Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 14771478147914801481 1483>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sveti_Ilija View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.srpanj.2020 u 21:38
jesam, to je njihov top model iz 90-ih godina, fakeovi su oglavnom noviji modeli. Originalni su konektori sa bakrenim pinom na jednoj strani (druga je naim konektor).
Zalemljeno je tako ljepo da je to umjetnost a to sam viđao kod xlo-a i usporedio sm sa jedno desetak slika ( tip fonta u natpisu signature, gustoća pletenja, boja žica it itd) a čovjek je njemac koji ima 100% rejting tako nema brige. I naravno čujem kako svira - bolje od bilo čega što sam ja radio koristeći ovo i ono srebro, occ bakar i sve ostalo iako to nije occ bakar.
Tako da kad krenu priče o egipatskoj svili, 7n srebru, kriogenizaciji i sl. uzmite sve to sa dozom rezerve.

Uzeo sam nedavno i Oyaide FTSV-510 koaksijalac 2 m za 104 e sa transportom - sebi i kolegi Darcu. Jučer sam ga terminirao i to stvarno bitno bolje radi od recimo furutecha fx-ag alpha kojeg sam do sada koristio.
Isto sam ga uzeo na ebayu na 50% - ostalo nekom tipu viška. Tako da eto savjet za dobar koaksijalac.
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.srpanj.2020 u 14:53
Cjenovno gledajući je dobra SH prilika bila...i zavšila.

Sve ostalo je za neku drugu priču.
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.srpanj.2020 u 13:52
Ok, to sad nije ni tema. Ako imate sto za preporuku iz prve ruke, a nalazi se na trzistu polovnih uređaja, samo izvolite.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.srpanj.2020 u 15:23
Slaba je ponuda bilo čega i vani a kod nas je koma.

Ima nešto na prvu povoljnih dacova Auralic Vega koji je kak ti koštao prek 3000e nov, jel to nešto što vrijedi poslušat?
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2020 u 14:08
A opet, jedino normalno pitanje u ovoj temi bi bilo....jeli to bila dobra SH (second hand) prilika....ma kakva bila testiranja i preference
Na vrh
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2020 u 13:26

Evo "prilike" za 1/3 cijene novog...
Na vrh
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2020 u 16:09
@Gašo

Jel ti se da da ti donesem ove moje zvučnike na tjedan dana da mi kažeš neko mišljenje ?
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.srpanj.2020 u 19:25
Premjestio sam valjda sve postove o yebenom ATCu  iz ove teme u novootvorenu ATC scm19 V1.

Nemojte odlaziti u OT jer ću ubuduće samo brisati i lagano kažnjavati neposluh.

Sad izračunajte koliko sam se naklikao da bi preselio svo vaše piskaranje.
6 klikova po postu, nisam ni racunao vračanje na ovu temu i tražnje postova koji ovdje ne spadaju.

Ozbiljno kažem da ču brisati i molim svakoga tko vidi da se povela rasprava o nečem njegovom, neka odmah otvara namjensku temu i ne bude lijen jer ce fakat biti "gone with the wind".

Editirao Gašo - 13.srpanj.2020 u 19:26
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2020 u 20:58
Na vrh
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2020 u 21:13
Nov je bio 950 Gbp, ovaj gelipter prodaje rabljen 10g star i uz to poluispravan za 800 Gbp.
Na kraju još dodaš da je to firma koja na svom nekom imaginarnom imenu diže cijenu za 50%.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 14771478147914801481 1483>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Retro audio