Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 14131414141514161417 1452>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.rujan.2006 u 10:25
Ne znam jeste li primjetili ali u našem oglasniku postoji odlična prilika kupovine vrhunskog izlaza , pogotovo za vlasnike elektrostata.

Naravno tjera to i večinu ostalih zločestih zvučnika na plać.

Jeff Rowland   Model1 izlaz.

Editirao Gasho - 14.rujan.2006 u 10:27
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
barbaro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj barbaro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2006 u 14:53

Leben CS300x.Cijena 9500,00 kn.HITNO !!!

Oglas predao: Alenka  
tel: 0919240870  

ovo neka zayebancijahaha?
obratiti pažnju na muzičku podlogu!

Editirao barbaro - 04.rujan.2006 u 14:55
BANNED

Na vrh
markica View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj markica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2006 u 13:27
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

http://cgi.ebay.co.uk/Marantz-CD-7-Super-CD-Player-CD7-CD-7-Boxed-NR_W0QQitemZ250024550173QQihZ015QQcategoryZ3272QQrdZ1QQcmdZViewItem
glup

negdje u proljeće na njemačkom evilBayu ta je igračka završila po nekih 1200EUR (naravno uščuvan). tko bi rekao! 
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2006 u 20:36
Na vrh
Notax View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Guverner

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Notax Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.kolovoz.2006 u 23:16
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

To se zove deliveri.LOLDa te ne znam mislio bih da njaške.LOLNego,i ti si poklekao pred moćnim TDA1541A?A koji laser ima to Nekapiči čudo?

Priča je toliko neverovatna da mora biti istinita. haha Inače se dešavalo 2000. godine.

Neki Sony transport, ne znam koji. Pošto je player iz 1989. godine a koštao je oko 550$ nov (tada je to bilo oko 1500 DEM) prepostavljam da je transport nešto kao onaj koji je bio u 333ES i/ili 555ES.

P.S. Jednog dana, kada se kanta potpuno raspadne, možda iščupam 1541A i napravim taj čuveni DAC.haha

Editirao Notax - 15.kolovoz.2006 u 23:18
    E=mC^2 +/-3dB
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.kolovoz.2006 u 23:00
Originalno postano od strane člana: Notax Notax napisao:

Tako nekako. Stižu uredjaji sa raznih strana, opaki i manje opaki. U BG-u je skoro cela SH scena snabdevena (od strane preprodavaca) sa uredjajima dovuèenim sa zapada, prvenstveno Nemaèke.
Ja sam spletom èudnih okolnosti ubo svoj Nakamichi CDP2A na ebay-u za 56$ u USA i dopremljen je iz Èikaga do Austrije (išao  Amerikanac na odmor, you cant beleave), pa odatle do BG-a.
Liku sam uplatio ukupno 70$ zbog pakovanja i slanja unutar Austrije od Beèa do nekog sela na jugu, gde je èekao merdžo sa diplomatskim tablicama da ga prevuèe preko grane.
Pa vi vidite. LOL

To se zove deliveri.LOLDa te ne znam mislio bih da njaške.LOLNego,i ti si poklekao pred moćnim TDA1541A?A koji laser ima to Nekapiči čudo?
Na vrh
Notax View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Guverner

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Notax Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.kolovoz.2006 u 22:16
Tako nekako. Stižu uredjaji sa raznih strana, opaki i manje opaki. U BG-u je skoro cela SH scena snabdevena (od strane preprodavaca) sa uredjajima dovučenim sa zapada, prvenstveno Nemačke.
Ja sam spletom čudnih okolnosti ubo svoj Nakamichi CDP2A na ebay-u za 56$ u USA i dopremljen je iz Čikaga do Austrije (išao  Amerikanac na odmor, you cant beleave), pa odatle do BG-a.
Liku sam uplatio ukupno 70$ zbog pakovanja i slanja unutar Austrije od Beča do nekog sela na jugu, gde je čekao merdžo sa diplomatskim tablicama da ga prevuče preko grane.
Pa vi vidite. LOL
    E=mC^2 +/-3dB
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.kolovoz.2006 u 22:14
-

Editirao Sten - 05.listopad.2006 u 19:34
Gamut CD3->MF M6 PRE->YBA Passion 400->Totem Mani2 (mod/sig)
IC:Sumić SCBH - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S
Support: SolidTech Radius, Atacama XL600
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.kolovoz.2006 u 22:12
A što to ima veze?  Ja neču čekati da mi nešto stigne iz njemačke što nisam niti pomirisao.  Ako netko to dotegli ovdje i ovdje prodaje onda je to SH u Hrvatskoj kojeg možeš pogledati , pomirisati i poslušati.

Ti neljepiš tu slikice sa Ebaya i trenutnu cijenu(koja nema veze sa finalnom) i to je sad kao dobra kupovina.
Pa onda napiši gdje ja mogu to vidjeti čuti i kupiti sa cashom u đepu. O tome se radi.

I ja mogu visiti na E bayu i davati linkove i slike dobrih stvari sa Ebaya , nikakva mudrost. Ajde nađi više nešto dobro tu kod nas.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
DARKOB View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DARKOB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.kolovoz.2006 u 21:57
Originalno postano od strane člana: Gasho Gasho napisao:

Fora je u ovoj temi da se iznesu dobre kupovine u Hrvatskoj i eventualno u bližim državama poput Slovenije.

Bit ove teme nije izlaganje dobrih SH prilika sa Njemaèkog , engleskog ili nekog drugog Ebaya gdje su ureðaji sa svih strana svijeta i ne mogu se niti opipati prije kupovine.

Dakle ako ste saznali za nešto dobro u Hr i malo šire a mislite kako je to dobra prilika onda to napišite u ovoj temi.
Ostalo je bez veze jer veèina ljudi niti ne pomišlja na kupovini SH ureðaja na neviðeno od nekog Japanca ili Njemca , a i da hote takvo što mogu otièi na stranice Ebaya i uopèe im ne treba ova tema.

Kod nas se vjesti o dobroj ponudi komponenata šire više usmenom predajom i ljudi ne mogu pratiti konstantno na novoponuðene stvari u raznim oglasnicima itd. Zato sam otvorio ovu temu kako bi vi mogli skrenuti pažnju na nešto dobro i atraktivno na SH tržištu u nas.

A šta misliš, kako neki opaki uređaji stižu u RH ? hm Dobrim djelom sa njemačkog SH tržišta, nisu svu kupljeni u Hrvatskoj.
Ponekad tamna strana pobijedi...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 14131414141514161417 1452>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,281 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike