Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Ugradnja daljinskog za Volume POT

Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 12:45
Originalno postano od strane člana: Sveti_Ilija Sveti_Ilija napisao:

Ne nego sam naboja većinu toga, ne možeš se svega sjetit u tom momentu, a to što ja meljem pizdarije kak ti veliš je krasno napisano, stvarno je ovo sve otišlo u onu stvar.
Šta nisi rekao da ideš jest i spavat, nije ti ručak dobro sjeo ili?
Ne ljuti se. Ti si kamilica po tom pitanju jer ipak povremeno racionaliziraš. A racionalizirat ćeš i više kad se uvjeriš da ima još puno toga osim japanskog vintidža. Ima vremena. Mislio sam na razne belosvecke sekte koje ne dopuštaju niti primisao da bilo što može raditi dobro ako nije napravljeno na japanskom otočju prije 50-ak godina. Iako se grozim fetišista cijevi podjednako kao i fetišista tranđi, fetišista horni... još mi od svih najzadrtije djeluju i ponajviše idu na ganglije apostoli vinditža koji će ti skinuti glavu ako samo takneš u njihovu dogmu. Teško da igdje postoji toliko šarenih likova kao u audiju.
haha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 12:51
Što se tiče daljinske rege glasnoće, smatram je esencijalnom i ne pada mi na pamet biti bez toga. Iako, ovo što Gašo veli, koji brate kilometri kako navodi Fancy? I ja ako dva-tri puta dnevno poštelam glasnoću previše je. 
Na vrh
FANCY View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj FANCY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 18:03
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Fancy a kaj ti to slušaš da stalno moraš menjati glasnoću? Renovacije stanova?

Ja imam hifu bez daljinca i menjam glasnocu mozda 2put dnevno a to je kad sam sam doma i kad je žena doma.

Svašta slušam, što god mi se sviđa, ali ponekad kad "naleti" AC/DC, Deep Purple ili kakva domaća Rock pjesmica 80-90-ih i slične stvari, grijehota je to ne odvrnuti.. Naravno  i ja slušam najčešće na jednoj glasnoći, ali često volim na kratke staze i "odvrnuti"..obrva 
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 18:08
Ofrljiš teškaše pa si sjedneš natrag? Svashta. A gdje je vazdušna đitra i đipanje po sobi?
haha
Na vrh
FANCY View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj FANCY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2021 u 19:52
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Ofrljiš teškaše pa si sjedneš natrag? Svashta. A gdje je vazdušna đitra i đipanje po sobi?
haha

Đipanje pojele godinehaha kao i ostalo, završilo u ropotarnici prošlosti, sad se traži što više komfora i udobnosti iz naslonjača..da
Na vrh
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2021 u 13:58
Znao sam, ejsidisi i kompanija na MP3... pa rekao sam odmah - normalize i gotovo a ne neki crni belt drive ;) da se njemu nešto desi pa greškom odfrlji do kraja razvalit će ti zvučnike i dignut krov sa kuće ;)
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2021 u 14:05
Originalno postano od strane člana: Fantocci Fantocci napisao:

Znao sam, ejsidisi i kompanija na MP3... pa rekao sam odmah - normalize i gotovo a ne neki crni belt drive ;) da se njemu nešto desi pa greškom odfrlji do kraja razvalit će ti zvučnike i dignut krov sa kuće ;)

Boldan dio haha
Može bit zaj...no

Al to se može dogoditi i sa originalnim dijelom unutra, kaj ne?

Samo ručno pojačavanje/smanjivanje smanjuje taj rizikobrva

Editirao Darco - 15.veljača.2021 u 14:06
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2021 u 20:37
Znaci gramofon nema šanse😂
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
FANCY View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj FANCY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 sati 33 minuta prije u 15:38
Originalno postano od strane člana: Fantocci Fantocci napisao:

Ja mislim da Electre 1027 BE mogu podnijeti ovo pojačalo, do kraja odfrljeno...,, Moram to probati ali u HR, jer ovdje u Ch bi došli vatrogasci i "milicija" u roku 5 minuta.haha A sutra bi me u poštanskom sandučetu čekalo pismo, otkaz stana.proteza.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 sati 43 minuta prije u 16:28
Pa vjerojatno nebi pretivjeli jer clipping bi se vjerojatno desio puno prije punog otklona volume gumba i zvučnici bi nadrljali ako tako ostane pola minute. Osim naravno ako taj čas ne slušaš neku vrlo tihu dionicu.

Editirao Gašo - 20 sati 42 minuta prije u 16:29
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,902 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Zvučnici za 35 kvadrata
Forum: Audio komponente