Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 13771378137913801381 1382>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 11:36
Generalno, tomislav1 je u pravu, preporuka ne mora uvijek bit potfutrana nekakvim interplanetarnim slušnim ili vlasničkim iskustvom...jer kad se nekaj prodaje za četvrtinu cijene u tisućama €, onda je vrijedno pažnje, pa tko voli, uostalom evo se nudi i jedan za kojeg znamo kak može svirat...
http://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=3881929214&

Editirao Devo - 07.studeni.2018 u 11:41
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 11:40
Tak dugo nisam pisao, da se više baš ni ne snalazim..gdje je ili šta je edit posta, možeš se zabunit pa ka onda to ispravit...hm ....skužio, ćorav...haha

Editirao Devo - 07.studeni.2018 u 11:42
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 13:23
Znaci svaka preporuka za nesto na 1/4 cijene je dobra preporuka? Pa sto ne rece odmah.

Wilsone sam slusao, al davno, vise se ne sjecam jel to yeben zvucnik ili ima neke svoje mušice, Weissa bas taj model nikad u zivotu nisam cuo i da je na 10% cijene ne mogu ga preporucit, ubi me.

Ne znam kak vi, al osobno ne mogu preporucit nesto sto nisam ni vidio u zivotu, a kamoli okusio, nedajboze koristii u sistemu.

Znas Devo kako sam ti davno preporucio onaj EAD? Tako da sam imao doma jedan na popravku, ostao ugodno iznenđen, pozelio ga dapace, i naravno preprucio svakome ko zeli dobar dac.
Od kud mi inace ideja da je to dobra pila?

Editirao Gašo - 07.studeni.2018 u 13:28
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 13:40
pa možda objave ne treba shvaćati kao preporuke već kao informacije koje opet nekome mogu pogoditi baš njegov cup of tea ili jeftiniji put do must have...

Editirao MATIJA - 07.studeni.2018 u 13:41
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 14:03
To naravno.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 14:43
Dosta više pametovanja.
A i ime teme govori sve.
Ne zove se tema "toplo preporučujem jer sam probao i sviralo kod mene godinama u sistemu" 
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 14:45
Pa da. Ukoliko se postanje u ovoj temi shvati isključivo kao skretnica pozornosti na nešto dobre (ili još ispod) SH cijene, onda ima nekog smisla. Drugo je pitanje kakvog to ima smisla činiti ovdje gdje se samo vijeća i nitko niš ne kupuje.
haha
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 15:40
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Znaci svaka preporuka za nesto na 1/4 cijene je dobra preporuka? Pa sto ne rece odmah.

Wilsone sam slusao, al davno, vise se ne sjecam jel to yeben zvucnik ili ima neke svoje mušice, Weissa bas taj model nikad u zivotu nisam cuo i da je na 10% cijene ne mogu ga preporucit, ubi me.

Ne znam kak vi, al osobno ne mogu preporucit nesto sto nisam ni vidio u zivotu, a kamoli okusio, nedajboze koristii u sistemu.

Znas Devo kako sam ti davno preporucio onaj EAD? Tako da sam imao doma jedan na popravku, ostao ugodno iznenđen, pozelio ga dapace, i naravno preprucio svakome ko zeli dobar dac.
Od kud mi inace ideja da je to dobra pila?

Ne Gašo, nisam to htio reći, znam da to znaš i sam.
Samo mislim da nije loše pustit informaciju da se negdje prodaje hiend uređaj ili zvučnik za 1/4 cijene, jer kak tomislav1 veli nikad ne znaš ko kaj traži, nekome možda pomogneš ili ga usmjeriš...
A za EAD sam ti zauvijek zahvalan, to je već bila prava preporuka...još uvijek je u sistemu i svira fenomenalno...
Kaj se tiče Wilsona, dosta smo ih čuli, zna se kak su skupi, imaju svoje mušice, naravno ko i svi drugi, no ionako u ovom hobiju živimo sa kompromisima... cool

...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 17:32
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Pa da. Ukoliko se postanje u ovoj temi shvati isključivo kao skretnica pozornosti na nešto dobre (ili još ispod) SH cijene, onda ima nekog smisla. Drugo je pitanje kakvog to ima smisla činiti ovdje gdje se samo vijeća i nitko niš ne kupuje.
haha

I meni se čini da je sve to skupa u domeni voajerstva (da ne kažem neku težu riječ). Dakle ljudi glede...haha
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2018 u 17:54
Tko ima 4k i hoće rabljeno, ode kod Bože, stvar mu se dotegli doma i onda on odluči. Ak hoće novo, onda ima niz trgovaca.
No, ako je stvarno dobra cijena, što u ovom slučaju i je i nije, ja kupim i bez slušanja doma, jer znam da ću u slučaju prodaje još i zaraditi. Tako je valjda i Tomo mislio, iako ja ne mislim da se na ovoj cijeni može zaraditi.
    Moj HiFi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 13771378137913801381 1382>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,723 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Unutarnje ožičenje zvučnika.