne drži vodu ako se pokušao prodati u par navrata unutar godinu dana.

Al valjda je tako, sto ljudi sto ćudi
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 242526
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio