Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Koje LP-e slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 130>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:00
Vidim da se ne brines za susjede sto se tice glasnoce, cujem DP skroz do Subiceve, daj smanji malo, kvaris mi Chet Bakera.

b.u.b.

"If it ain't one thing it's a motherf**kin nother."
-Snoop Dogg
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:02
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

ne hebe me slika 5% ni sam neznam što .... najverovatnije ponovo neki ˝kolačiči˝

inače nešto padoh poslednje vrijeme u lp priče... upravo slušam Depeche Mode - Violator, a na čekanju je legendarni album od Yello - Flag (sigurno se svi siječate stvari - The Race)
Ne spominji ... krenuo sam u reviziju 500 albuma ... :-) Bas nesto gledam "Art of Noise" ... ali, malo je kasno ... morat cu naci nesto laganijeg tempa ...
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:05
Originalno postano od strane člana: b.u.b. b.u.b. napisao:

Vidim da se ne brines za susjede sto se tice glasnoce, cujem DP skroz do Subiceve, daj smanji malo, kvaris mi Chet Bakera.

b.u.b.
Sto slusas od Cheta?
Razmisljam staviti nesto ovog tipa ... ali, cijeli dan slusam jazz ...

Na vrh
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:06
It could happen to you. Uf sto fali "repeat" veceras...

b.u.b.
-Snoop Dogg
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:22
upravo je ušao dečko od sestre i donijeo mi je cca. 50kom promo ploča od jugotona (jugoton express  popularni o sebi i o drugima) koje su bile namijenjene samo radijima. najbolje je da su potpuno nove, nikad koriščene ....  upravo slušam interviju sa bijelo dugme, kad su posle 3g. pauze izdali album uspavanka za radmilu m ..... carsko
Na vrh
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:27
Kad si vec spomenuo, bio sam u arhivi Jugotona (danas Croatia Records), nevjerovatna kolicina toga, steta da nema iscrpni katalog svih izdanja na LP na ovim prostorima... Mislim da bi moglo bit zanimljivo malo proucit povijest na ovaj nacin...

b.u.b.
-Snoop Dogg
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:28

upravo je ušao dečko od sestre i donijeo mi je cca. 50kom promo ploča od jugotona (jugoton express  popularni o sebi i o drugima) koje su bile namijenjene samo radijima. najbolje je da su potpuno nove, nikad koriščene ....  upravo slušam interviju sa bijelo dugme, kad su posle 3g. pauze izdali album uspavanka za radmilu m ..... carsko
Tko je birao decka, ti ili sestra?
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:34
znaš kako je , uvijek treba biti u dobrom odnosu sa starijim bratom .....  nema tu zahebancije prijatelju ....... a tek zdravko čolič ...... sa novom pločom i novom kazetom jugotona .... šta mi radiš
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 00:39

znaš kako je , uvijek treba biti u dobrom odnosu sa starijim bratom .....  nema tu zahebancije prijatelju ....... a tek zdravko čolič ...... sa novom pločom i novom kazetom jugotona .... šta mi radiš
LOL, prepun si novih informacija ...
A za starijeg brata znam. Moram rijesiti zvucnicu za Sanyo TP30 ... da primirima starijeg brata svoje cure ... Google bas i nije pomogao ...
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2007 u 16:33
Robert Plant - Pictures at Eleven [1982.]

Uh, ovaj ide Mechatronicusu. Robbie, danas sam zabrazdio u tvoje vode. „Led Zeppelin IV“, „In Through the Out Door“ (imam jos neke, ali dan mi je kratak) … i tako sam dosao do prvog Plantovog post Zeppelin albuma „Pictures at Eleven“.
Dakle, pocetkom 80ih netko gore je zakljucio da je vrijeme da popuni all-time best band bubnjarom i kocka je pala na Plantovog dugogodisnjeg priku Johna Bonhama. U potezu za koji im skidam kapu Zeppelini su odlucili zavrsit pricu, jer s drugim bubnjarom to ne bi bilo to. Na kraju krajeva, heavy metal val je polako slabio pod najezdom novog vala … bio je to dobro odabran trenutak za povlacenje ...
Robertu Plantu je trebalo skoro dvije godine da izda solo album. Danas to ne izgleda dugo, medjutim u to vrijeme jedan album na godinu je bio standard svakog uspjesnijeg izvodjaca. Pokazalo da moze i sam. Od poznatijih likova, na albumu mu bubnjeve naizmjenicno sviraju Phil Collins i Cozy Powell.
Sto reci o albumu? Odmak od Zeppelina postoji. Medjutim, lebdi sjena tihog duha neposredne povijesti. Plant se vokalno nije rastezao kao u Zeppelinu, ali zato zvuci kao da pjeva lakocom. Nedostatak Pageovih rifova uspjesno je kompenzirao nesto „suptilnijim“ rock izricajem, ali definitivno rock-om.
Kao i u vinil albumima koje sam prethodno spominjao, u 45 minuta nema lose pjesme. Ako moram, izdvojio bih: Burning Down One Side, Pledge Pin, Slow Dancer i Worse than Detroit … Za one koje zanima, prije kojih tjedan dva, bio je najavljeno reizdanje re-masterirane verzije „Pictures at Eleven“.
Marljivi je Robbie samo godinu dana kasnije izdao sljedeci album,„The Principle of Moments“, koji je prosao jos zapazenije i dao tri velika hita: Big Log, In the Mood i Other Arms. (Plant - Big Log? )

Od svega sto sam na spomenutim albumima preslusao zakacila mi se All my Love, koju je Plant posvetio tragicno preminulom sinu …

Idem sad naci nesto vedrije … uh, svasta sam slusao prije ... 25 godina
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 130>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan