Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Akustyk RD12 - Fight club

Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 78>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.studeni.2020 u 17:05
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Moj bed. Ne bih ni spominjao da sam znao da će mi se Miljac uspjenit (Glavu ko šljivi, njega molitva uvijek može izvuć) jer sam zaboravio da će odmah jedva dočekati i na devet konja doletjeti onaj Dorian (a.k.a. Indrid Cold) s 4 bazuke i bacačem plamena. Drugi put ću bolje pripaziti.

Zakaj bih se ja pjeniJo?
Ja zadovoljan s onim kaj imam. Samo sam htio saznati gdje je problem haha.

BTW, iz ove kože nemrem i moral bum ostatak života provesti uz šrot placo
Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"

Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.studeni.2020 u 17:14
Morat ćeš se počet molit da lakše otrpiš taj šrot haha
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.studeni.2020 u 17:22
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Naravno, ja se s Dorianom ne slažem niti bih ovako bagerisao jer sam osoba puno veće širine od njega. I ne bih po Meku sraćakao generalno. Stav i izvanvremenski šarm (rustikalni praznik za oči) te statusna simbolika im se ne može zanijekati, a siguran sam da imaju i izvrsnih uređaja. No da ne bih kupio njihov amp to je istina.

Eto na drugom forumu tema o Meku kao firmi i razgovor od strane njegovih korisnika spontano skrenuo na Rolexe i ostale skupe satove i zadržao se u toj domeni...kako je to dobro ulaganje i dobar proizvod sa stajališta posjedovanja.
Ja Rolex nikad ne bi kupio jer mi seljački izgleda. Al ne sumnjam da je dobre kvalitete. Nekidan sam kupio Garmin Instict pa sad  gledam kuda vozim , koliki mi je puls, i koliko hodam. Mislio sam TAG Heuer Aquaracer al ne dam lovu na gluparije haha

Ne znam koliko je Mek i ostala hifa dobra sa stajališta posjedavanja al nitko se nije obogatio čuvanjem nekog komada hife i kasnijom preprodajom. Neki stari auti znaju dobit na vrijednosti al nisam čuo za hifu. Osim Sansuija valjda...
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.studeni.2020 u 20:48
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Eto na drugom forumu tema o Meku kao firmi i razgovor od strane njegovih korisnika spontano skrenuo na Rolexe i ostale skupe satove i zadržao se u toj domeni...kako je to dobro ulaganje i dobar proizvod sa stajališta posjedovanja.
Užasno dugo to pratim i ne bih rekao da je ikad išta steklo takav status kulta i simbola imućnosti, poput McIntosha. Nije to novijeg datuma, mislim da su tako prepoznati još 60-ih. Frank McIntosh i Samuel Marantz ispred svih su započeli priču zvanu audio, još 50-ih. U ortodoksnom audio miljeu poznavatelja možda ne baš toliko, ali kod ljudi koji imaju love, ganjaju stil, vole platiti jer im to daje osjećaj vrijednosti (tipični bogataši), kod raznih šrinkova, stomatologa i inih vračeva koji su ugledni i imućni po difoltu, kod bogatih hilbilija koji bi htjeli biti ono što nisu... svakako audio brand broj jedan na listi poželjnosti. Uz sve ostalo kod sakupljača statusnih simbola. Mislim da im nitko ne može parirati statusom veće legende i u tom smislu su vječni fenomen. McIntosh je najveća legenda.
haha

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.studeni.2020 u 01:45
Originalno postano od strane člana: Indrid Cold Indrid Cold napisao:

No jedno im se mora priznati i skinuti kapu do poda, realno elektronika unutra je u rangu nekog kit kineskog pojacalca sa AlieXpress-a i to prodati za 100kila kuna i vise je stvarno za odati priznanje tko to uspije. Osobno inace volim Mac-a bas zbog te cijene, ono sto pod normalno na servisu jedva mozes naplatiti 50eur, to kad radis Maca prode za 1000eur cijena za ruke  da nitko ne prigovori.

dobro, kak onda majstori dobe da to ipak zvuči kako treba? valjda im se ipak mora odati neko priznanje, ako od potpunog jeftilena dijelova slože pristojan zvuk
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.studeni.2020 u 01:56
Sinergija - dvije loše komponente čine dobru. Znaš ono, neprijatelj mog neprijatelja... haha
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.prosinac.2020 u 21:37
Opet da ne otvaram novu temu, evo nešto sam kupio lijepo.

Jučer su svirali ko zadnje smeće tj ko plastika sa hrelića od 2000w, danas rade cijeli dan, malo razještaj, malo usviravanje i sad je to već pristojno s tim da imaju ogromnu trodimenzionalnu pozornicu.
Ko zna koliko nisu dugo radili.

Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.prosinac.2020 u 21:44
Za slabije upucene, radi se o...?
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.prosinac.2020 u 21:46
Končar S100
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.prosinac.2020 u 22:40
Sumnjam, Končar bi to napravio sa više stila...jedino ako nije ova postkomunisticka generacija

Editirao Darco - 01.prosinac.2020 u 22:41
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 78>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 2,092 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente