Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

DVD koncerti

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 36>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sale View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sale Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.travanj.2006 u 23:58
Long time no hear

Nedavno zaglavio u DVD playeru:

Dave Matthews Band - the Central Park concert

Zvuk - 5
Slika - 5
Dodatci - da vam pravo kažem nemam pojma, jer mi je koncert tako dobar da nisam ni pogledao. U svakom slučaju, dvostruki DVD krcat svirkom. Topla preporuka

Steely Dan - 2 against the nature

Zvuk - 5
Slika - 5
Ni ovdje dodatke neću komentirati. Na kraju krajeva, Steely Dan je izdao dokumentarac gdje detaljno opisuju svoj rad, a uz zadnji album (Everything Must Go) postoji bonus DVD na kojemu je zgodan kratkotrajni filmić.

Natalie Cole - Ask a woman who knows

Zvuk - 5
Slika - 5
Dodatci -
Raysonic SP-300a -> Martin Logan Aerius
http://www.sasamiocic.com
Na vrh
Aquarius View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Mr. Twitter

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Aquarius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.travanj.2006 u 00:48
Supertramp - The Story So Far

Iako ovaj DVD ne obuhvaća cijelokupan rad ove super popularne grupe iz 70-ih i 80-ih, ipak daje zanimljiv uvid u svojevrsnu rock antologiju. Pratimo nastupe grupe s njihove turneje "Famous Last Words" iz 1983, održane u Torontu i Munchenu, kao i intervjue s članovima benda.
S produkcijske strane ovog DVD-a, ne treba očekivati audio/video senzaciju. "The Story So Far" namijenjen je prije svega nostalgičarima.

Slika 3-4
Zvuk 3
Sadržaj 4
Na vrh
mihajlovskib View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mihajlovskib Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.travanj.2006 u 16:39
ja ih imam oko 150 concerta.ali concert KEITH JARETT vam je za svakupreporuku.dobro st se setili
bata
Na vrh
dm57 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dm57 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.travanj.2006 u 17:04
Preporuka za Eagles - Live koncert (ne znam tocno naziv, ali je live koncert iz Australije ako se ne varam, snimano nedavno - Eagles-i su malo ostarjeli ali sviraju kao i prije)

Kod ove snimke je odlican i zvuk (DTS 5.1) i slika.

Na vrh
robot View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj robot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2006 u 00:12
Kad smo kod eaglesa, malo offtopica, mada me nakon ovoga neki mogu proglasiti krscanskim fundamentalistom, no neke stvari bas i nisu slucajne. Davno sam procitao neku knjigu o sotonizmu i rock glazbi, i eaglesi zauzimaju jedno poglavlje, i njihova pjesma hotel californija koja se smatra manifestom sotonizma. Prije par godina par momčica koji sviraju su mi pomocu nekakve digitalne igracke pustili stairway to heaven unatrag, i u jednom trenutku jasno se cuje kako plant pjeva sweet satan, a navodno cijela pjesma se da unatrag razumjeti i ima potpuno drugo znacenje. Page je stara vračara, na svim albumima zeppelina naci cete svakve črčkarije "drugog znacenja". U konacnici je kupio dvorac u škotskoj u kojem je "radio" aleister crowley (njega mozete naci i na omotu sgt peppera, medju inima). O stonesima i sympaty for the devil, helter skelteru, mansonu, je dosta napisano, black sabbath, ac dc, blue oyster cult (mislim da u pjesmi 7 screaming dizbusters uzivo cak i prizivaju osobno mr. blacka). Morrison se poistovjecivao sa lizzard kingom, a guster je jedan od simbola "njega", a Clapton uvijek navodi mog imenjaka Robert Johnsona kao njegovog najveceg uzora, a taj je bio notorni praktikant voodoa (puno toga je inkorporirao u svoju glazbu a najpoznatija je simbolika razkrizja (crossroads), gdje on prodaje dusu vragu kako bi postao najbolji gitarist. Sam blues ima dosta elemenata voodooa, i raznih animistickih religija iz afrike, (šamanizma), za induciranja drugih stanja svijesti,odnosno tako vrač potcinjava svoje pleme koje ga bez pogovora sluša...
Eto da ne davim puno,o ovome bi se dalo gudit' dugo,no nije zgorega stvari nekad pogledati sa druge strane...

http://www.albinoblacksheep.com/flash/stairway.php

Editirao robot - 21.travanj.2006 u 00:24
Na vrh
aaaa View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj aaaa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2006 u 00:26
   Kad si vec toliko upucen u sotonizme daj nam objasni koji se vrag krije iza Thompsona
Na vrh
Aquarius View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Mr. Twitter

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Aquarius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2006 u 02:20

Izvrsno izdanje. Na DVD-u, uz koncert snimljen 2001. u Parizu, nalaze se još i putopisni intervjui, 7 glazbenih spotova i još par dodataka.
107 minuta čiste uživancije.

Slika 5
Zvuk 5
Sadržaj 5

Editirao Aquarius - 03.svibanj.2006 u 02:25
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2006 u 07:16
Originalno postano od strane člana: aaaa aaaa napisao:

Kad si vec toliko upucen u sotonizme daj nam objasni koji se vrag krije iza Thompsona

smijeh2
đez je limunada

Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2006 u 07:38
Možeš se smijat koliko god hoćeš...robot to nije sam izmislio. Ako to već do sada nisi čuo valjda nećeš da čuješ.
Na vrh
Dumba View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dumba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2006 u 16:35
Herbie Hancock Trio : Hurricane

Glazbeno strasno dobro odradjen koncert!

Pat Metheny group : We live here - Live in Japan

Jos jedan od onih DVD-ova koje svakako treba imati
Won't you help to sing, these songs of freedom
Cause all I ever had, redemption songs!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 36>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan draga nacijo...
Forum: Audio komponente