Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

ATC scm19 V1

Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 09:49
ma u krivu si totalno. a i ona mjerenja za koja se kacis su su bezveze jer su neka interpolacija na pocetku pa palamudjenje, pa onda pol ljudi tamo nije ni culo zvucnik nego komentiraju navedeni graf a jako su pljuvacki raspolozeni. pa skuzis da neka djecica pricaju po rijecima koje koriste (sramota za firmu i tako). ono svi inzinjeri su glupi ali ovaj koji je sad to izmjerio  je uhvatio boga za jaja haha 
ostali niti imali zvucnik a komentiraju temu. 

jedino ca mi valja od navedene teme je onaj dio gdje delaju upgrade komponenti jer su nutra neke vulgaris. pa mozda to buden napravio jedan dan jer je neki pozitivan feedback oko toga.
Na vrh
vrbbra View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vrbbra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 12:24
Ja sam se javio da komentriam jer sam ga čuo. Nikad ne pričam niti komentiram nešto što nisam čuo.
Ako njihovo pojačalo SIA nije dovoljno dobro za njih e onda sam u krivu:)
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 13:41
vrbbra, sve 5, to je tvoje iskustvo i to je legitimno, samo ne treba vlastito iskustvo prezentieati kao "stvarnost" ;). Pogotovo kad imas pun net ljudi sa bogatim iskustvom sa tim zvucnicima, a koji govore potpuno dijametralne stvari od tebe (uz vrlo visoku dozu slaganja o atributima zvuka).
Na vrh
vrbbra View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vrbbra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 13:48
Tocno ima na netu svega hvalospjeve dobivaju i dobri i losi:)
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 13:57
To je to, kuzis, sva druga iskustva na netu su belosvecka zavjera, a tvoje je stvarnost. Kad se jos zbroji da te taj komentar toliko svrbio da ga izbacis da si se registrirao na forum samo radi toga, covjek dobije dojam da je nesto osobno iza toga. Kako god bilo, sa scohe strane zavrsavam sa ovom prepiskom.
Na vrh
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 14:03
ekipa na onom linku se pita da li ATC mjeri svoje zvucnike? da li oni mjere fr?
smijeh2smijeh2
eto toliko o  problemu interneta i shvacanju realnosti oko sebe, opcenito bilo cega
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 14:27
Originalno postano od strane člana: bepone bepone napisao:

ekipa na onom linku se pita da li ATC mjeri svoje zvucnike? da li oni mjere fr?
smijeh2smijeh2
eto toliko o  problemu interneta i shvacanju realnosti oko sebe, opcenito bilo cega

O je**te .
Na vrh
vrbbra View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vrbbra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 15:07
Necu vise pisati samo sam rekao kad procitam nešto na netu bilo forum ili review i kad vidim da neki ljudi rade realne review-e što se poklapa sa onim što sam ja čuo onda to smatram vjerodostojnim.
A upravo radi hvalospjeva sam baš htio poslušati taj zvučnik i razočarao sam se. Ok necu Vam više kvariti raspoloženje o tom zvučniku. Moj razgovor sa nekolicinom hifi entuzijasta imaju jako slična mišljenja o tom zvučniku, tako da je to dizanje u nebesa. Evo samo za primjer poslušajte u tom cijenovnom rangu ova dva zvučnika i jedan duplo jeftiniji, pa radite AB test pa budete brzo skužili o čemu pričam, ne treba im ni REL ni neznam koja čuda od elektronike da bi radili dobro. A kad već govorite da ova ekipa koja mjeri nema pojma kupite jeftiini KHADAS TONE BOARD DAC pa poslušajte i brzo će Vam sve biti jasno.

PROAC Response D2R
BUCHARDT S400
AE500
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 16:02
Nemaš se šta sekirati. Nekom se svidio zvučnik, tebi ne, sve 5. Negdje nešto sjedne baš kako treba, negdje uopće ne. Naravno da je tu uključen ponos onih koji nešto posjeduju.
Uvijek se sjetim svog prvog sistemčića gdje bi ga pri samom spomenu svi onako lagano popljuvali, ali kad bi poslušali bi se oduševili. Iako je složen od entry level komponenti, svirao je jako lijepo.

Ako ništa, predložio si 3 modela zvučnika i dac koje će netko uzeti na razmatranje i pročitati nešto o njima.

Edit: Kako radi ovaj Buchardt? Gdje se može poslušati?

Editirao ziki - 12.srpanj.2020 u 16:04
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 16:14
Originalno postano od strane člana: ziki ziki napisao:

Edit: Kako radi ovaj Buchardt? Gdje se može poslušati?

To ti je čisti SB Acoustics. Dakle vjerojatno zvuči kao Revel M106, samo bolje. hahahaha
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Olive One 3HD
Forum: Uradi sam