Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 1452>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Dorian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.prosinac.2019 u 20:20
Originalno postano od strane člana: George George napisao:

Slicno je i sa Accuphaseom primjerice, početni modeli (što 6900 u Meka jest) su prosjek, a oko sredine prema gore počinje zabava.

Gašo, jel možeš malo preciznije reci za accuphase gdje bi po tebi bila ta donja granica gdje pocinje biti dobro?

Zanima me accuphase, a i zanima me tvoje misljenje jer ne volim naslusavati opremu prije kupnje.
ne znam sto ce Gaso reci, al kad sam vec tu, meni je prvi njihov ozbiljan rang bar slusno e550/560, istina ne znam da li je e560 jos u zivucoj prodaji
P5 Power Plant, DirectStream DAC, BHK Signature Pre, Stellar phono, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007
Na vrh
Dorian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.prosinac.2019 u 20:16
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Slušao sam i ja 6900, pa još neke kombinacije od Meka, i nije me to nešto oduševilo, al onda sam cuo 9000 integrirac i morao priznati da radi preyebeno, nemaš što tu s***i da nije tako, i to na zvucnicima koje isto nešto ne lajkam previše po zvuku brenda.

Dakle treba šansu i sebi i opremi.

Slicno je i sa Accuphaseom primjerice, početni modeli (što 6900 u Meka jest) su prosjek, a oko sredine prema gore počinje zabava.

A ovi CJ premijeri sa namjenskim preampom su rijetko dobri ampovi opcenito, to kad dozivis ureže se u pamčenje.
Tu nekaj ne stima, pretpostavljam da se to odnosi na MA seriju, cijela ta serija je na potpuno identicnoj topologiji, razlika je samo u naponu napajanja i broju paraleliziranih trandi na izlazu, secirao sam prosle god na stolu jedan ma8000 i to je cista konfekcija, thermal tracking izlazi, skroz jednostavan spoj i hrpetina ne5532 na putu signala, a ako se ne varam ma9000 je na dlaku isti 8, samo je dodan interni DAC
P5 Power Plant, DirectStream DAC, BHK Signature Pre, Stellar phono, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.prosinac.2019 u 19:57

Gašo, jel možeš malo preciznije reci za accuphase gdje bi po tebi bila ta donja granica gdje pocinje biti dobro?

Zanima me accuphase, a i zanima me tvoje misljenje jer ne volim naslusavati opremu prije kupnje.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.prosinac.2019 u 16:32
Slušao sam i ja 6900, pa još neke kombinacije od Meka, i nije me to nešto oduševilo, al onda sam cuo 9000 integrirac i morao priznati da radi preyebeno, nemaš što tu s***i da nije tako, i to na zvucnicima koje isto nešto ne lajkam previše po zvuku brenda.

Dakle treba šansu i sebi i opremi.

A ovi CJ premijeri sa namjenskim preampom su rijetko dobri ampovi opcenito, to kad dozivis ureže se u pamčenje.

Editirao Gašo - 12.prosinac.2019 u 16:33
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.prosinac.2019 u 13:39
McIntosh je bio integrirac MA6900, a McCormack je bio izlaz DNA 0.5. S tim da je realno očekivati da bi žešći modeli dali još bolji zvuk. Čak sam jedno vrijeme bio u pregovorima za McIntosh MC501 monoblokove (bili skupi ko kuga), ali bez realizacije. Čak sam Mk II svojedobno opako bacio oko na Conrad-Johnson Premier 12 mono lampaše, ali tu je prevladao čisti racio. Inače, poznato je da taj C-J uopće ne šljaka ko lampaš (neutralan) nego kao pojačalo, kao takvo. Priznajem da su mi ti C-J jedno vrijeme bili na granici odoljivosti. No, fidlanje s lampama mi treba isto koliko oranje i struganje vinila. Dakle nimalo. To zadovoljstvo prepuštam audio mazohistima. A sinergija ko sinergija. Čim su bolji uređaji, sve više gubi značaj.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.prosinac.2019 u 11:03
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Budi ti siguran da to nema blage veze s pričom o neutrali u kontekstu audija jer audio kreće od zapisanog medija (snimke, kako hoćeš) i nema blage veze MkII s dirigiranjem. T.j. ima podjednako kao i s konjskim trkama. Ako već imaš potrebu komentirati moje postove, onda čitaj što govorim umjesto sjedenja na očima i tendencioznog komentiranja. Prije Krella sam probao McIntosh i McCormack. Odlične stvari, ali za mene je Krell bolji u svemu. Kasnije sam probao Levinsona, odličan, ali ne dovoljno odličan. Nisam više kupac niti sam zainteresiran doma vući bilo što jer sam prezadovoljan. Pustilo me i tako sam se osudio na patnju s Krellom koji bajdvej ništa ne valja jedino na ovom forumu, jedinstvenom u cijelom svijetu. Možda sam se zayebo jer nisam probao Pioneer.
hm

'probao sam McIntosha i McCormack'
koji model mek, koji model mekrmak?
sam pričaš da nije svejedno koji krel, a onda ovako generalizirano pričaš o brendovima
i di je električka sinergija ampa i zvučnika tu u priči? minoriziraš da to nema nikakve veze?
prava hifa čini te gladnim muzike
Na vrh
Dorian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.prosinac.2019 u 22:23
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Nisam cuo Bouldera i slicne snagatore u silejđijkama da mogu srat o tezini njihove šake.
nista nisi propustio 
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.prosinac.2019 u 21:07
Meni se čini da je tebe zayebalo nešto puno žešće.
haha
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.prosinac.2019 u 20:40
Sere mi se od neutrale u zapisu. Vjerojatno iskustvo od nula minuta u sudjelovanju kreiranja bilo kakvog zapisa govori iz tebe.

Zayebo si se sto nisi probao dosta toga, da pa i Pioneer, ili ak hoces Exclusive. Zapravo zayebo si nas koji moramo citati o tvom viđenju krella.

Get a life

Editirao Gašo - 10.prosinac.2019 u 20:47
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.prosinac.2019 u 20:25
Budi ti siguran da to nema blage veze s pričom o neutrali u kontekstu audija jer audio kreće od zapisanog medija (snimke, kako hoćeš) i nema blage veze MkII s dirigiranjem. T.j. ima podjednako kao i s konjskim trkama. Ako već imaš potrebu komentirati moje postove, onda čitaj što govorim umjesto sjedenja na očima i tendencioznog komentiranja. Prije Krella sam probao McIntosh i McCormack. Odlične stvari, ali za mene je Krell bolji u svemu. Kasnije sam probao Levinsona, odličan, ali ne dovoljno odličan. Nisam više kupac niti sam zainteresiran doma vući bilo što jer sam prezadovoljan. Pustilo me i tako sam se osudio na patnju s Krellom koji bajdvej ništa ne valja jedino na ovom forumu, jedinstvenom u cijelom svijetu. Možda sam se zayebo jer nisam probao Pioneer.
hm
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 1452>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,621 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike