Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Digitalni kabel

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Dorian View Drop Down
Banned
Banned

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2020 u 21:10
Originalno postano od strane člana: tatamata tatamata napisao:

Ne brini se shvatit ćeš jednom, možda kad se ponovo rodiš.
ti si genije sa uletima, no netko mi je rekao da si stariji covjek pa ok, necu reagirati na takve stvari, mogu razumjeti o cemu se radi
 no kaj Vam je danas, jesmo se dogovorili bez vrijedanja i provokacija i slicno, svi su se unormalili i onda ti uleces kao narodni heroj tjedan dana nakon bitke i DUC koji se ne gasi sa glupostima, kaj je to sindrom ludila nekog
P5 Power Plant,X-Sabre Pro (MQA), BHK Signature Pre, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007,kabeli:zvucnicki auto otpad(4mm2), strujni stock(Tagan),interkonekti mogami 2534,konektori neutrik
Na vrh
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2020 u 21:53
Doriane, u gornjem postu nazvao si me budalom. To govori sve o tebi. A ja sam evo to i zapamtio.
prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2020 u 22:22
Originalno postano od strane člana: Kale.v.2.0 Kale.v.2.0 napisao:

A vi "gospodo", i dalje nastavite u istoj shemi ciji je veci (kabel, da ne bi bilo zabune).
Hm, ovo nije rasprava čiji je veći... nego jel postoji razlika između besplatnog i plaćenog (kabela, da ne bi bilo zabune)

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2020 u 22:24
@ Tatamata:

Ma nije. Napisao ti je da budališ zajedno s Ducom što isto nije neki nobl, ali ipak nije to što si ti mislio. Kako god bilo, je li ovo jedna od najružnije izgledajućih tema uopće? Mislim da jest. Bljuv.

Editirao Apparatus - 03.ožujak.2020 u 22:25
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2020 u 23:36
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

@ Tatamata:

Ma nije. Napisao ti je da budališ zajedno s Ducom što isto nije neki nobl, ali ipak nije to što si ti mislio. Kako god bilo, je li ovo jedna od najružnije izgledajućih tema uopće? Mislim da jest. Bljuv.

Evo do cega smo dosli, da Apparatus u temi "gasi vatru"... nevidjeno...   haha

Inace, slazem se sa svime sto je ljudina rekao, i da je Dorian mislio na budalesanje (premda mu to nije trebalo) i o bljuv temi.

Te kabelske teme uvijek uzburkaju strasti. Jedni se ponasaju kao religiozna sekta, a drugi kao neodrasli ljudi, nigdje tolerancije. Na forumu bi trebalo raspravljati o stavovima, a ne o onima koji su te stavove iznijeli. Sugovornike treba postivati i kad se ne slazes s njima, inace nama dijaloga.

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2020 u 23:43
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

doista ne znam čiji je veći, ali sam siguran da je mojj deblji od većine ovdje
po potrebi prilažem sliku smijeh2

PTFE, zede, pa to ti je teflon.  glup

Nije zdravo. Ne prolazi zdravstveni atest.  Baci to iz kuce...  haha

Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.ožujak.2020 u 09:35
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Evo najnoviji moj primjer. Uzmem interkonekte 4 puta skuplje ( da ne fulam) i to balansirane, da konačno zamijenim svoje RCA Sumić BH2 stare 12 godina radi toga što imam novo pojačalo. Spojim oba kabela istovremeno na CD player koji ima i balansirane i obične izlaze, kao i pojačalo. I vrtim čas jedne čas druge i ništa...
Pa ostavim te nove balansirane da sviraju par dana pa mi se učini da su oni bolji od mojih starih. Pa opet radim AB usporedbe pa opet nema razlike.

jee, ak sam te skužio dobro što radiš, to je školski primjer kako nema smisla raditi A/B

prvi čas kad presvičaš, ono, momentalno, ni između osjetnih razlika nećeš čuti razliku, ako je level signala isti. razlike se ukažu kad se usredotočiš na komplet prezentaciju

ako brzo svičaš sim-tam, nit se možeš usredotočiti, nit ćeš više razaznavati išta

a van toga, lahko moguće da su te dvije žice slične kvalitete, pa se i nema puno razlika za čuti

ouukej...a kako ti radiš usporedbe ako nije tajna ?
Inače mi je upravo takvo svičanje pokazalo da  Deezer preko Sonos connecta spojen rca interkonektima na pojačalo zvuči lošije nego Deezer preko Sonos connecta preko vulgaris 75omskog digitalnog kabela preko Metronomovog DACa na pojačalo...
Sonos connect, Metronome LePlayer 2s, Sumić BH2 strujni i interkonekt, McIntosh MA9000, Kubala Sosna Fascination, Serafino Tradition
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.ožujak.2020 u 09:42
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

ouukej...a kako ti radiš usporedbe ako nije tajna ?
Inače mi je upravo takvo svičanje pokazalo da  Deezer preko Sonos connecta spojen rca interkonektima na pojačalo zvuči lošije nego Deezer preko Sonos connecta preko vulgaris 75omskog digitalnog kabela preko Metronomovog DACa na pojačalo...

jako neizrazito, ne volim slušati pjesmu za pjesmom istu pa uspoređivati. tako bi bilo sigurno lakše, ali je to najbolji način da ti pojedine pjesme dopi*de. pustim si muziku, i skupljam impresije, i ako skužim da neka impresija iskače bitno više nego što je prije iskakala i da se baš ukazao određeni karakter kojeg nije bilo prije (ili ne u toj mjeri), to je razlika. naprosto primjetim nešto novo u soundu i ako se to ponavlja po mnogim pjesmama...to je to

ako negdje čuješ razliku svičanjem, super, ali suptilnije razlike ne moraš čuti na taj način...
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.ožujak.2020 u 23:03
jango je imao odlicnih postova o jalovosti tih brzih prestekavanja i blind testova, ali nazalost ne sjecam se argumentacija. ono sto znam je da je meni problem tako usporedivati sisteme i komponente. puno bolje vidim razlike kad malo zivim sa sistemom.
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.ožujak.2020 u 23:41
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

jango je imao odlicnih postova o jalovosti tih brzih prestekavanja i blind testova, ali nazalost ne sjecam se argumentacija. ono sto znam je da je meni problem tako usporedivati sisteme i komponente. puno bolje vidim razlike kad malo zivim sa sistemom.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
Pazite se lažnjak kabela
Forum: High-End