Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 13471348134913501351 1357>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2017 u 18:51
Naravno. Zaboravi. Koji tenkre uopće netko mora bit da poskoči na ovakve nebuloze?
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.rujan.2017 u 20:21
Originalno postano od strane člana: spacelab spacelab napisao:

App, što kažeš na ove igračke ?
Zaboravih uljudno odgovoriti na uljudno pitanje, a edit iscurio, t.j. otišao u tajmaut...

Kažem da me Pass ni najmanje ne zanima. Ne bih ga vidio ni da nas strpaju u zatvorsku ćeliju dva sa dva. Komu je zanimljiv i dobar, neka ga se drži kao pijan plota. Ja nisam od tih.

Naravno, Levinson No585 krasan je multipraktik koji čak nije ni preskup u dućanu, obzirom kako se danas briju cijene. Nekih 14000€ retail. U sekndhendu je trenutno između 8 i 10k€. Realno bi se dao kupiti vjerojatno i ispod 8k€. Predivan uređaj.

Editirao Apparatus - 03.rujan.2017 u 20:22
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 13:10
Da , na plotu piše " p..... ! al ima valda negdo neakav preplačeni " organizam " teri nadzire ovakve varijacije na temu ? . iak zakej ne bi neko nekom dal uređaj zabadav ?, pa bi recipročno tome i ostali trebali poklanjat uređaje ? :)  Pak sam se zdriskal ? Valda ne bum više ? . Do razme - razme . Aj ak ćemo za istač  kaj ovo ne zaslužuje ovakve bedaste komentare ? ( ovaj moj post? ? )  Deca su krenula f školu ? . eto idem i ja. pa .....      slažem se sa svim !
Na vrh
Komandant Data View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (2) Pohvala (2)   Citiraj Komandant Data Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 13:56
Ja bih se, donekle, složil s tobom.
Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 18:25
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Originalno postano od strane člana: spacelab spacelab napisao:

App, što kažeš na ove igračke ?
Zaboravih uljudno odgovoriti na uljudno pitanje, a edit iscurio, t.j. otišao u tajmaut...

Kažem da me Pass ni najmanje ne zanima. Ne bih ga vidio ni da nas strpaju u zatvorsku ćeliju dva sa dva. Komu je zanimljiv i dobar, neka ga se drži kao pijan plota. Ja nisam od tih.

Naravno, Levinson No585 krasan je multipraktik koji čak nije ni preskup u dućanu, obzirom kako se danas briju cijene. Nekih 14000€ retail. U sekndhendu je trenutno između 8 i 10k€. Realno bi se dao kupiti vjerojatno i ispod 8k€. Predivan uređaj.

Apparatus, očekivao sam ovako zanimljiv odgovor.  Znam da je ML među najboljima što se tiče kvalitete a i cijene ali zašto Pass ne valja ? Naime, svugdje pišu lijepo o tim uređajima a čovjek je posvetio život razvoju i stvaranju istih.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 20:50
Spacelab, mislim da je suvisno ulaziti u rasprave.

App je ovdje ponajveci ML/Krell fetišista, nema tu mrdanja.

Kad smo vec u temi o dobrom SHu i pojacalima, svakako bi bilo dobro navesti, stvoriti listu provjereno vanserijskih uređaja, po zvuku prvenstveno.

Evo zapocet cu iz vlastitog iskustva.

Classe DR (David Reich) serije, konstruktor i uređaji koji su pokrenuli i proslavili Classe. Sve egzemplari audio kvalitete, trajnosti i stabilnosti.
Posjedovao sam DR8 izlaz, i danas mi zao sto sam ga prodao. Predivno jacalo.

Carver, C500 provjereno, vanserijski snagaš vrhunske dinamike.

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 21:46
Dodao bi tu i YBA pojacala Passion serije. Fakat izvrsno zvuceca pojacala.
Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 22:00
Mene osobno Classe nije oduševio, uspoređivao sam Classe s Rotelom (intergrircem) na B&W zvučnicima od cca 50 000kn i nije bilo neke razlike u zvuku. Baš sam se pitao zašto je taj Classe toliko skup a nema neke razlike u zvuku.
Na vrh
drazzz View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj drazzz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 22:06
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Dodao bi tu i YBA pojacala Passion serije. Fakat izvrsno zvuceca pojacala.

Pogodio si me u žicu. Često sam ih slušao kod Vlade u Rijeci, dok ih je uvozio i dok je imao trgovinu/slušaonicu. Nirvana. Izvrsno zvučeći i odlično napravljeni.

Pošto mi je to ipak bilo jako puno para, na kraju sam kod njega kupio YBA Integre DT, malu zvijer koja je svirala tek tako. Dan-danas mi je žao kao psu što sam to prodao.

Pivo je dobro jer ne ostavlja mrlje od kave.

Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.rujan.2017 u 22:07
Vjerujem da YBA dobro zvuči ali nekako ne vjerujem francuzima i talijanima što se tiče izrade pojačala.

Editirao spacelab - 04.rujan.2017 u 22:14
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 13471348134913501351 1357>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,407 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
SET