Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 14551456145714581459>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Fule View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fule Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2020 u 20:51
Neznam ak je pravi topic, može neka preporuka za integrica koji bi dobro "legao" sa PSB T6 koje sam si piknuo, sada je spojeno sa Rotelom RA10. Tražim nešto u SH za male pare naravno :D
Nešto vintage, i da obavezno da ima daljinac jer mi od ovog mog rotela otpadaju noge od šetnje...
Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2020 u 21:21
Nije vintage, ali dobro bi legao Rotel 1570, to sam slušao kod kolege i dobra je kombinacija. Prije toga je svirala Yamaha 701 i to nije bilo dobro.

Editirao nino - 15.veljača.2020 u 21:21
Creek Evo 50A /Audiolab M-DAC+ (Cardas Golden Presence XLR) /Marantz SA8003 (Chord Clearway coax) /Pioneer N-50 (Atlas Hyper Integra coax) /Sonus Faber Olympica I (Kimber 8TC)
Na vrh
markica View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj markica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.veljača.2020 u 09:29
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

20 godina je ipak 20 godina, za ikakav mehanizam koji redovito radi. Ali me ipak jako zanima kako radi taj Advantage. 4000 funti u ono doba ... ne znam da su Englezi tada imali i jedan player tog ranga cijene.

Jedan kandidat mi odmah pada na pamet i to 2.5 puta skuplji a to je Linn CD12 Sondek na tržistu baš negdje od tog doba
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.veljača.2020 u 10:53
Evo jos jednog starog forumasa koji je uvjek imao zavidan sistem,vidim da se i dalje trendovi prate!Bravo
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.veljača.2020 u 11:02
Originalno postano od strane člana: markica markica napisao:

Jedan kandidat mi odmah pada na pamet i to 2.5 puta skuplji a to je Linn CD12 Sondek na tržistu baš negdje od tog doba
Kasnije. Ne znam da li koji mjesec ili koja godina (ne namjeravam guglati sad), ali kladio bih se (što inače ne radim) da je kasnije.smijeh
AccusticArts Drive1 mk2 + DAC1 mk4->MF M6 PRE->YBA Passion 400->Totem Mani 2(mod.)
AA Digital Line(ic)-Sumić SCBH(ic)-Siltech LS110 mkII(zv.)-Marohei Maduro S(štrom)
SolidTech Radius, Atacama XL600
Na vrh
markica View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj markica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.veljača.2020 u 14:07
Stereophile je radio review za CD12 Sondek još u veljači 1999.godine. Stoga je.star preko 21 godinu
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.veljača.2020 u 17:55
Baš me tjeraš da tražim, jel da? Ljut proteza
Eno, Audiogonova Plava knjiga kaže da se Linn pojavio 1999. Kako tamo obično nema malih firmi ala Advantage, nađoh jedan švapski oglas koji kaže "22 Jahre 6 Monate Nach Rechnung" (link ćeš naći preko Hifi Sharka, ako baš to želiš). Sumjnjam da bi itko lagao da mu je player stariji nego što je, nego vjerojatno čovjek ima i račun pa tamo lijepo piše.
Dakle razlika barem godinu dana, ako ne i dvije. Problem riješen, 1:0 za domaće smijeh

AccusticArts Drive1 mk2 + DAC1 mk4->MF M6 PRE->YBA Passion 400->Totem Mani 2(mod.)
AA Digital Line(ic)-Sumić SCBH(ic)-Siltech LS110 mkII(zv.)-Marohei Maduro S(štrom)
SolidTech Radius, Atacama XL600
Na vrh
Vedo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.veljača.2020 u 10:29
Možda netko zainteresiran ovdje da preuzme moj FASE Performance 2.0 i Audio Epilog Jana Walk 2 za određenu svoticu u kunama koja se uklapa u dobre SH prilike?
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.veljača.2020 u 11:42
Pa mogao si odmah napisati i cijenu, bilo bi jednostavnije. A mogli bi malo razglabati i o tome, zašto ne haha
Na vrh
Vedo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.veljača.2020 u 11:52
Hajde, cijena ipak na PM, ali razglabat možemo svakako. Ipak je tema Dobre SH prilike.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 14551456145714581459>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,434 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
Pazite se lažnjak kabela
Forum: High-End