Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Fight Club (ex Akustyk RD12)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 868788
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Dorian Reloaded View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Reloaded Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.siječanj.2021 u 18:44
Originalno postano od strane člana: Sveti_Ilija Sveti_Ilija napisao:

Dofurao sam nekih kablova doma na probu od marohejija, jučer sam izgubio cijeli dan na probavanja, kupio onog Siltecha Sq88 G5, oću zaokružit više sve to skupa da mi ostane gledanje samo auta i žena.

Sinoć me bilo napalo nešto da si kupim Dynaudio C1 jer su bili neš povoljno al sva sreća uključio se mozak na vrijeme.
C5 si uzmi ako negdje naletis na ocuvane
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.siječanj.2021 u 18:46
Zašto misliš da nisi trebao kupit Dynaudio C1 ?
Oni s Coplandom nepreskupim pojacalom su mi u klubu prije 15ak godina zvucili savrseno...
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.siječanj.2021 u 19:04
Ma nemogu prolazit od zvučnika više, jučer sam nosio PSB i dans su me leđa uhvatila.
Dva para i dosta
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 sati 26 minuta prije u 19:08
Gdje ima povoljno C1 za kupiti?
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 sati 16 minuta prije u 20:18
Više nema, otišlo jučer.
Ima jedan poznanik sa nekom ogrebotinom na furniru, mislim da je rekao 2500e.
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 sati 59 minuta prije u 21:35
ima ili otislo?
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 2 sati 22 minuta prije u 09:12
prebacujem se u klub.
Na RIP temi više neću odgovarat jer nemam više ništa pametno nadodat. 
Krećem od zadnjeg Popolovog posta

Popol kaže meni:
Super mi je kad treš i duhovni kmetovi koji su u suštini cajkaroši "briju na klasiku" i fin zvuk i nešto kak'ti "kritički" pričaju o inteligentnoj i estetski vrlo promišljenoj suvremenoj glazbi.

Ja kažem Popolu 
haha. O suvremenoj glazbi više može reći Sten ako si mislio na klasiku.
Za tvoju informaciju nikad nisam slušao cajke al ima dobre novokomponovane glazbe npr. Mali mrav u njedrima nesto, Dođi da ostarimo zajedno itd.
Al ajmo o bitnom. Zašto misliš da sam duhovni kmet i kakva je to složenica uopće. Al nemoj mi nadrobit svašta i ništa nego kaži stvarno, tko su duhovni kmetovi. Ne moraš ako nećeš mene spominjat u 1. licu ali i možeš. Ja se ne bojim raspravljat o bilo čemu, neću se ni uvrijedit a neću ni radit pritisak na Admina tipa...a forum nevalja, nije čudo da nevalja jer se javljaju svakojaki tipovi, a treba pisat tužbe, a treba banirat  itd.
Dakle, zašto sam ja duhovni kmet ? Kome sam to podložan ? Valjda misliš da ne razmišljam svojom glavom. S čim se ne slažeš u mom razmišljanju ? To su pitanja da ti pomognem u oblikovanju tvog izražavanja.
Mogu li ti nekako pomoć da se jasnije izražavaš ?
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (3) Pohvala (3)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 1 sati 12 minuta prije u 10:22
glava, suvremena muzika je suvremena muzika: podjela na masovnu i visoku kulturu odavno više ne postoji. A ako govorimo o avangardi, opet više nije slučaj da avangarda postoji u suvremenoj klasici, pa se onda u određenim oblicima polako seli u popularnu muziku. U to da Sten ima puno za reći o ovoj temi ne sumnjam.

Duhovni kmetovi su dogmatski duhovi, oni koji nisu u stanju niti imaju volje pokušati izaći iz svoje uske svijesti oko koje su izgradili bedeme. Oni koji stalno razmišljaju na "mi i oni" način, koji reproduciraju jeftine mitove koji omogućavaju perpetuiranje i petrificiranje odnosa moći. Oni koji ne shvaćaju da su dobro i zlo u nama samima, svakome od nas i da smo mi i naša volja ono odlučujuće i u tome tko smo i u onome što radimo. Kmetovi su oni koji ne mogu pojmiti Khanate do razine da kažu "nije za mene, ne odgovara mi, ne sviđa mi se, ne razumijem ili nešto treće - ali vidim autentičnost u cijeloj priči i svakom svoje - respect". 

Što se tiče "razmišljanja svojom glavom", još nisam naišao na odraslu osobu, adolescenta ili klinca koji ne bi bio uvjeren da "razmišlja svojom glavom". To možemo objesiti mačku o rep. Vrednije je vidjeti reproducira li netko tipične populističke mitove i je li spreman na misaoni iskorak u nepoznato. Ti prvo činiš skoro svakim svojim postom, a u pogledu drugog si konzerva samotakva. Za mene to nije "ne misliti svojom glavom" već "ne misliti". 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 868788
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,246 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: High-End