Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

mp3 player...

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
eXecutioner View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj eXecutioner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: mp3 player...
    Objavljeno: 12.listopad.2004 u 22:02
Pozdrav

nov sam ovdje i slabo se kuzim u hifi tehnologije i related... imam jedno pitanje na koje se nadam da cete pokusati pomoci mi. Naime kupujem mp3 player, samo neznam kakav..  znam da bih dao sto je manje novaca mouguce, ali buduci da ovdje kupujete npr. slusalice koji su jako skupe, neznam da li se ne sramotim... uglavnom, prvotno cu se time koristiti na biciklu i slicnim aktivnostima. Bilo bi dobar neki sa hdd-om jer sam student pa ako bih nesto skinuo, da imam kamo prebaciti... anyway cijena na koju ciljem mora biti definitivno ispod 2000 kn... znaci ipod tesko da cu naci, probao sam na oglasniku.hr ali ima samo jedan od 40 gb i to za 300 eura. Sad pogledajte ovaj, neki sa 256mb od no-name firme http://www.lost.hr/novi/ponuda4.php?artikl=2403&g rupa=12 kosta oko 650 kn. Inace uvijek se mi je svidao iRiver, ali toga nema u blizini, a u austriju i dalje ne hodam. Svidao mi se je onaj H110 sa 10gb mjesta, ali taj se vise ne proizvodi.  S druge strane ima neki u Ljubljenji , Creative Xtra 30 gb za 1800kn - povrat ddv-a bi bilo oko 1400. Samo Ljubljana je 150 km udaljena, a ako kazem da frend u lendavi to uzme onda neceu moci dobiti povrat ddv-a. I sto sad? Nemam pojma, uglavnom jako bih rado nesto kvalitetno, a ipak ne skupo... postoji li nesto? idealno bi bilo da je u sloveniji i da je bilze Medimurju.

oprostite na dugom postu, ali mislim da sam sve obuhvatio...
molim prijedloge...
puno hvala
Na vrh
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj eXecutioner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2004 u 19:48
stvarno nitko nema neko misljenje? upravo zbog toga ignoriranja sam odustao od hr.fido.hifi. Rekli su mi da su tu ljudi ok...  pa dajte malo pomognite

pozdrav
Na vrh
SICKO View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj SICKO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2004 u 20:00

Pa kako da ti pomognem kad nemam pojma.........................

Mozda bi najbolji odgovor bio da ih sam sve poslusas ako si u mogucnosti, jer onda nemozes pogrijesiti.......................

Zao mi je sto ti nemogu pomoci................ 

Pozdrav..............................

Na vrh
lombardo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj lombardo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2004 u 21:03

E, moj prijatelju! Nedostatak odgovora na tvoje pitanje nije rezultat nepoznavanja pojmova iz pc svijeta od strane kolega audiofila, vea, po meni, izraz stava prema formatu tvoje glazbe. Naime, na ovom siteu pojam uživanja glazbe u mp 3 formatu podrazumijeva da o "slojevima" i kvaliteti glazbe znaš koliko i o projektu obnove sanitarnog evora etiopijske skupštine. Ne izražavam ovime svoj stav jer i sam imam "tonu" glazbe u mp 3 formatu ali mislim da sam pogodio stajalište veaine "šutljivih" kolega. Einjenica je da je mp 3 nakaradan format u kojem više gubiš nego što dobivaš, i bolje da ti ostane samo "informativan format" a ne nešto u što aeš uložiti novce.

Pozdrav.

Na vrh
DARKOB View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DARKOB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2004 u 21:10

Osobno mislim da mnogi koriste MP3 kao format na pc-u ali ga rijetko koriste za komparaciju na ustaljeni format.Moraš znati da svaka kompresija nešto donosi ali u pomalo negativnom smislu.Ukoliko te zanima gore navedeni format slobodno preslušaj sve ure?aje koji su dostupni na našem tržištu.

Pozdrav od

Darkoba

Ponekad tamna strana pobijedi...
Na vrh
sodom View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sodom Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2004 u 21:36
pogledaj novi model od creativa...1.5 gb hard(oko 2000kn)...navodno je dobar,zatim nesto losji i jeftiniji philipsov 1,5gb-ajtni model(oko 1200kn)....i pogledaj ono sto mislim da je u tvojem slucaju najisplativije mp3 playere sa hgradenom memorijom i opcijom citanja sd i mmc kartica .....posebno tomsonove modele.pozdrav
Na vrh
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj eXecutioner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2004 u 22:12
lombardo svaka cast, mislim da si super pogodio mene i moj nacin slusanja mjuze.  ALi moram reci da vjerojatno nikada necu imatu sustav od nekih 20000 kn ili slicno. Volim mjuzu, ali za moje potreba je sasvim dosta mp3 format. Vjerojatno zato jer nikad niti nisam cuo ono o cemu ti govoris... pa dobro sad, volim cuti dobar bas i dobre visoke tonove. A sam znam da sam malo fulao forum, ali neznam kamo da idem, koga da pitam pa sam cuo za ovaj site i pokusao...

@
sodom - reci koji su to tomson modeli? neki site imas?
Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2004 u 07:52
eXecutioner... probaj otiai na www.forum.hr na dio "Audio i video tehnika" ili na "Hardware"... pa tamo pitaj... ima tam kolega Jango Fett (eini mi se da sam ga i tu vidio) koji možda ima odgovor na tvoja pitanja...
If it's stupid but works, it isn't stupid.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
PS Audio Power plant p15
Forum: Uradi sam