Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

nad ili rotel b&w ili warfedale

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Macan View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Macan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.listopad.2003 u 16:26
jedna od rijetkih kombinacija te klase koje si pašu tako dobro bi bili nad c320 sparen sa ae aegis evo 1. njihova sinergija je idealna.

Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.listopad.2003 u 02:13
macan vidim da dosta hvališ ae evo 1, jel bi taj zvuenik bio za neku generalnu preporuku ili samo sa nekim kombinacijama dobro radi?
Na vrh
DARKOB View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DARKOB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.listopad.2003 u 19:24
AE zvuenici s mnogim kombinacijama dobro rade.
Ponekad tamna strana pobijedi...
Na vrh
Macan View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Macan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.listopad.2003 u 20:36
evo 1 je ponajbolji prmjerak svoje klase. poslusaj ga i prosudi. idealnu sinegriju ce postici sa nad c350/c320. opcenito paše uz toplija pojacala.
however - potrebno mu je pojacalo od barem 40-50 w postojane snage, i razmak od straznjeg zida 60cm.

poslusaj i prosudi sam dal ima smisla to sto govorim.

Na vrh
dariom View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dariom Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.listopad.2003 u 03:24
Uh, uh. Moram reai da moja iskustva s Rotelom nisu dobra, ali to se radi o starijim modelima. Konkretno o integrircu 971, koji je kod mene zvueao užasno (bar za mene). Imao sam osjeaaj kao da je netko stao ispred mene i svom snagom mi se dere u lice. A kako se tek grijao. nakon pola sata sam stavio ruku na njega i doslovce me opržio!!!! Ali jednom drugom kolegi, koji kaže da je to njegova normalna temperatura, je zvueao super. Dakle nema pravila, svatko ima svoje mišljenje i treba kupiti ono što se tebi osobno svi?a, a ne nekom drugom. Napominjem da se radi o 971, a ne novoj seriji koju nisam imao prilike još euti. Kada sam kupovao svoje pojaealo (Fase Performance 3.0) imao sam prilike euti i NAD 340. Moram reai da NAD nakon Fase-a zvuei mutno i bez detalja, a Fase je bio skuplji samo nekih 350kn (50€). Kao zvuenici KEF bi bili dobri.
Na vrh
bobo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bobo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.studeni.2003 u 08:46

Zdravo. Ja som iz Svedske ali snam malo Hrvatski.

Pisete da b&w 600 je los, ali u Svedskoj kazu da 600 je dosta dobar. Kako zvuci 603s3 ako se usporedi sa b&w 309. U Svedskoj je b&w309 dobila nagradu kao naj bolji zvucnik u kategoriu 600 EUR.

Regards from Sweden
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.studeni.2003 u 09:16
Vrlo nam je drago što nam se javljaš eak iz Švedske!

Bilo bi nam još draže kad bi sa nama podjelio audiofilska svoja iskustva sa stajališta jednog Švedskog audiofila.
Kako i sam vidiš u svakom djelu svijeta ljudi drukeije doživljavaju neki proizvod ili bolje reeeno zvuk koji takav proizvod isporueuje. Meno osobno je DM603 vrlo dobar zvuenik u svojoj klasi a nekom se ne svi?a, sve je to dosta subjektivno i dosta ovisi o elektronici na kojoj se sluša.

Daj molim te napiši kakav zvuk preferiraju u Švedskoj?
Na vrh
bobo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bobo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.studeni.2003 u 09:51

Hello.

U Svedskoj preferiraju dosta topli i neutrlan zvuk. Pojacala koji se slusaju najvise (normalne cene oko 300-600 EUR) su rotel, nad, harman kardon, arcam, denon, marantz i jos nekoliko. U HiEnd klassi mislim da se slusa mark levinsson najvise.

Zvucnike: B&W, Dali, Warfdale, Heco, Magnat, Audio Pro (svedska marka), Canton.

Sta se slusa kod vas?

Kake su cene kod vas? Diamond 8.4 u nas kosta oko 350EUR a B&W 603s3 oko 900EUR

Regards from Sweden
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.studeni.2003 u 10:45
Audio pro ima odliene zvuenike!
Cijene ti neznam al sigurno ae ti neko na forumu znati reai toene cijene. Mada mi se eini da su kod nas isto tu negdje !
Na vrh
bobo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bobo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.studeni.2003 u 13:10
Je st li slusali b&w 309??
Regards from Sweden
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente