Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Najave koncerata i festivala

Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 141>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2016 u 11:47
E, svaka cast. Hvala.
Cuh ga prvi put u cvitu mladosti, na Steve Vai-jevom albumu, citao i na MTV vidio par intervjua, razaznalo se vec tada da je talent.
Lovim ga se next week.
Thnx!
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2016 u 13:04
Nikad čuo, ali si me zainteresirao. Probam pa javim.
đez je limunada

Na vrh
thoree View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj thoree Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2016 u 13:30
Zvuči mrak! Najradije bi otišao u Tvornicu sljedeće godine ali je koncert baš na kćerin rođendan. S obzirom da će imati dvije godine ne bi prošlo kao rođendanski poklon
Svaki čovjek je dijete svojih postupaka.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2016 u 13:45
A bome je skupio i vrhunsku ekipu. Njegov bubnjar bez problema ulazi u hall of fame.
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.rujan.2016 u 23:30

Thx Gasho & Kalle

Editirao goran st - 02.rujan.2016 u 23:31
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2016 u 13:30
ajd drago mi je da se još nekom svidio ludi Djevin... već sam prije pisao nešto.
Riješio sam si i ja upadnicu. :)
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2016 u 21:49

Devinovo ludilo u kratko vrijeme. Neka, mozda se i vidimo :)
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Brico View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brico Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.studeni.2016 u 20:41
Za koncert The Cookers-a u dvorani Blagoje Bersa (Glazbena akademija), ponedjeljak 7. 11. u 20,00 sati ima još 71 ulaznica. Ne propustite.

PS. Ptičica mi je došapnula da ne dolazi George Cables, ali ekipa je i bez njega dovoljno dobra.
*** DOĐE MI DA ODEM! ***
Na vrh
Brico View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brico Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2016 u 20:12
Vratio se popodne iz Metropolisa, gdje sam, između ostaloga, bio i na sinoćnjem koncertu The Cookers-a. Moje skromno mišljenje nakon prespavane noći je da je ovo bio koncert koji se u Zagrebu nije smio propustiti. Iako je bilo i manjih minusa, oni nisu bitno utjecali na super pozitivni dojam koji su Cookersi ostavili prošlu večer.
Sami sastav benda je impresivan - Eddie Henderson i  David Weiss na trubi, Billy Harper i Craig Handy na saksofonima, Billy Hart na bubnjevima, Cecil McBee na kontrabasu i Antonio Farao na kljavama. Originalni klavirist George Cables zbog operacije ne sudjeluje na turneji.
Odmah riješimo neke bitne elemente koncerta: prostor dvorane Blagoje Bersa je po meni premalen - ovakav koncert se morao održati u Lisinskom. Iako je dvorana nova, zvučno tretirana, ima problem kao i Lisinski - namijenjena je direktnom slušanju bez razglasa. Kada toj činjenici dodate neadekvatno ozvučenje ...
Nadalje, talijanski klavirist Farao i alt saksofonist Handy su, kao praktično pridruženi članovi benda, bili dosta povučeni i rezervirani (Craig Handy je imao najmanji broj solaža iako je perfektni alt saksofonist).
Sve ostalo je bilo briljantno. Legendarni 81-godišnji basist Cecil McBee (imam upravo u ruci njegov koncert sa Charlesom Lloydom iz 1966. godine) i veliki 76-godišnji bubnjar Billy Hart su rasturali neviđenom energijom. Osobito to važi za Harta - lupa po bubnjevima snagom upola mlađeg čovjeka. Moj prika Darko je cijeli koncert zadivljeno gledao samo u svoga učitelja i gurua.
Sekcija trubača i saksofona je vrhunski odradila svoj dio koncerta, svirajući originalne numere članova benda (Harper, McBee, Hart) i brojeve jazz velikana (Morgan, Hubbard) izmjenjujuće se u solažama, obično po dvoje u pjesmi.
Ma, ljudi, bilo je prekrasno vidjeti kako već deformirane ruke (što od starosti što od konstantnog naprezanja) stvaraju tako krasnu i energičnu glazbu. Naravno, nikakav snimak ne može dočarati energiju koju su nam sinoć prenijeli članovi Cookersa. Pitanje je i hoćemo li ih ikada više vidjeti u istom sastavu.
PS. Moj glas za najelegantnijeg na sceni dobiva dr. Eddie Henderson, liječnik i trubač.

Editirao Brico - 08.studeni.2016 u 20:15
*** DOĐE MI DA ODEM! ***
Na vrh
Brico View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brico Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.studeni.2016 u 20:35
A najatraktivnija izvedba mi je bila "Croquet Ballet" Billy Harpera.
*** DOĐE MI DA ODEM! ***
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 141>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan draga nacijo...