Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

SB Acoustics mini čvarak

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.lipanj.2020 u 23:04
Izgleda super, a i cijena je više nego pristojna za keramiku.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.lipanj.2020 u 23:11
Originalno postano od strane člana: Mijo Mijo napisao:

S Visatonom sam radio nešto malo ,mada sa spomenutim visokotoncem nisam ,ali poznajem njihov asortiman . Mislim da imaju vrlo korektan omjer cijena/kvaliteta ,ali kako oni rade i puno neaudiofilskih zvučnika ,zvučnike za brodove ,tramvaje ,autobuse ,tv-e itd. nemaju neki rejting kod audiofila zbog toga iako bi trebali imati .

Imaju oni super stvari, ali koliko sam upućen baš se i ne trgaju da povremeno izbace neki novi proizvod za hi-fi uporabu.
Na vrh
Mijo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 01:00
Da ,imao sam prije 20-ak godina njihov katalog ,jako puno zvučnika je i danas u ponudi ,ako me sjećanje dobro služi ,rekao bih većina.
Na vrh
Supersaša View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Supersaša Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 11:07
Visaton AL200 se čini kao super aluminijski midbas s kojim bi se mogli raditi natprosječno osjetljive 3 way konstrukcije...sa nekakvim Accutonima ili SBovima za srednje i visoke...

I found it hard
Its hard to find
Oh well, whatever, nevermind
Na vrh
Mijo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 12:30
Originalno postano od strane člana: Supersaša Supersaša napisao:

Visaton AL200 se čini kao super aluminijski midbas s kojim bi se mogli raditi natprosječno osjetljive 3 way konstrukcije...sa nekakvim Accutonima ili SBovima za srednje i visoke...

Ili napraviti ludu konstrukciju ,spojiti ga sa b100 ,vjerujem da bi takva kombinacija ,iako čudna mogla zatresti gaće i manjim trosistemcima i većim dvosistemcima u klasi 1000eura.
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 13:04
malo OT-a dok Donki ne napravi sljedeći korak....Mijo, jesi li ti Slavonac ili Ličanin, kad vec spominjemo rakijiu?
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Mijo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 14:29
Originalno postano od strane člana: Darco Darco napisao:

malo OT-a dok Donki ne napravi sljedeći korak....Mijo, jesi li ti Slavonac ili Ličanin, kad vec spominjemo rakijiu?

Blizu si . Ja sam bosanec ,koji je veći dio života proveo u Slavoniji ,ali i neko vrijeme u Zg i puno sam radio s međimurcima ,tak da se kod mene zalomi i kajkavštine ,simpa mi je ,pogotovo međimurski dijalekt .
Rakiju obožavam peći(pravilnije bi bilo kuhati?) ali je rijetko pijem . Jer kad drmnem dvije-tri ,ove moje ,ponese me i taj dan je propao za sve drugo ,rakija se nosi u sobu ,pali se muzika i to traje sve dok pronalazak kreveta ne počne predstavljati problem . Da ne bi ljudi svašta pomislili ,to se dogodi dvaput godišnje . A rakiju pečem po svim pravilima struke ,bacam prvih pola litre(metilni alkohol) ,bacam patoku ,hermetički zatvaram kom ,izuzetno pazim na kvalitetu voća ,ne kupim trulo i zeleno itd. I to onda ne bude rakija nego lijek .
Na vrh
demo995 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 17:13
Originalno postano od strane člana: Mijo Mijo napisao:

Originalno postano od strane člana: Supersaša Supersaša napisao:

Ili napraviti ludu konstrukciju ,spojiti ga sa b100 ,vjerujem da bi takva kombinacija ,iako čudna mogla zatresti gaće i manjim trosistemcima i većim dvosistemcima u klasi 1000eura.

Takav projekt ne bi bio baš ni jeftin, zatrest gaće brendiranim zvučnicima od cc1000€ ne bi bila neka sreća baš.
Na vrh
Mijo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 17:25
Ok ,bio bi projekt nekih 800 eura ,ako majstor zna sam sklapati kutije ,a sa klasom od 1000 eura sam bio skroman da ne izazivam nesklone diy-u.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.srpanj.2020 u 17:59
Uglavnom pijem viski i konjak. I što mi ponude. haha
Evo i neke lazure. Ciljao sam na nešto tamnije, al nema veze, za koga je dobro je.

Editirao donkimizer - 01.srpanj.2020 u 18:15
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
SB Acoustics mini čvarak