Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Digitalni kabel

Odgovori Odgovori Stranica  <1 798081
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.ožujak.2020 u 20:58
Neznam dali čitamo istu stvar. Tu se spominju neki bezveznjaki kao Jürgen Reis od MBL-a, Thorsten Loesch od AMR-ja, Costa Koulisakis od Moon audio i drugi. Gašo, što ti smeta Darko? Nije tehnofil tvog formata? A drugi?
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.ožujak.2020 u 22:24
Ne smeta mi, samo imam osjecaj da slušam trgovca svime što recenzira pa i sobom.

Lijepo on prica, mora mu se priznati da ima dara i da te drzi.

Pocne to sve nevino iz ljubavi kako ste rekli, a onda ode u komercijalu.

Ne volim kad se osjca, kad ja osjecam da govori ono što ljudi a i brendovi vole i žele čuti, a ne što zaista misli.
Kad sam ga pronasao bilo je cool, a onda se poceo nazirati uzorak spike.

Zapravo to nisu rivjueri, to se danas naziva influencer.  Utjece na mišljenja ljudi i što ce kupiti.

Dule ne kužiš ti mene 0.5% a kamoli da mi možeš prišiti pravu etiketu
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.ožujak.2020 u 22:30
Oke intervjui su uvijek zanimljivi, cool je i ona stara vjeverica Steve Guttenberg.

E Dule ima jedan kanal koji je savršen za tebe.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.ožujak.2020 u 22:52
Gašo, mene konkretno zanima tema, ne generalno mišljenje o influenceru. Ako skratim priču. Napiši reč ili dve o mišljenjima navedenih konstruktora. Dali tu po tvom mišljenju išta pije vodu (digatlni signal), ili se radi o manipulaciji na mišljenje ljudi? 

Dobro, takdje je zanimljivo mišljenje Klaus Heinza, nevezano na temu. 
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.ožujak.2020 u 22:59
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Oke intervjui su uvijek zanimljivi, cool je i ona stara vjeverica Steve Guttenberg.

E Dule ima jedan kanal koji je savršen za tebe.

Here are a few pointers to keep you on the good foot if you really care about connecting with your music in a profound way rather than buying a popular name brand then scratching your head and wondering why theres no magic. haha

Gašo da nisi nešto pomešao. Ja sam jedan od retkih iznimka koji su doma imali sve i svašta (naročito od nekomercialnih firmi) I čije razumevanje je građeno na bezbroj sati slušanja tih sistema. Svako ko me malo više prati poslednjih 15g bi to trebao znati. U ovom pokušaju se baš nisi proslavio haha
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.ožujak.2020 u 23:07
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

Gašo, mene konkretno zanima tema, ne generalno mišljenje o influenceru. Ako skratim priču. Napiši reč ili dve o mišljenjima navedenih konstruktora. Dali tu po tvom mišljenju išta pije vodu (digatlni signal), ili se radi o manipulaciji na mišljenje ljudi?

pa pije vodu, nije Darko tim člankom otkrio ništa spektakularno što se ne zna i inače
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.travanj.2020 u 17:21
Ovo traženje komponenti me dovelo i do zanimljivih likova na youtube, ofc. Darko je jedan od njih (valjda zbog imena, haha). Drugi je "The Audiophile Man".

Ne bih se štel mešati u pozadinu i znanja, ali likovi imaju dobar nastup. Sa druge strane, siguran sam kako postoje puno stručniji likovi sa boljim pedigrejom, ali nezanimljivi za slušanje.

U životu je to tako, više će ljudi pratiti prezentaciju ako je prezentator komunikativan, nego neki koji to nije (pa da ima sva znanja svijeta).

Teško je naći osobe koji imaju stručnost i dobar social skills (Stručnost se dobije težačkim naporom i radom koji ti nerijetko ograničava "razvoj komunikacijskih skilova".

I zato bi, po meni, trebao postojati neki tim (barem dvojica) od kojih će jedan biti suhoparan, dok će drugi biti verbalista. Mislim da bi i ovaj suhoparan postao zanimljiv lik u kombinaciji sa ovim drugim.

Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.travanj.2020 u 09:58
Darco, dobrodosao na forum

Sto se youtubera tice Audiophiliac (stari vuk Steve Guttenberg) prolazi dobre teme, onda ima onaj spaljeni lik "Upsacale audio", trgovac al ok spika i raskopava sve, Andrew Robinson nije los jest da puno prica al ima cool stav.

Ovo sto si naveo je ziva istina, malo je onih koji znaju puno i dobro predstavljaju to znanje.
Jedan takav je definitivno Andrew Jones dizajner zvucnika, nije i grandpa Pass los, njegov nacin govora ima i terapeutske ucinke.

Editirao Gašo - 17.travanj.2020 u 10:12
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.travanj.2020 u 11:06
Da čak iskorak napravimo...tu su u biti tri osnovne stvari (IMHO) koje bi skombinirane radile woooooo effect.. Naveli smo znanje i social skills......trece je boja/ton glasa (vi čak to bolje kužite). Naime, znanstveno je dokazano (nemam negdje link sad) da su najbolji glasovi za prezentacije oni malo dublji (oni ženski visoki, sa druge strane, su vrlo iritantni).

Editirao Dapo - 17.travanj.2020 u 21:11
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 798081
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente