Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 14741475147614771478 1479>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2020 u 21:15
Bepo, cestitke... Clap 
A stalke ces vec rijesit...  haha

Na vrh
cile View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cile Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2020 u 21:22
cool Čestitke za ubod
Mijenjam akustičnu plijesan iz čoškova za usvirani parket.
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2020 u 21:35
Originalno postano od strane člana: bepone bepone napisao:

volim uski stage

I jedan moj frend isto voli uski stage proteza
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2020 u 22:56
dobar izbor

ovak, ne znam da li su i stari devetnaestice na istu fintu kao i nove, ali ako jesu, ATC voli kulturno s visokima: da u smislu balansa ukupnog zvuka, no nikakvo isticanje ili grbe, štaviše, blaga atenuacija prema gore. i u tom smislu njima ne pašu komponente i kablovinje koje će ocariniti visoke, već im trebaju partneri koji će što više i kvalitetnije propustitii gornji kraj spektra. to im da života zvuku, ako još nešto u lancu atenuira osjetiš da ti naprosto nešto fali da onaj najbolji balans i ultimativni život i vjernost u zvuku

recimo, DIY varijanta IC-a koju sam si zadnju složio, makar po praktičnoj upotrebljivosti nije sjajna, napravila je ipak točno to što zvučnici žele, u sprezi s yamahom a-1: otvorila je potpuno slobodno visoke s minimumom iskrivljenja i ATC zvučnici to u pravilu jako cijene, pače i očekuju
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2020 u 23:30
fala mladici!obrva
napocetku neobican start , uvijek mi fali basa a iman visak visokih, a sada iman obrnutu situaciju, zvucnik mi se cini "jaci u donjem kraju" .  koliko god da je ovo kompresija.. bivsi vlasnik si je jos malo pomogao sa subom , videt cemo ako ce meni to trebat.. soba vulgaris mi je ok za slusat i daje donji kraj..

trenutno iman drek od ampa ali jako brzo cu to dovest na novi level.. tocno ovo ca govori zed, kao da pitaju jos malo visokih..to se primijeti kad se slusaju neke vrh snimke. kao da je vokal "malo iza" a urezano mi je jos visokih u brazde ..ali ako je ovo ref. monitor onda je amp sljedeci krivac i jedno 10tak h mi treba za sastavit jedan odlican.. to ce bit tranzistorac 50w.. mozda i 100 haha  krajnji cilj je ipak  snazan PP lampas 80tak w, da ne bude hereza do krajaLOL

Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2020 u 23:49
Pusti ih da sviraju tjedan dana ako nisu duže svirali onda ih tek ocijeni.
Bolji visokotonac uvijek možeš stavit.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2020 u 00:26
Neozbiljno je slusat a kamoli ocjenjivat ovako postavljene i s cime ono pogonjene.

Htio si alat, dobio si ga, al ne mo´š cirkular od 2KW drzan na stolcuhaha
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2020 u 00:32
Na stolicama ih slobodno moze dosvirati. mig 
Taman do tad napravi i to jace pojacalo.

Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2020 u 08:52
Ne znam jedino koliko taj Vifa visokotonac koju su ugrađivali , drzi vodu u tom zvučniku, al otom potom. Presli su na svoje iz razloga kvalitete ali i postojanosti speksa visokotonca bez ferofluida.

Zvučnik voli snagu, ali prvenstveno kvalitetu, ja sam svoje ganjao prilicno glasno i sa 300W solid statea ali i sa 15W cijevnog SEa bez imalo problema. Cula se naravno cvrsca ruka snažnog solid statea, ali lampaš ako je kvalitetan, može potjerati to do velikih glasnoca sa vrlo definiranim basom.

Nisu toliko "padali" sa snagom koliko jasno prikazuju kvalitetu i karakter pojačala.

Kvaliteta ispred i no frx

Editirao Gašo - 18.lipanj.2020 u 08:53
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2020 u 23:15
sa tvikanjem (frezanjem za nove visokehaha) cemo pricekat, iman sigurno boljih visokotonaca doma i neke vece ribone ali sad to nije toliko vazno, u trecem je planu..vjerujem konstruktorima zasada.. evo power amp sastavljen pa cemo sutra - prekosutra pocet seanse mig
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 14741475147614771478 1479>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,414 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Retro audio