Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pioneer N70

Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pioneer N70
    Objavljeno: 07.siječanj.2021 u 19:44
Pitanje vezano za navedeni ređaj, da li ga je netko imao i koristio player datoteka koje su na sticku i Hdd-u pa onda koaksijalnim kabelom u vanjski dac?
Također interesantan je model N50 ukoliko se kvaliteta preko koasijalnog izlaza ne razlikuje.

Znači ne zanima kakav dac imaju u sebi jer ga neću koristiti već samo kvaliteta na izlazu.
Može i preporuka za neki drugi uređaj koji obavlja istu funkciju, znači ne zanima me unutarnji dac niti puštanje muzike preko interneta.

Gledao sam i Raps pi4 sa digione signature karticom i allo shanti napajanjem al kad sve to zbrojim ispadne preko 500e što isto nije loša priča ali opet kako radi ne znam.

Htio bi u budućnosti zamjeniti transport koji koristim Philips Cdd882 (Philips cdm1 pro mk2) da ne moram više snimat cd-e al ne bi htio kupit nešto što će lošije radit.

Eto ako netko ima kakav savjet za nešto dobro neka kaže.

Editirao Sveti_Ilija - 07.siječanj.2021 u 19:50
Na vrh
VU metar View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VU metar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 00:13
N70A ili AE? Nisam slušao, pitam zbog budžeta. Koliko misliš potrošiti? Postoji dosta opcija, možda bi ti bilo bolje ići na neki bridge koji šalje signal na vanjski dac. Samo coax out te zanima ili može i usb? Primjerice Pro-ject Stream Box S2 Ultra, Lindemann Limetree Bridge, sMS-200 (ili ultra), Stack Audio Link ili Volumio Primo.
Ako pored transporta bi promjenio i dac, onda gledaj Marantz ND8006 ili Technics SL-G700
Od jeftinih network plejera provjerio bih Yamaha NP-S303. Znam da nema gapless na dsd-u, ako ti je bitno.

Editirao VU metar - 08.siječanj.2021 u 00:19
Čak i ako nisam u pravu - ja nisam u krivu...
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 00:22
Potrošit ću koliko treba samo da ne unazadim zvuk.
Inače taj philips je stvarno odličan transport, cijeli je pobakren iznutra, ima možda i najbolji ikad napravljen čitač samo samo mi se više ne da snimat cd-e.

Coax me zanima, imam dobar dac.
Treba mi nešto u što ću uštekat medij sa flacovima i puštat na dac preko recimo neke aplikacije na mobitelu.
Na vrh
VU metar View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VU metar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 00:36
Od pobrojenih, coax ima Lindemann i Volumio Primo, takođe i Yamaha.
Čak i ako nisam u pravu - ja nisam u krivu...
Na vrh
demo995 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 01:43
Glasam za digione, nekako sumnjam da
kojekakvi media playeri imaju bolji dig izlaz, a podosta su skuplji ako se gleda nešto bolje.

Rpi/pi2aes-diy NOS Ad1865-yamaha c2x-yamaha b2 vfet-diy sb acoustics satori TW29RN-b/mw16/mw19
Na vrh
vrbbra View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vrbbra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 06:31
I ja bi htio neki dobar netwok player mozda Bluesound node 2i jako je hvaljen, ali nebi htio da mi je zvuk losiji nego sada sa pc-a.
Na vrh
vrbbra View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vrbbra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 06:35
A i Primare NP5 je zanimljiv nema dac
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 07:52
Ima jedan poznanik Coctail audio na koji ripa cd-e a i iz njega ide u Bada dac. Kaže da je zadovoljan, iako urđaj košta 2000e što ga ne čini baš povoljnim.
Na vrh
djigibao View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj djigibao Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 08:00
Taj Pioneer ne cita DSD, ako ti je bitno.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.siječanj.2021 u 09:21
Nije mi to bitno, nije mi bitan ni dac u njemu.
Vidim da postoje n30, 50 , 70 e sad ako imaju istu kvalitetu na izlazu uzo bi najjeftiniji.
Interesantan mi je i rpi ali velim sad kad se to složi da bude maksimalna konfiguracija mogo skoro gledat pioneer n70.
Znači samo maksimalna moguća kvaliteta koaksijanog izlaza.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Zvučnici za 35 kvadrata
Forum: Audio komponente