Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 13241325132613271328 1346>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Kale.v.2.0 View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2016 u 22:28
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Za nekog kolekcionara, ovo je više nego fer cijena za ovakav komplet.

Budi svjestan da je ovo teško, gotovo nemoguće skupiti na hrpu.

Potpuno se slazem!
Em je originalni rack, em vintage komponente koje su vrlo cijenjenje bilo onda a i danas su, plus sve u kompletu. Da sam ljubitelj vintage pioneera, zaista bi me prsti gadno svrbili!
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2016 u 22:54

Svakom svoje. Meni to ne vrijedi ni lipe. A ne vrijedi ni tih para. Ako izuzmemo kazić i ekvilajzer koji nikomu ne trebaju i tuner kakvih ima na lopate, što ostaje? Preamp i amp? I ormarić? Ljudi moji, za te pare se danas kupuje malo žešća amplifikacija. Kako god.

Međutim, obojica morate priznati da su unatrag 10+ godina cijene vintage hife postale jako čudne. Zbog toga jer je ekipa širom svijeta otkrila audio antikvitete, interes je narastao, a cijene još i puno više. Baš smo ovih dana razgovarali o njemu pa neka me netko pokuša uvjeriti da to vrijedi toliko. Smiješno.

Editirao Apparatus - 17.studeni.2016 u 22:54
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2016 u 23:05
Da me se krivo ne shvati, prikazani Sansui vrlo je vrijedan vintage uređaj. Pogotovo ovako uščuvan kao ovaj s Audioscope-a, ali 5000€, brate mili... Budimo realni.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
robika3a View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj robika3a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2016 u 23:40

Ovo je fakat predivan amphttp://www.njuskalo.hr/hi-fi-komponente/threshold-t-100-oglas-15896228

To pojačalo (Threshold T-100), nažalost, samo izgleda lijepo - zvuk je ok (ali ne više od toga), a pouzdanost i trajnost su, nažalost, nikakve...

Editirao robika3a - 17.studeni.2016 u 23:40
Vrijedi mi onaj sustav čija reprodukcija glazbe i emocije traže da ih ostanem slušati.
Chord Mojo -> Chord SPM 1050 -> mbl 126 + Sony SA-WX900
Na vrh
Kale.v.2.0 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.studeni.2016 u 08:58
Appy, odavno sam prestao davati procjenje u vezi cijena vintage hi fi, jer, ponoviti cu, sto mi je do jucer bila bolesna cijena, danas se uredjaji prodaju po njoj. Sitcam se da mi je prije 5- 6 godina jedan amer prodavao 3 komada Sansui G9000 za 200 $ svaki (i tada bi bilo oko 120 do 130 $ transporta po svakom kom), pa kada se zbroji i pdv (carine nema), opet da ih danas idem prodavati cijena bi bila dobrano vise nego trodupla (i to bez razlike u tecaju zbog danasnjeg $).
I ja se slazem s tebom da danas je cijena od 5000 EUR za AU20000, ma kako ocuvan bio, pretjerana, ali iskustvo me uci, da mozda vec za godinu i po ili dvije nece biti. Sve je manje ocuvanih ovih vitage teskasa, dosta ih se satare u transportu zbog neadekvatnog pakiranja (znam po tome koliko me ljudi kontaktira imam li ovo ili ono), a sve vise ljudi zeli ih imati, neki ko umjetnicku sliku, neki ko trofej, a neki za slusanje.

I dalje tvrdim da je ovaj Pioneer sistem vrlo povoljan kome je ljubav vintage audio. A to sto ti kazes da ima deck pa da ne vrijedi, samo pogledaj po koliko novaca se danas prodaju Nakamichi modeli (ne samo Dragon), ili Teac Z600 ili pogotovo Z7000, pa Akai modeli i sl!
Kod mene najcesci izvor zvuka u prostoru di operiram Sansuie je Akai GX635 trakas, i Akai GXC750 kazetofon pa onda tuner. Racunalni audio je na 5 ili 6tom mjestu... dok eto  ti si se fokus bacio sada na razne digitalne kutijice sa raznom programskom podrskom, to je tvoj izbor, ali isto tako prihvati cinjenicu da i drugi ljudi imaju izbor sto im je prioritet  audio domeni i na sto ce potrositi svoje novce za svoj gust....
Nemoj me tirati da spominjem pravo na kupnju strujnog kabela od 1000 EUR  
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.studeni.2016 u 20:36

Mislim oglasivac je od svukud. 

Oglašivač nije prevarant. Dapače, to je čovjek koji ima najbolje hajfaje na svijetu. Gle šta ima:

best of the best Japanese...

To je pravi Alibaba. Jack Ma je sirotek.

Editirao George - 18.studeni.2016 u 20:46
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.studeni.2016 u 20:51

Da li su novi Japanci dostojni biti u društvu starih Japanaca?

Editirao George - 18.studeni.2016 u 20:53
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.studeni.2016 u 20:57

Muzej moderne umjetnosti

P.S. Ne poznam čovjeka niti ga reklamiram, a niti on prodaje .

Editirao George - 18.studeni.2016 u 20:59
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.studeni.2016 u 21:55
Jbt, vrhunskim Sonijem do zuba oboružan. Viđe ovo.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.studeni.2016 u 22:26
Drooooooolllll
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 13241325132613271328 1346>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,637 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Preporuke bookshelf zvucnika